גל ים, טיפולך, בהצלחה

Mesarim

Member
גל ים, טיפולך, בהצלחה

בטטה בקרמל תפוז וג'ינג'ר לקלף את הבטטות, לחתוך לפרוסות עבות. להניח על תבנית אפיה לפזר: שמן זית מלח פלפל ג'ינג'ר טרי מגורד כוכבי אניס (אם רוצים) סוכר מיץ תפוזים, לא להציף. עלי רוזמרין לאפות בתוך נייר אלומיניום 10 דקות, תלוי כמה עבה נחתכו הבטטות. להוריד את הנייר, להמשיך לאפות עד שאין נוזלים. מצויין לאכול קר או חם. בתאבון איילת http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=75&msgid=56077885

גל ים..

New member
הממממממממממ נשמע טעים ..

רוצה להכין ביחד ? אתה תקלף את הבטטות ...אני אחתוך אותן לפרוסות עבות... אניח על התבנית אפייה..אתה תפזר את השמן זית מלח ושאר התבלינים רק בזהירות כי איני אוהבת יותר מידיי מלוח ולא יותר מידיי מתוק...ואחר כך בזמן שנחכה לסיום האפייה אתה תספר לי למה אתה חושב שאני גזענית..וכשאבין אני מבטיחה לנסות לשנות דרכיי ומחשבותיי..לפחות אלמד משהו בזמן האפייה.. והעיקר נאכל את המאפה יחד! אם יערב לחיך סימן שהצלחנו ואם לא נזרוק לפח ונזמין אוכל מהמסעדה הקרובה..

גל ים..

New member
מה רע בקצת רומנטיקה ?../images/Emo66.gif

ולא אנחנו לא נשואים אך דעתו כן חשובה לי כפי שדעתם של אחרים חשובה לי .. ואם אתה כאן אשמח אם תהיה גלגל הצלה או חבר טלפוני שתוכל להאיר מעט את עיניי ...

גל ים..

New member
דרך אגב האם אינך חושב שנשים../images/Emo35.gif

ראויות וזכאיות להיות בפוליטיקה רק הגברים?? הנשים למטבח ולמיטה?? הרי אתה אדם נאור ובעיקר ראשך פתוח ...קצת לא ברור לי ולא מובן לי למה אתה מתעקש לשלוח את הנשים למטבח...

גל ים..

New member
דרדסולהההההההההההההההההה שלי../images/Emo24.gif

שלח אותי למטבח ..אמר לא טובה לפוליטיקה..אמר לא מבינה כלום..בורה ונבערת וגזענית..והעיף אותי ישר למטבח ...

גל ים..

New member
כי היא בחורה ואנחנו מבינות אחת את

השנייה..ובאתי להלין עליך .. ותריב עם ההוא קשת בענן אמר שהוא אוכל כמוך 5 ביום.. נתתי לו כמה טיפים מקווה שיקשיב לי ותשתדל לא לרסק אותו מהר מידיי.

Mesarim

Member
את גם נדחפת וגם מזיינת ת'שכל

היא פנתה אלי אלי את מבינה היא פנתה אלי קחי את עצמך ותני קצת לשוחח בשקט בלי שתידחפי לכל שרשור היא פנתה אלי אולי אוכל לענות לה בשקט, בלי שתידחפי את האף שלך ?

אילבן

New member
מסרים תפסיק למשוך לגלי בצמות!

לא השארת לה שערה אחת על הראש.

גל ים..

New member
כמה כעס יש בך ???????

זה מפחיד ומאיים...ואני לא הפסיכולוגית שלך אלא מביטה סתם על התגובה שלך..וזה מפחיד ...ביג פאקין דיל אפשר לחשוב מה קרה ... כולה הגבתי לה ..ואתה תוקף כאילו גנבתי לך משהו..קח דבר עשה מה שאתה רוצה.....אבל לפעמים אתה שוכח מי אויב מי אוהב מי חבר מי שונא.. אמאל'ההההההההההההההההההההה

Mesarim

Member
שלום לך

נראה לי שעדיף שאעזוב כעת בסוף עוד אחסם את יכולה להמשיך להתקרצץ שלום

גל ים..

New member
מעולם לא היית תבוסתן..

דגלת בערכים מסוימים..האמנת בדרך מסוימת ..ולא נחסמים על שטויות כאלו..אף אחד לא מחפש לחסום פה מישהו..ובטח לא אותך...פשוט תראה את התגובה שלך ...תסתכל לבד מהצד ..כנס לנעליים שלי לשניות ותראה איך הגבת לי ...ותבין כמה אתה פוגע ...ולא חשוב אם זה בכוונה או לא בכוונה..זה לא האישיו ...אתה פוגע מסרים ומכאיב ...ואתה לא מבין משהו בסיסי זה פורום..מותר להגיב איפה שבא לך כמה שבא לך ובאיזה אשכול שתבחר..וזו הזכות הבסיסית של כל אחד ואחד פה.. אל תלך בכעס ..נסה להבין ...בבקשה

גל ים..

New member
אולי אם היית רב עם ההוא ...

מוציא את כל התסכולים שלך עליו...כי הוא בהחלט חושב שהוא יגבור עליך תוכל להרגע...ולחשוב לאט וצלול ...מי האויב שלך מי האוהב מי החבר שלך מי שונא אותך..מי רוצה ברעתך...פשוט עצוב ורע לי לראות אותך ככה..

אוי גלי, אוי מסרים...

די!!! לילדה יש היום מומולדת 3 ואני עוד חצי שעה הולכת לנפח 100 בלונים מי בא לעזור לי??????? איזה מזל שיש לי ריאות משו משו... סתם..... אני אנפח מהמכשיר של המזרון המתנפח.....

גל ים..

New member
לפני הכל מזל טוב לקטנה...../images/Emo24.gif

הייתי באה בשמחה לעזור לך ...חבל שלא השכרת את המכשיר שמנפח בלונים ...או פנית אליי הרי אמרתי לך יש לי חנות והשכנה שלי יש לה מכשיר כזה..לנפח עכשיו מאה בלונים זה סיוט... אך הכי חשוב שיהיה המון מזל טוב המוןןןןןןןןןןןןןןןן.....

למעלה