בשבילכם רק בתפוז - התסריט של עונה 3 פרק 1

dgrass

New member
בשבילכם רק בתפוז - התסריט של עונה 3 פרק 1

תסריט מפרק ראשון , עונה 3 של הבורר. "שקט השתרר ולרגע נראה שכולם המומים וקופאים על מקומם, האחים קובלובה לא התעשתו מחזרתו של הבורר לחיים , דקה לאחר מכן גופתו של יגאל הנאצי מוטלת לפניהם. פבל וניקולה – לבנים והמומים לא זזים ,לא נעים, לא פוצים הגה, מוחם המעוות מנסה לעכל את המאורעות מהדקות האחרונים. הבורר ---- "כולם להרגע" שששש ----- אף אחד לא עונה ,כולם עדיין בהלם----- הבורר----"אני מבקש מכולם להרגע" לללל הבורר----"בולדוג ,קח את נדב ,שיחכה לי ברכב" ----- בולדוג לוקח את נדב ההמום לכיוון הרכב של הבורר--- נדב ממלמל ----"הוא הרג אותה ,את אורנה, הבן שלי ,הבן הבכור שלי" בולדוג----"נדב, דבר ברור,אני לא מבין אותך ,מי הרג ,מתי" וווו נדב----"את אורנה" ממשיך וצועק "את א ו ר נ ההההההההה" בולדוג----"נדב שמור על פרופיל נמוך,עוד רגע ותופיע פה המשטרה,וכולנו נעצר כאן בגללך" בינתיים אבי הטחול מוציא את האקדח ומכוון אותו לעבר פבל. פבל----"אבי ,תרגע,אתה יודע שאנחנו לא בעניין וכל התוכנית היתה של יגאל הנאצי"םםםם אבי הטחול----"תסתום את הפה יחתיכת חרא ,אתה הרגת את דולצ'ה, רק על זה אני לתלות לך את הביצים ימאניק" הבורר---- "פבל וניקולה, יש לכם עשר שניות להביא לכאן את אושרית" ניקולה----"תגיד הבורר ,איך זה לחזור מהמתים? ----ניקולה צוחק את הצחוק הטיפשי שלו ניקולה----"פגשת שם את מלאך המוות?" הבורר----" אבי ,תירה לניקולה ברגל" אבי הטחול ,לא ממתין לרגע ויורה כדור בפיקת הברך של ניקולה, ניקולה צועק ומתפתל מכאבים. הבורר----"אני רוצה את אושרית ,עכשיו..." פבל----"הבורר, אין בעיה בסה"כ אני רוצה חצי מהקופה של היהלומים,ואני דואג שאושרית הרגע מגיעה. הבורר----"אבי ,תירה לניקולה בברך השניה" אבי הטחול מכוון את האקדח לרגלו השניה של ניקולה. ניקולה צורח----"פבל ,תגיד להם איפה אושרית , אייי ,אייי, אייי אבי הטחול----"פבל ,אתה יודע שאני מטורף ,אני יורה עכשיו,מזהיר אותך בפעם האחרונה , את אושרית" פבל מסמן לאחד השומרים להכניס את אושרית, אושרית מגיעה שהשומר תופס לה בשיער. יוסי----"בואנה ,תוריד את הידיים מהראש של הבת שלי, אני מזהיר אותך" פבל מסתכל על השומר,ומסמן לו לשחרר אותה, אושרית רצה בבכי אל יוסי, ויוסי מחבק אותה ובוכה,ומבקש סליחה. בולדוג----"נדב תשאר כאן ,אל תזוז, אני הולך לעזור לברוך" נדב לא עונה ,עדיין בהלם ראשו נחבט על שימשת הרכב. הבורר----"בולדוג !,טפל בגופה של יגאל הנאצי, תעלים אותו" בולדוג מיד ניגש ומרים את גופתו של יגאל הנאצי ,ולוקח אותה אל רכבו. הבורר----"פבל וניקולה, איכזבתם אותי,אתם יודעים שאתם שותפים לכל הפשעים של יגאל הנאצי?" "אתם מודים?" פבל----"ברוך , הוא איים עלינו ,היה לו כוח ,הוא מטורף ,לא יכולנו להתנגד לו, הוא אמר שיהרוג אותנו. ניקולה מתפתל מכאבים----"כן ,נכון ברוך באמא שלי, הוא אמר שישחט אותנו" הבורר----"אתם ,שגידלתי אותכם מאז שאתם קטנים,כמו אבא ההיתי לכם,וזה התודה שאני מקבל, ציטוט מהתנ"ך " בנים גידלתי ורוממתי והם פשעו בי" סוף ציטוט. מבחינתי אתם נקראים לפי התורה בנים סוררים, ואתם יודעים מה העונש על דבר כזה?" פבל מתחנן----"ברוך ,כל סכום שתנקוב נשלם ,ברוך בבקשה!!!!!" הבורר מסמן לאבי לכיוון של ניקולה, מסתכל על יוסי ומסמן לו לכיוון שומרי הראש של האחים קובלובה, ומיד מוציא את האקדח ,ויורה לפבל כדור במצח , אבי הטחול באותה שניה יורה לניקולה כדור במצח, ויוסי יורה לחזה של שני שומרי הראש. הבורר----" כולם להעלם מיד , אני חוזר למחתרת ,אף אחד לא ראה אותי ונשאר חי, אבי! תחזור מיד לבית שלא יבחינו שההית חסר, אני נוסע עם נדב, יוסי קח את אושרית לבית החולים, ובולדוג יצטרף אליך לוודא שנותנים לאושרית טיפול טוב" הבורר עם נדב נמלטים מהמקום, נדב עדיין המום, הבורר----"נדב ,אתה מוכן לספר לי מה קרה? נדב לא עונה עדיין הבורר----"ידעתי כבר מזמן שאתה מוכן,יש לך את כל הנתונים הנכונים, הגנים שלי נמצאים בך ,זה בטוח,.....אתה מוכן להסביר לי מה קרה, או שאני צריך לנער אותך?" נדב----" אורנה ,היא גוססת ,ניסו לחסל אותה." הבורר----"מה , מתי איך יתכן?" נדב----"ברוך ,איבדתי את הבן שלי , את הבן הבכור שלי, אץ הנכד שלך, איבדתי את אורנה." בינתיים – רון הפרסי מרים שיחת טלפון לגילה אסולין,וגילה עונה רון הפרסי----"גילה , העבודה בוצעה בהצלחה,כמו שרצית" גילה סוגרת את הטלפון, יושבת וכוססת ציפרניים.

dgrass

New member
לכל המעוניינים ההמשך לתסריט הבורר עונה 3

בינתיים – רון הפרסי מרים שיחת טלפון לגילה אסולין,וגילה עונה רון הפרסי----"גילה , העבודה בוצעה בהצלחה,כמו שרצית" גילה סוגרת את הטלפון, יושבת וכוססת ציפורניים. הבורר----"נדב! איפה אורנה עכשיו?!!!" נדב----"היא בהנשמה בטיפול נמרץ באיכילוב " הבורר----"אני אקח אותך לשם עכשיו ,תירגע" הבורר מתקשר לבולדוג , בולדוג עונה... הבורר----"בולדוג , אני רוצה שתמצא לי מי ניסה לחסל את אורנה....עד הבוקר תקבור אותם בפרדס,עשה מה שצריך כדי למצוא אותם, ...אף אחד ,אבל אף אחד לא יחסל את הנכד של הבורר ויישאר חי.... את הגופה של יגאל הנאצי תשמור שלימה ,אני רוצה לזרוק אותה ליד תחנת המשטרה" ----הבורר ניתק את השיחה, מסתכל לכיוון של נדב" הבורר----"נדב , עם כל הכאב אתה הוכחת את עצמך היום, הראית לכולם שאף אחד לא מתעסק עם משפחת אסולין, " נדב----"אני לא מאמין ,מה הם עשו לאורנה, ברוך... אני מחסל את הרוצחים...שמעת אותי ,אני ורק אני" ----ברוך ונדב הגיעו לבית החולים, נדב יצא במהירות ורץ לכיוון טיפול נמרץ---- ----נדב פונה לפקידת הקבלה--- נדב----" אני מחפש את אורנה... בחורה בהריון שהגיע אליכם לפני כחצי שעה" ----אמא של נדב זיהתה אותו ובאה לכיוונו---- אמא של נדב----" נדבי , אני כל כך מצטערת " נדב----"איפה היא?" ----אמא של נדב מצביעה לו על החדר בו נמצאת אורנה, אורנה כרגע חסרת הכרה,מונשמת---- נדב----"אורנה,! , אורנה,! ,את שומעת אותי , אורנה" אני מצטער שהכנסתי אותך לתוך זה, כל האשמה היא שלי, אורנה , אני מבטיח לך שאני אחסל את מי שעשה לך את זה" ----נדב אוחז את ידה של אורנה , מנשק אותה ,ובוכה---- ,----אמא של נדב ,באה ומנחמת אותו---- אמא של נדב---- " מדוע שיעשו דבר כזה ,למה ,איזה מדינה יש לנו ,עולם הפשע לוקח את החוק לידיים ולאף אחד לא אכפת" נדב----" אמא ,אולי תירגעי ,ותהיי בשקט" ---- אמא של נדב יוצאת החוצה, למסדרון , נדב יושב ליד אורנה---- ----בינתיים ברוך מחכה למטה , מתקשר לנדב , ---- הבורר---- " נדב ,תרד אני חייב להסתתר , בוא איתי אל דירת המסתור שלי, מסוכן לחזור אליך הביתה, המשטרה בטח תגיע לחקור את זירת האירוע" נדב----" ברוך ,סע אני נשאר כאן עם אורנה , דווח לי שיהיה לך תשובה לגבי זהות הרוצחים" הבורר---- "טוב ,אני נוסע,אני אהיה איתך בקשר, אם יש בעיה ,תתקשר אלי או אל בולדוג, אנחנו איתך כרגע בטוב או ברע" ----הבורר נסע לדירת המסתור---- ----אבי הטחול מגיע לבית , נכנס להתקלח ,מחליף בגדים במהירות , ומצווה על עידן שכבר הגיע להעלים את הבגדים , אבי רואה את גילה ,מבוהלת---- אבי הטחול---- " אמא ,מה קרה?! יש לך פנים של תשעה באב?" אל תשאלי איזה בלגן היה לנו עכשיו" גילה אסולין----" אבי!!!! מה קרה? ספר לי" אבי הטחול----" אבא יצא מהמחתרת לעשות סולחה עם יגאל הנאצי , כדי שיחזיר את אושרית, תמורת היהלומים שדפקנו לו, ונדב , אח שלי.... פיצץ הכול , הייתה לו שיחת טלפון ,התרגז שבר אגרטל ,ודקר את יגאל הנאצי, הרג אותו, אני ואבא חיסלנו את האחים קובלובה, בקיצור בלגן מהסרטים" גילה אסולין----" למה נדב התרגז ,קרה משהו, ?" אבי הטחול----" אין לי מושג ,בולדוג דיבר איתי ,אמר לי שכנראה יגאל הנאצי שלח אנשים לחסל את אורנה , אשתו לעתיד של נדב, ואבא ביקש ממנו לגלות מיהם ולא להשאיר אותם חיים עד הבוקר" ----גילה אסולין נבהלה , לקחה את הטלפון ,נכנסה לחדר השינה והתקשרה לרון הפרסי---- גילה אסולין----" רון , אני צריכה אותך דוחף אצלי עכשיו ,אל תדבר עם אף אחד , תגיע עכשיו לכאן" ----גילה ניתקה , ורון הפרסי בדרכו מהקזינו לבית של גילה---- ----הבורר מתקשר לבולדוג---- הבורר---- " בולדוג ,יש חדש ,אני רוצה לשמוע שכבר מצאת מי הפושעים" בולדוג----" ברוך ,בדקתי בכמה מקומות ,אף אחד אין לו מושג על מה אני מדבר, שאלתי אפילו את מנשה המסור אם הוא קיבל ,או יודע על העבודה הזאת ,הוא אמר לי שאין לו מושג קלוש על מה אני מדבר, והוא המקור הטוב ביותר שלי,אם הוא היה יודע משהו הוא היה אומר לי, ברוך, תן לי עוד כמה טלפונים ,אני אחזור אליך" ----ברוך אסולין ניתק את השיחה ,תפס את הראש מנסה להבין מה קרה כאן---- ----בינתיים רון הפרסי ,מגיע לגילה, אבי הטחול רואה אותו---- אבי הטחול----" מזרחי ,מה אתה עושה כאן , איפה היית שהייתי צריך אותך ,לפני שעה, אההה, ארגנו צוות להיפגש עם יגאל הנאצי ,ואתה לא עונה... תענה לי ..." גילה אסולין----" אבי עזוב אותו , אני הייתי צריכה אותו, אני קראתי לו שיביא לי משהו" ----רון הפרסי ניגש לחצר הבריכה ,שגילה אסולין איתו---- גילה אסולין----" תשמע, אסור לך לעולם לומר דבר על מה שקרה הערב, תגיד גם לעידן ,אסור לכם לפתוח את הפה ולשכוח מהעניין , מדובר בחיים שלכם ושלי, הבחורה הזו היא אשתו לעתיד של נדב ,הבן הנוסף של ברוך מאישה אחרת, אם הבורר ידע את זה זה הסוף של כולנו" רון הפרסי ,המום----" , ואי ואי ואי גילה ,אני לא ידעתי ,למה לא אמרת לי , אני מת עכשיו" ---- גילה מוסרת לרון הפרסי מעטפה מלאה של דולרים---- גילה אסולין----" קח את זה ותסתום ,עכשיו לך שלא יראה חשוד" ----רון הפרסי עוזב , תוך כדי שהוא מחזיק את ראשו, וחוזר לקזינו" עוד??? [email protected]

איתי בל

New member
לא נראה לי

אם אתה מתכנן שעונה 3 תסתיים ב10 דקות וכך נגמר כל הבורר.. סבבה אז זה התסריט הרגשת את כולם בסצנה אחת... אין יגאל הנאצי אין אחים קובלובה נגד מי המלחמה עכשיו? שימי אנג'ל? השוטר מדמוני? קוקי? אם הבורר בעונה הראשונה יכול לשרוד שני כדורים וליפול לבריכה עם הפנים פנימה יגאל הנאצי יכול לשרוד דקירה קטנה מעובד סוציאלי כותב הסדרה אוהב טוויסטים אוהב לגרום לך לחשוב שאתם בקו אחד ואז לוקח כיוון אחר לגמרי להרוג את כל האויבים הגדולים בסצנה של 10 דקות... חסר טעם סביר להניח... ורק סביר אצלו אי אפשר לדעת שהעונה תתחיל בכך שנשמע מה נאמר בין יגאל הנאצי לבורר בזמן שנדב היה בטלפון חוץ מזה... הקונפליקט בין הבורר ויגאל הנאצי עוד לא נגמר... אפילו לא התחיל אנחנו יודעים רק בערך למה הם בעצם רבים... הבורר לכאורה עשה תרגיל ליגאל.. הבורר גנב לו את אשתו... עמליה מזרחי אמו של נדב פלדמן כנראה ז"ל יגאל עוד לא יודע שנדב הוא הבן של אשתו האהובה נדב עוד לא יודע מי זו אמא שלו ואיך יגאל הנאצי קשור אליה יש פה הרבה סיבובים שעדיין לא נפתרו ובגלל שהם לא נפתרו קיימת אפשרות לעונה שלישית אז להרוג את כל הקונפליקטים האלה בעשר דקות הראשונות של העונה הראשונה? ואז מה? אתם שוכחים שהסדרה לא סובבת סביב נדב פלדמן... לסדרה עדיין קוראים הבורר לא יכול להיות שתהרוג את כל הקונפליקטים של הבורר ותשאר עונה שלמה עם הקונפליקט של נדב האם להיות חלק ממשפחת פשע או לא ולמה שרון הפרסי ירים טלפון לגילה... הרי היא ביקשה מהשני שיעשה את העבודה ושלא יספר לאף אחד

למעלה