בתי מזוזה

דנה A

New member
בתי מזוזה

הי לכן, אני מחפשת לקנות בתי מזוזה - ראיתי שיש שני דגמים מעץ, אך אני רואה בתמונות שישנם דגמים נוספים אלו בתים היפים יותר אתן מכירות? מהיכן ניתן להשיגם?? תודה, דנה

תשובה בכל חנויות היצירה יש דגמים מעץ בטאגליינס למעלה בסרגל הכחול יש רשימת החנויות ברחבי הארץ ,ראי מה מתאים לך לפי מקום מגורייך . . . ייתכן גם שהדגמים שראית הם מאבן דמוית שיש שנפוצה בחנויות יצירה . . . שיש גרוס . . . בהצלחה

דנה A

New member
קניתי בתי מזוזה מעץ לפני כמה שנים..

תודה, מהדגם הזה, וראיתי בתמונות שישנם דגמים מיוחדים יותר, באקרוורל לא ראיתי מהסוג הזה, אני רוצה להכין בתי מזוזה לחדרי הילדים (בנים) ורוצה לצייר/לפסל מעליהםיש לך המלצות?

תשובה את יכולה לפסל עם פימו ,זה יוצא מקסים . . אפשר גם עם חימר דאס או קרמיקל ולצבוע בצבעים אקרילים . . .דאס מתיבש באוויר וקרמיקל שורפים בתנור הביתי . . . אישית ראיתי רק 2 דגמים מעץ ,כמו שהעלית ויותר מרובע . . . ייתכן שיש עוד דוגמאות ואני לא ראיתי הנה באתר הובילנד יש דוגמא מלבנית http://hobbyland.co.il/Products.asp?Cat2Cat1ID=2948

דנה A

New member
בדיוק מה שחשבתי

פחות אוהבת את הפימו בגלל שדורש המון עבודה.. אוהבת את הדאס, ומעדיפה לצייר, קשה לי עם החימום וריכוך הפימו גם באקוורל ראיתי את המסגרת המלבנית והמלבנית-מעוגלת שהעליתי, ורציתי את הדגמים האחרים יש גם מחומרים נוספים? חוץ מעץ??

כן ,כמו שכתבתי לך קודם בתשובה הראשונה יש מזוזות משיש גרוס ,אבן גרוסה שעליהם ניתן לעבוד למשל עם הדבקת מפיות ,דקאלים ועוד . . . ובטוחה שגם ניתן להדביק חימר דאס יבש . . .רצוי עם דבק חזק כמו e6000 ,אך בזהירות כי הוא רעיל ולכן רצוי חלון פתוח עם איוורור בעת ההדבקה ,איפה שיש הברגה בשפופרת רצוי למרוח משהו שומני כמו וזלין על מנת שמכסה השפופרת לא ידבק לך ותוכלי בעתיד להשתמש שוב בדבק. . .

דנה A

New member
לא מכירה את השיש גרוס..

כנראה שצריכה לצאת לסיבוב חנויות בקרוב
תודה לך

eytcor

New member
בתי המזוזה היפים ביותר שיש הינם....

מזכוכית ואותם ניתן להשיג בגילרפאל (חנויות בתל אביב, חיפה ואשדוד). מדובר כמובן על מזוזות נקיות מכל עיטור שמחכות לעיטורים שלך. מצד שני ישנם הרבה חובבי פיוזיניג שיוכלו למכור לך מזוזות מזכוכית בעלות נמוכה יותר.

מ ש כ י ת

New member
מזוזות

אני מניחה שאת הדגמים ה"רגילים" (מלבן צר וארוך, קשת וכו') את מכירה, הנה 2 ייחודיים שקניתי בהובי בירושלים אבל מניחה שיש בעוד מקומות, מלבד אלו יש עוד כמה דוגמאות שלא קניתי.

למעלה