בשבילך קרונצילוכה מתותקתי...

התהוות

New member
בשבילך קרונצילוכה מתותקתי...

מלפני כמה חודשים. אלכס, די, נמאס לי, אני מודעת לזמניותי ולכן כותבת לך. תהני. תנסי להנות ולחיות בכל שניה- עזבי אותך "מדיטציה", פשוט תחיי בחגיגה. ~~~ עת שתיקתי הגיעה ציפוריי לא מפסיקים לרשרש ליבי שקט לו אך מורגש גופי ער למעשיי ואני ערה לו. רצונותיי הופכים עצמם לשתיקות ושוב לרצונות נהר החיים זורם לו מישהו אחר יאהב אותי בבקשה מנדבת עצמי לאהבה רק תתנו... חוסר ודאות בא והולך. (תוספת מעכשיו:) סלמתק. ~~~~ בלב. זה הכל כאן תזכרי להיות בבקשה! בבקשה! תיהי כאן! ~~~ גופי כה שלו. מה עוד אעשה חוץ מלחיות? לאן עוד אלך? והרי זה בכל מקום! די. באהבה לכל מי שיחשוב שהוא אלכס. וכל מי שיתפוס מקומו שיהנה... יפרח ויצחק... יפה שלי. ~~~ אני מחשבה! אני סתם מחשבה! חולפת... ~~~~~~~~ האח"כ. מלא עכשיו כה יפה מלא חי. אני אחת אינני. ~~~

התהוות

New member
הינה עוד...

יום א' (של לפני כמה חודשים) היום. כשבאוטומטיות הרגילה שלי, הסתכלתי על טל - הוא לא היה שם. לקח לי כמה שניות/ חצי דקה לגלות שהוא כן שם. היה רִיק אני רִיק. טל היה רִיק. זה הבזיק בי ושוב... מחדש אני שוקעת לתוך ההוויה המצחיקה הזאת. חיים שלי. אני. אין אני - ואני מזדהה תמיד. כל עוד "אני" מזדהה. אני. פשוט לא להלחם, אפשר אבל אין סיבה ממשית.... רק מה שטוב לך... ~~~ רוצה להיות ריקה מדבר כמהה להתרוקן. מוחי קודח, זורח, צונח, גונח. שפתי היא שקטה. גופי הוא חי עצמי היא לא עצמיות. בבקשה, רוצה לחיות כאן. בבקשה. ליבי שותק לו. רק להתרוקן, איך עושים זאת? איך עליי להרפות? לאן אשליך את טבעי? - מה יחשבו עליי. איך יחשבו. מה אעשה. לאן אלך. כל מחשבה היא אני. אני אני אני. אני בלה בלה yeah right... איך להיות שקטה? למה זורמת עם העצמי הזאת? ~~~~ הכל חדש, כל רגע. המחשבות האלה, הרגשות האלה, הגוף הזה, הבכי, הצחוק - זה לא אני. בשלווה אינסופית יודעת כל, לא- אל תזדהי עם הגופים האלה. ראי את התסבוכים האלה, ראי את המילים האלה, ראי את התנועות - הן משחק, שלך. בבקשה אל תאבדי בתוכן! ~~~ *זה לא משנה מה הייצור עושה, איך הוא מתנהג, מה בא לו... ~~ להתאחד - או לגלות שאני כבר...

למעלה