גבי גזית - משלנו

גילי 10

New member
גבי גזית - משלנו ../images/Emo140.gif

בשיחה על כדורגל ומונדיאל הוא הביע אכזבה על נצחון גרמניה על קבוצה אחרת, ( אני פשוט לא בעינינים מי נגד מי ) למה צער ואכזבה ? כי הוא דור שני , והוריו נצולי שואה. בקיצור הבחור יצא מהארון בשידור חי. חיבוק לגבי גזית ממני תילי

שירי ים

New member
הוא נראה איש נחמד, גבי.

שמתם לב איך הוא תמיד אומר משפטים כמו "מראות קשים.." או "עצוב נורא" ושום שריר לא זז בפניו? נראה לי שהוא מומחה בניתוקים, מה שמבחינתי הופך אותו לדור שני אמיתי. גם אני ממש לא רוצה שגרמניה תזכה במונדיאל. מה לעשות. חוץ מזה, נראה שיש עכשיו מין מודעות ציבורית לדור השני, ויותר אנשים באמת "יוצאים מהארון". מעניין...

ז ה ב ה1

New member
אפרופו מונדיאל............./images/Emo86.gif

אכן ביום ראשון הקרוב יתקיים משחק הגמר בין גרמניה לברזיל. בערוץ 1 בשעה 1400 (למי שמעוניין) אני מאוד מקווה כמו כולם שברזיל תנצח. והיא תנצח. אגב,,,,,,בעוד ארבע שנים יערך המונדיאל הבא בגרמניה. ישראלים רבים ירצו לנסוע אני מניחה,,,כי זה קרוב.....ואני נזכרת במה שהיה עם 11 הספורטאים במינכן באולימפיאדה....... טוב שיש עוד הרבה זמן.

גם אני ראיתי את התוכנית איתו,

כמובן שכולנו עודדנו ושמחנו כשהוא אמר את זה! ת´אמת אני עדיין לא שמעתי על חברים שמעודדים את נבחרת גרמניה... אני אישית לא בקטע של כדורגל, אבל אני בטוח יהיה שם כדי לעודד את ברזיל!!!

למעלה