גברים

גברים

מה נסגר איתם? אתם עם חלש ופחדן? מישהו יכול להסביר לי אחת ולתמיד למה בחורה דעתנית נתפסת בעינכם ככוחנית ומאיימת?

דוגמא?

גבר פוגש אישה שיש לה דעות על נושאים מגוונים, היא חכמה ויודעת מה היא רוצה. הוא מאד רוצה בחורה חכמה, אבל החכמה שלה מאיימת על הגבריות שלו ולכן הוא טוען שהיא גדולה עליו.

שםאנילא

New member
השאלה אם חוכמתה תפריע במהלך בניית הבית שכן

אם על כל דבר היא תתחיל לדון איתו זו בעייה ויש הבדל בין לשתף לבין להתחיל לשנות על כל דבר את דעתו של הבעל... אלא אם כן זה בעל שלא איכפת לו ואישתו היא הקובעת

הוא הקובע, היא הקובעת

מאיפה השטויות האלה? הלוווווווווו מדברים פה על זוגיות!!!!!!!!

תשמע

כפי שבטח הבחנת הגישה שלך מאד בעייתית בעיני. לא שיניתי את מילותיך. פשוט התייחסתי לקטע שהכי הרגיז אותי. המשפטים האחרים לא משנים את העובדה שדרך החשיבה שלך על זוגיות לא עולה בקנה אחד עם המושג "זוגיות".

שםאנילא

New member
אז בואי והגדירי מה זה זוגיות...הסבירי לי מה ת

תפקידך בחיים? למה את מניקה ולא אני? למה את יולדת ולא אני? למה את רגישה ודברנית ולא אני? להמשיך? יש הבדל ענק בין לחיות בשיתוף ולעשות מה שמוטל עליי לבין לקחת החלטות בידים כדי להוביל בית וזה מה לעשות לא בידים שלך לצערך ואת זה כל משכין שלום בבית יאמר לך ואל תפרשי מה שאת רוצה ממילותי ואת מה שלא תשימי בצד... לא מתאים לך? יש מצעד גאוה בקרוב תוכלי לתפוס שם מקום בין הבנות שם... הן רוצות עצמאות לא?

שםאנילא

New member
איי איי..נתקעת הא? ניתן לך משהו יותר קל../images/Emo269.gif

מה הפירוש אבל עם מקורות של "ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך" קחי לך את הזמן ובע"ה תחזרי עם תשובה תוכלי גם לשלוח במסרים אם תרצי

איך הבאת את ההכללה הזאת

רק ״גברים״ פוחדים מבחורה דעתנית, גבר אמיתי רוצה בחורה שיודעת מה היא רוצה בחיים ולא איזה נגררת שצריך להחליט בשבילה מה ללבוש בבוקר

צודק

עשיתי הכללה. יש מעט גברים שלא נכללים בקטגוריה הזו. אבל ההכללה נעשתה לאחר כמה שיחות. גם עם חברות וגם עם שדכנית. המציאות מוכיחה שאכן גברים טוענים שהם רוצים בחורות חכמות עם עמוד שידרה. במציאות נשים כאלה מפחידות אותם והם מעדיפים את החלשות שצריכות את המשענת שלהם.

זה

זה נכון, רוב הגברים אומרים כך...ויש גם את אלו האומרים בגלוי שהם מעדיפים את ה פחות חכמות והפחות דעתניות כי ככה יותר קל לדעתם...הם אומרים "מספיק חכם ודעתן אחד בבית", הם רק לא לוקחים בחשבון ולא יודעים עד כמה זה לא קל לחיות עם משהי חסרת דעה וחסרת השכלה...אז מה שנשאר לאמר להם שיבדקו וכמובן יתאכזבו...

למעלה