בתוך כל אחד מאיתנו נימצא אדם אמיץ..

בתוך כל אחד מאיתנו נימצא אדם אמיץ..

האמיצים לוקחים סיכונים. הם חוששים כמו כל אחד אחר, אך לא מאפשרים לפחד להשתלט עליהם. האמיצים לא מתייאשים. כשהחיים נעשים קשים, הם מחכים בסבלנות עד שהמצב משתפר. האמיצים הם אנשים גמישים. הם מבינים שיש בדרך כלל יותר מדרך אחת, ומוכנים לנסות את כולן. האמיצים יודעים שהם אינם מושלמים. הם מודעים לחולשותיהם בשעה שהם מפיקים את המירב מיכולתם. אמיצים נופלים לעיתים, אך שבים וקמים. הם מסרבים לתת לכשלון למנוע מהם מלטפס שנית. אמיצים לא מאשימים את הגורל באחריות לכשלונם, ואף לא מיחסים למזל את הצלחתם. הם נוטלים אחריות על חייהם. האמיצים חושבים באופן חיובי ורואים את הטוב שבכל דבר. מהדברים הפשוטים הם יוצרים את המיוחד. אמיצים מאמינים בנתיב בו בחרו גם אם קשה הדרך, וגם כאשר לא רואים את סופה. האמיצים הם בעלי סבלנות. הם יודעים כי ערכה של מטרה נמדד על פי מידת המאמץ הנדרש כדי להשיגה. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ יקרים שלי... בתוך כל אחד ואחת מכם נמצא אדם אמיץ שיכול להתגבר על הכל. על כל הקשיים והמהמורות שבדרך... על כל המכשולים שנדמה שעלולים להפיל. אנחנו לא ניפול כל זמן שנאמין בעצמו וביכולתנו להתגבר ולנצח את הכל. כל קרב הוא קרב בפני עצמו... כל יום ביומו..כל שעה בשעתה..כל רגע בזמנו. אבל מה שחשוב מכל הוא הנצחון על הערכה כולה והנצחון על המחלה המכלה כל חלקה טובה מתוכנו. אם נחשוב לנו לרגע...נחשוב באמת... מה היא נותנת לנו מה אנו יכולים להיות בילעדיה עד לאן אנחנו יכולים להגיע לאיזה הרים אנחנו יכולים עוד להעפיל ולטפס איזה פסגות אנו יכולים עוד לכבוש אילו חיים אנו יכולים לחיות בלי הסבל שמביאה איתה המחלה. אם רק ננסה להשתחרר מכבלינו ולראות מעבר... להביט קדימה באומץ...להביט לה בעיניים ולומר לה -די לקחת חזרה את השליטה לידינו שלנו ולמצות את החיים המגיעים לנו... ולא לתת להם להתבזבז על קושי מצוקה וכאב. החיים יכולים להיות כל כך יפים אם רק ניתן להם להיות כאלו... אם רק ניבחר בטוב המגיע לנו ולא ברע והסבל. כל הצבעים בעולם מצפים לנו... הכל הכל רק מחכה להחלטה שלנו כי אנו רוצים בו. כי אנו לא רוצים לכאוב ולסבול ולצעוק ללא קול. כי מגיע לנו לחיות. ומגיע לנו להיות מאושרים. ומגיע לנו לטעום את טעמם של החיים. אסור לנו לאבד את התקווה... לעולם. תמיד יכול להיות טוב יותר...המצב תמיד יכול להשתפר... הטוב עוד יעלה ויבוא וישלוט... אם רק ניתן לו. אם רק נאמין פה יחד ולא נוותר. נחזיק ידיים כולנו ונלך קדימה...לאור...לתקווה...לתקופות מאושרות ויפות יותר. אני במאמינה פה בשבילכם בכל רגע וזמן. ויודעת שאתם יכולים. ויודעת שמגיע לכם. עכשיו רק נותר שתתחילו גם אתם להאמין...וליישם. זה לא קל..ולא פשוט...כלל וכלל. אבל זה שווה כל טיפת מאמץ שתשקיעו בכך. וכי מה יש לכם להפסיד? רק להרוויח. להרוויח את החיים שלכם. אוהבת אתכם מכל
ומאמינה שבכל אחד ואחת מכם מסתתר
יפיפה שרק מחכה לצמוח ולפרוח... ומקווה שיחד פה כולנו...עם ה
המיוחד הזה שלנו... נצליח להפריח את כל ה
היפים שבגננו. שלכם תמיד
אוהב מכל ה
מאיה.

עופריקו

New member
מאיה ....אני נדהם.....

נדהם כל פעם מחדש וכל מילה שאוסיף אני רק יקלקל... אבל את אמיצה אמיתית
ואת תצליחי ובגדול ....
שולח לך
תמיד בשבילך עופר

fatpig

New member
מאיונת אהובה....

החסרתי פעימה והזלתי דמעה..... בחיים לא התרגשתי כל כך כמו שקרה לי מהמילה הראשונה שנכתבה בהודעה הזו... תודה ,תודה , תודה לך על מה שאת- הכול! ממני , Fatpig

joy24

New member
למאיונת המדהימה שלי...

מלאכים ששומעים את השקט ויודעים מתי להופיע מלאכים שיודעים איך לגעת בנפש פנימה בפשטות שאומרים בהודעה אחת כל מה שלא הצלחתי להגיד כבר כמה ימים את שגם כשקשה לך את פה שגם כשכמעט אין כוחות מצאת אותם בשבילנו, וגם בשבילי... תודה לך מאיונת שלי.. על אתמול, על היום, על הכל על מי שאת על מי שאת בשבילנו על מי שאת בשבילי.. מעריכה ומוקירה אותך כמו אור יקרות עליו אשמור מכל משמר.. מאיונת , אני פה בשבילך ..תמיד no matter where you are no matter how far just call my name i´ll be there in a hurry you don´t have to worry cause there ain´t no mountain high enough to keep me from you...
joy

נעלמת

New member
בבבבבבבזזזזזזזז ../images/Emo55.gif ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

ושוב כמו תמיד...המילים חדרו ללבי
, אך הפעם גם הזילו כמה דמעות...נו טוב, על מי אני עובדת...בכיתי כמו ילדה קטנה...
חבל שאני לא יכולה לשנות את הפרצוף של האייקון הזה...כי הבכי שלי היה עם חיוך... מהתרגשות... מהכוח העצום שפתאום מבלי להודיע חדר לנשמתי...והכל בזכותך! הכל בזכות
אחת ומיוחדת...שצימחה לה כנפי מלאך...ונדמה לי שאפילו ראיתי איזו הילה על ראשה... כי היא מלאכית אמיתית! שאין כמוה! אני מצטרפת למסע...המסע אל האור!
המסע אל הצבעים האבודים..
המסע אל ה-א-ו-ש-ר!!!
, המסע שבראשו עומדת לה
מאיונת אחת מדהימה, שמאירה לנו את הדרך
ששמה עוד לבנה ב
הקסום שלנו.. מאיונת אחת ויחידה... ואני מבטיחה לכולם...היא באמת משהו מיוחד! שמעת מאיונת?! את משהו מיוחד! דבורה עם
שהופך עולמות... מעלה חיוכים, גם על הפנים העצובים ביותר...
אחת מדהימה, שאני לא עוזבת לה את ה
לעולם...כי רק איתה אני יכולה למצוא את האושר האמיתי שלי... (((((((((
אוהבת
אותך
מאיונת!
)))))))))) ואת אמיצה כל כך!
מלכת האמיצות! גם אני יודעת להכתיר...
"דרך עצמי אלייך, זה אפשרי! דרך עצמך אליי...אם תנסי... דרך כולם אל האושר, כמה תמים, דרך הגיהנום והקושי... דרך האבנים! דרך כאב שסללנו במשך שנים, מוכרחים לצאת....לא לשמור בפנים! אל האושררררררררררררררררר!!!!!!!!!!" תודה לך דבורה שלי
על מי שאת...
שיר...

מעלה למעלה כי...

רוצה לאחל לכולנו לקראת השנה החדשה שנלמד למצוא בתוכנו את האדם האמיץ שמסתתר בכל אחד ואחת מאיתנו... שנדע להפיק מהחיים ומעצמנו את המירב והמיטב הניתן... שנהיה אמיצים ולא נתיאש ונוותר גם כשקשה וכואב... שנהיה עקשנים ונזכור תמיד כי מגיעים לנו חיים טובים ויפים יותר... שנדע לבחור בדרך הנכונה ונדבוק בה גם כשהמכשולים מקשים ומנסים להפיל... שנדע לקום שוב על הרגלים ולהמשיך הלאה בטיפוס לעבר המטרה שלנו - להיות בריאים! שנדע לקחת אחריות על חיינו במה שניתן ובמה שלא נבין ונקבל וננסה לשפר ככל האפשר שנדע להאמין בדרכנו וביכולתנו לעבור את הכל ולהגיע ל
המחכה לנו בסוף הדרך הקשה... שנזכור תמיד כי כל צעד קטן מקרב אלינו את ה
ואת הקשת בענן... ושנזכור תמיד תמיד כי אנחנו כאן יחד
יכולים על הכל! ויחד
ב
ו
אל
נצא מהביצה הזו ונתגבר על הקושי הכי גדול! מאחלת לכולנו שנה ניפלאה
שנה של אושר
שמחה
ואור
שנה של התגברות יחד
על מכשולים שנה של חופש מזל
ודרור... שנה של
חמימה וממיסת לבבות...
שנה של
נוצצים והגשמת משאלות..
שנה מתוקה כמו
ב
וכמוכם...
והכי חשוב - שנה שבה ניפרח פה יחד
ונתגבר על המכאובים והמחלה! כי מגיע לנו לחיות! שולחת לכולכם
גדול גדול לשנה החדשה וגם כמה
מתקתקות כמו
הכל הכל בתוך אריזת המתנה
הישר מה
שאוהב עד אין סוף. אוהבת את כולכם...
יפים שלי... כל אחד ואת מכם יכול לפרוח ובגדול
בכל אחד ואחת מכם מסתתר לו נסיך או נסיכה
שמגיע לו ה-כ-ל! כל הטוב והיפה שבעולם כולו! ואנונ כאן יחד לא נוותר ונלך אחרי ה
ונצא מהמנהרה החשוכה ל
המחכים לנו בחוץ שרק נבוא ונגלה אותם. אנחנו יכולים ואנחנו נצליח
בכוח הי-ח-ד
הרצון והאמונה. וכמובן...לעולם לא להפסיק לקוות! כי זה מה שיצעיד אותנו קדימה לניצחון על המחלה. אוהבת את כולכם כל כך כל כך ומאחלת לכם שנה ניפלאה ויפה ורק טוב לאורך כל הדרך!
מאיונת ה
שלכם שלא מפסיקה לקוות בשבילכם...

דבוריק מקסימון שלי,רק לומר על הכל.. ../images/Emo55.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

...אמן!!!|סגדש| ולהזכיר לך דבר קטנטן אך ענקי... ((((((
אוהבת~אותך~
מאיונת
~בכל
ליבי
הכי~הכי
))))))
מאחלת לך שנה טובה ומתוקה כמו הדבש שאת מכינה
המתוק מתוק...אך לא מתוקי כמוך... ולכולם את מחלקת ממנו... ונותנת לתבול התפוח
... אבל חומד...מה עם להנות ממנו,גם לך מגיע
מי אם לא לך
שלך תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד לנצח נצחים

רוני_(-:

New member
מאיונת שלי!!!

כל פעם את מצליחה להדהים אותי מחדש! את באמת אמיצה אמיתית! ואני אוהבת אותך חסונת שלי!
חג שמח, העגבנייה

למעלה