גברים נשים ומה שביניהם

הפלחית

New member
גברים נשים ומה שביניהם../images/Emo14.gif

גבר הזמין מונית. המונית מגיעה, הגבר אומר לנהג :"קח אותי לשדה התעופה." כשהם הגיעו לשדה, אמר הגבר לנהג: "אני לא טס לחו"ל, רק רציתי שאשתי תחשוב כך. אני חושד בה שהיא בוגדת בי. תחזיר אותי הביתה! נהג החזיר אותו. לפני שהוא ירד, מהמונית, הגבר הוציא אקדח ואמר לנהג: "תבוא איתי ותהיה עדי!" עם אקדח לא מתווכחים, הנהג הלך עם הגבר. הגבר נכנס הביתה, נכנס לחדר השינה, האישה במיטה ועל-ידה גבר זר ערום. הבעל הנבגד מרים את האקדח ומכוון, והאישה צועקת: "אל תהרוג אותו! אתה זוכר שרצית להחליף את המכונית ולא היה לנו מספיק כסף? אני נתתי לך ואמרתי לך שקיבלתי ירושה מהדודה, זה לא היה מהדודה, זה היה ממנו. אתה זוכר שרצית להחליף בית? לא היה לנו מספיק כסף. אני נתתי לך, ואמרתי לך שזכיתי בפיס. לא זכיתי! הוא נתן לי. אתה זוכר שרצית לנסוע להוואי? ולא היה לנו כסף אמרתי לך שהיתה הגרלה, בעבודה וזכיתי בכרטיס בדיוק להוואי. לא היתה הגרלה, זה היה ממנו". וכו' וכו' הבעל שאל את הנהג מה דעתך? מה אני צריך לעשות? אמר לו הנהג לפי דעתי, אתה צריך לכסות אותו, טוב ,טוב, שלא יתקרר! חוץ מהבדיחה רציתי להגיד לכל חברי הפורום כל הכבוד! כולי הערצה אליכם. על הזמן המושקע ועל איכות הסיפורים שרק הולכת ומשתבחת כל הזמן. אני מצטערת ומתנצלת שהשנה יש לי פחות זמן להגיב ולשבח כל אחד,על כל סיפור, למרות שמגיע לכם. אני מבקשת מכל אחד מחברי הפורום שיראה בשורות אלה מסר אישי של תודה והוקרה.

perhay

New member
הפלחית, תודה על הפרחים!

ועל הפרגון שאת מעניקה כל הזמן. לא נשכח שבזוכתך זכינו לסדרה "הפלחית". תמשיכי להנות מתחום אמנותי זה!

למעלה