גאאד אני מתחרפנת....!

MelancoliT

New member
גאאד אני מתחרפנת....!

אני יודעת שאני דיי חדשה, אבל לשפוך ת'לב מותר? למה???? למה הכל חייב להיות כל כך דפוק??? למה משהו דפוק אצלי?? כשהוא ממש רצה אותי לפני כמה חודשים, אמרתי לא. שהוא לא יותר ידיד בשבילי. הוא היה הבן הראשון שהיה לי נסיון איתו בעניינים שבלב..., עד אז כל הבנים סביבי היו בשבילי לא יותר מידידים, ובעצם, גם הוא. הרגשתי אליו משהו, אבל לא אהבתי אותו אז. אבל עכשיו!!! עכשיו!!!!! איך יכולתי להיות כל כך טיפשה?? איך יכולתי לפספס אותו? למה אז לא ועכשיו כן? מה השתנה? מה דפוק אצלי???? ולמה הוא היה חייב לעבור הלאה? מדי פעם אני קולטת ממנו הערות, שאפשר להחשיב אותן כרמיזה. או שלא? אני לא יודעת! לדוגמא, באייסי לפני כמה ימים הוא הציע לי נישואים
וכמובן, איך יכולתי לסרב?, ועוד כל מיני דברים כאלו, אבל ברור שאני מדמיינת, כלומר, איזו רמז יכול להיות יותר ברור שאתה לא מעוניין מאשר לסדר לי את חבר שלך? אוווף. זה לא שהוא אמר לי שהוא עבר הלאה, אבל זה מה שהבנתי ממנו. אוווף. מאז שהוא אמר לי הוא אוהב אותי וכו, עברו 6 חודשים. מאז היה לי חבר, ונפרדנו (לפני חודשיים וחצי), ואז היתה לי עוד שיחה איתו והוא אמר שהוא מרגיש אלי דברים, ואמרתי לו שגם אני, ושנזרום עם זה, ואז הוא החליט לנתק קשר, אפילו בלי להודיע לי, פשוט התעלם ממני. ולפני שלושה שבועות שוב ראיתי אותו, ומאז שמרנו על קשר. מה שאומר שאני כבר מרגישה אליו את מה שאני מרגישה שלושה חודשים! אני כל כך דפוקה. כל כך כל כך דפוקה. מה הקטע לרצות אותו אחרי שירד לו ממני? ולמה אני לא שולטת על הרגשות שלי???? באסה. משהו ממש לא בסידר אצלי.

Spiritfall

New member
תראי, [מיכל]

הסיכויים ששני אנשים יאהבו אחד את השני ובאותו זמן הם אפסיים. (אבל איכשהו, עדיין קורה לאנשים מסוימים..) אז הוא אהב אותך כשאת לא אהבת אותו. לא היית חייבת. ועכשיו את אוהבת אותו? ורוצה אותו? תקשיבי לי, לכי אליו. תגידי לו "שמע, אני דלוקה עליך/אוהבת אותך/רוצה לעשות איתך ילדים!! חתיך!" מה שבא לך. תראי איך הוא מגיב. אם באמת יש לו משהו אלייך, עדיין-סבבה לך. הרווחת, ובענק. ואם לא (שזה בערך הדבר הכי מפחיד בעולם)-אז אין לך הרבה מה להפסיד. אפשר להגיד שאותו, אבל גם לא-כי עובדה שהוא אמר לך שהוא אוהב אותך פעם, ואתם עדיין בקשר. זה יהיה הכי מפחיד בעולם. ותצטרכי בשביל זה הרבה אומץ. אבל את תרגישי יותר טוב אחרכך. גם אם כן, וגם אם לא. (וסוף סוף אני מדברת מניסיון, ולא מחוכמת חיים שלקחתי מספרים וסרטים!! אממ, כן. עשיתי את זה לפני יומיים, והיה כיף. אפילו שהוא אוהב מישהי אחרת, אני גאה בעצמי שעשיתי את זה. זהו)

למעלה