גועל נפש של פורומים "חדשים"

DanDan1

New member
גועל נפש של פורומים "חדשים"

שוםד בר לא השתנה. אין שום שיפור. ה"שיפור" העיקרי הוא הפיכת הפורום לקטן וקשה לקריאה, והכל בשביל עוד כמה אינצ'ים עבור הפרסום האין סופי שלכם שכבר עלה לנו על העצבים מרוב עליקותו. האתר נראה כמו קרנבל אחד גדול, חלונות קופצים מכל הצדדים, מוזיקה שלפתע מתחילה ללא התראה, ועוד שאר מיני מרעין בישין. לדעתי, ואני מניח שרובם יסכימו כאן - ה"מערכת החדשה" הולכת צעד אחד אחורה, הן בעיצוב, והן בטובת הגולש. תהנו לכם.

maxtv

New member
../images/Emo45.gif

גועל נפש,אי אפשר להיות עם רמקולים דלוקים כי תמיד יכול להפתיע איזה זבל קופצני מהאתר.

goldy

New member
What is this shit?

היה הדבר הרישון שעבר לי בראש. מי לעזאזל חושב שזה נוח?!

הפורומים החדשים

שלום goldy, מדובר עדיין בגרסת בטא של המערכת החדשה, ככה שבהחלט צפוית תקלות ובעיות בתצוגות השונות. אם תצרף את הפרטים הבאים, נשמח לתקן את התקלה. רזולוציית המסך שלך סוג הדפדפן בו אתה גולש, כולל גירסה מערכת הפעלה המותקנת במחשב

goldy

New member
הפרטים המבוקשים../images/Emo23.gif

1024X1280 FF 2.0.0.13 millennium edition

נראה לי שמי שתכנן ואישר את זה

יצטרך יום אחד להסביר לבעלי מניות איך הרס ללא תקנה את האתר תפוז, הבריח את רוב הקוראים והכותבים והוריד השקעה של מיליונים לטימיון. הכל רק בשביל עוד קצת שטח פירסום על המסך....

goldy

New member
הדבר היחיד שבעלי המניות אחראים עליו

זה קבלת הרווחים. במידה והאתר יפסיד קשות הם פשוט יזדרזו לימכור אותו לפראייר אחר שחושב רק על הכנסה.

shemesh7

New member
אתם לא קולטים בכלל,"מחלקת פרוייקטים", אתם מנס

מנסים למכור מוצר שאין לו ביקוש. זה לא עניין של באגים בכלל, לכל מערכת חדשה יש באגים. זאת התפיסה הכוללת, אנחנו פראיירים, אתם עושים כסף. אנו צריכים פלאטפורמה נוחה לכתיבה, ונסבלת מכמות הפרסומת. אני מת לראות את הכישלון החרוץ, והתרסקות ה
. סתם לדעת איפה עובר הגבול באמת.

Carmelo Anthony

New member
../images/Emo45.gif אבל בלי התעצבנות מיותרת

זה פשוט לא נח, אין צורך להתעצבן... לא שילמתם גרוש בשביל הפורומים האלה, אז תירגעו...

DanDan1

New member
שמתי לב כעת לעוד "שיפור"

באנר פרסומת בכל הודעה במערכת הפורומים החדשה. הסכיתו, אינני יודע מי מחליט ההחלטות שם אצלכם, אבל כמו שזה נראה עכשיו אתם קוברים את עצמכם במו ידכם. אחד היתרונות הגדולים של תפוז היה פורומים רחבים יחסית עם פונטים גדולים. כשהיית בתוך הפורום, הרגשת בתוך פורום. כעת אני מרגיש בתוך ים של פרסומות, עם קצת הודעות פורום בפונט קטן, שגם להם מוצמד באנר פרסומת לתפארת. אתם מתקדמים צעד גדול לכיוון הפורומים הגועל-נפש של נענע ושל וואלה. הידד.

1122

New member
מה לא עושים בשביל כסף - צריכים כמה שיותר

גולשים לכתוב בחתימה - " אני לא קונה מחברה שמפרסמת בתפוז במקום בולט " אז נראה אם הם ידחפו לנו פרסומות להודעות ..

sarittoi

New member
זווועה!!!!!!!!!!!!

אתם רק דוחפים את הגולשים מכאן!! הכל מלא ים פרסומות- לגלוש בפורום בלי פרסומות אפשר בנענע וואלה YNET.. למה צריכים להיות כאן? שאפילו לא נוח לקרוא. איכס פשוט. תודה.

Ninja

New member
מסכים לגבי השורה השניה בהודעתך.

זה לא מושך לראות כל כך הרבה פרסומות כשנכנסים לכאן. זו אחת הסיבות שאני נמנע מהאתר של msn, של מעריב וכדומה. יש אתרים מקבילים שמאפשרים גלישה יותר נעימה. גלישה כמו גולש רגיל ולא כמו לקוח שבוי.

למעלה