"גוספל-ג'אז" – בירושלים, בת"א ובפ"ת

gosply

New member
"גוספל-ג'אז" – בירושלים, בת"א ובפ"ת

"גוספל–ג'אז" - איריס ועופר פורטוגלי עם מקהלת הגוספל 13 זמרים ו- 4 נגנים במופע מרשים של שירי נשמה ומוסיקת כנסיות שחורה * קלאסיקות ג'אז בעיבודים מקוריים * גוספל ישראלי מקורי * מחרוזת תימנית עם טקסטים מהמקורות * רפסודיה בוהמית של להקת קווין * סטיבי וונדר * בטהובן ועוד מן התקשורת: "הרגע חזרתי מהגוספל ג'אז, הדלקתי את הנייד והתחברתי לסייבר בכדי להודות לך וללהקה על הקונצרט אחד הטובים והמרגשים שהייתי בהם בשנים האחרונות רף ההנאה האישי נסק לגבהים חדשים והמילה "מושלם" קיבלה הערב משמעות חדשה רציתי לבוא ולהגיד שלום אך המוני המעריצים שצבאו על דלת חדר ההלבשה גרמו לי לוותר דרך אגב בחיים לא מחאתי כפיים כל כך הרבה המשך לחדש, ישר כח" דובי ירחי, מנהל פורום ג'אז ב'וואלה' "ב'גוספל-ג'אז' מוכיחים (הפורטוגלים) שאפשר לעשות גוספל טוב בלי דקה של כנסיה שחורה ברזומה. חביב/ קליט/ מוכר/ מרקיד…עם הרבה אהבה והתלהבות" יוסי חרסונסקי 'מעריב' "מהודר, מלהיב, עשיר בגוונים מוסיקליים, סוחף. תענוג וחובה לשמוע לכל חובבי ג'אז!" מרינה ינובסקי 'וסטי' פ"ת, אודיטוריום "יד לבנים", יום חמישי 12/6/03 21:00 כרטיסים "ביקורת" 03-9301195 ת"א, מרכז ענב, יום חמישי 19/6/03 21:00 כרטיסים ב"קסטל" 6045000 - 03, או 5000 * מבזק תיאטרון ירושלים, אולם רבקה קראון, מוצ"ש 21/6/03 21:30 כרטיסים "בימות":02-6240896 , "קלעים":02-6256869 או בקופת התאטרון:02-5605755 לקט תגובות הקהל כפי שנתקבלו באתר הבית: "השילוב בין יצירת מערכת יחסים עם הקהל ובאותה נשימה ליצור את המופע לקהל ,מתבצע על- ידכם באופן מיוחד שלא נראה בשום מופע. מתוך המופע בוקעת מקצועיות ,לבביות, וצניעות שאין כדוגמתה. תודה רבה על הערב המהנה והמיוחד המשיכו בדרככם" מדהים!!! הייתי אתמול במופע שלכם ואני אומר לכם בפירוש שזאת הייתה בשבילי חוויה בלתי נשכחת למרות שאני לא מכיר את הסגנון וג'אז לא בסדר העדיפויות המוסיקלי שלי. אני מוכרח להודות שהרגשתי זרמים חזקים של ריגוש בזמן הביצועים הנפלאים שלכם לשירים ישנים כחדשים. תאמינו לי לא רצינו ללכת הביתה פשוט נפלא. WOW!!!! מומלץ בחום - לא יאומן שיש לנו ישראלים ששרים ג'אז בצורה מדהימה כל-כך... נהנתי מכל רגע, כמעט שעתיים שלא הרגשתי כיצד חלפו (חוץ ממספר פעמים שהתרגשתי עד דמעות) תודה על ערב מדהים "למרות שאני לא מכותבי הודעות ברשת, אי אפשר לעבור על ההופעה בחיפה בסיום פסטיבל הסרטים ללא תגובה. מ ד ה י ם ! ! ! אני חובב ג'אז שנים רבות ומלבד ההופעה המצוינת של עופר ואיריס והרכב הנגנים, זה פשוט נפלא לגלות שיש אנשים צעירים שמחוברים למוסיקה הזאת ומגיעים ליכולות קוליות כל כך גבוהות…" "כחובב ומשוגע לבלוז ספיריטואל וכל מה ששחור, נדהמתי מהכשרונות המבורכים שראיתי על הבמה. אני מוכרך להודות, היו קטעים שהעלו דמעות של התרגשות בעיני וכמובן שאיריס לדעתי המקצוענית ב"ה" הידיעה בשטח הג'אז. יישר כוח עופר אל תסטו מהדרך, אתם גדולים!!!" "הייתי במופע האחרון שלכם במרכז ענב (זו הפעם הרביעית שלי) ואני פשוט לא מפסיק ליהנות מהמופעים האלה. אגב, המשפחה שלי וחברה שלי שכבר באה פעם שלישית, כל כך נהנו. מתי יוצא הדיסק של הגוספל?" כרטיסי הנחה באתר הבית: www.10jazz.com/

למעלה