ברשות המנהלת, אני פותחת שרשור נפרד

סינטה1

New member
אוי יקירתי ../images/Emo201.gif

מה אפשר להגיד? כל כך צר לי לשמוע את מה שעבר עליך. לפעמים קשה להבין את פנקס החשבונאות של ההוא שם למעלה. מותר לך להשבר, מותר לך לזעוק. זה לא מראה שאת חלשה, זה רק מראה שהכאב יוצא החוצה. נשיקות רבות וחיבוקים גדולים גדולים.

parpare bar

New member
../images/Emo201.gif

צר לי שנאלצת לעבור אובדן נוסף, וצר לי שהתהליך לווה בכ"כ הרבה כאב פיסי ,כשלפחות זה יכול היה להיחסך ממך. האמת, אני מכירה את אופצית הכדורים מקרוב ,והיא פשוט סירבול מלא בכאב מיותר. אני מכירה עוד כמה שנמצאות באחוזון ה'קטן' הזה. כמה טוב שיש אור בבית שיכול להקל והעניק אושר גדול ונחמה. וכמה כוחות צריכים להיות לך. שיבואו ימים טובים והריונות טובים ותקינים, ושימותו כל הספקנים
נישקוקים לך לאור ולאיש.

כולנו פה נפלנו בסטט', לכן אני משתפת

אתכן ואכן להבא אם זה ייקרה הכדורים יהיו מחוץ לתחום עבורי. אין לך מושג עד כמה האור הזו שיש לי מביאה לי נחמה ומשכיחה כאב. תודה יקירה על המילים החמות

אין לי מילים להביע את תודתי העמוקה

לכל אחת ואחת מכן, על התמיכה הענקית שאתן מעניקות לי. חיבוקים בחזרה והמון תודה על האמפטיה.

נתושקי

New member
נורית יקרה, לא הספקתי לכתוב לך קודם

ורציתי לאמר לך כמה כואב לי שהיית צריכה לעבור חוויות נוראות כל כך,.כאילו לא די באובדן עצמו. למה זה צריך להיות כ"כ כואב ומסובך????? אוף!!! אני חושבת שאת ממש ממש גיבורה ומעריצה אותך על האופן בו את מתמודדת ועל שאת מצליחה לשמוח בנועה המקסימה והמתוקה שלך וזוכרת את הטוב שזכית בו גם בתוך הנאכס וגם מוצאת כוח להגיב להודעות של אחרות (כמוני). (זו גם הזדמנות להודות לך על התגובה החמה שלך לסיפור שלי.) מאחלת לך מכל הלב שכל הנשמות הטובות שמקשקשות לך על מסרים והודעות שאת אמורה לפענח יצטרכו "לאכול את הכובע" בקרוב, והכי חשוב - שאת ומישל והדבש הנפלאה שלכם תזכו באוצר/ית חדש/ה ובריא/ה כתוספת למשפחה שלכם. שולחת חיבוקים וחיזוקים. יודעת שיש רגעים קשים מנשוא, אבל מאמינה שיש גם אושר גדול, שיגדל עוד יותר בעתיד הלא רחוק. טפו טפו טפו טפו טפו ...

נתושקי

New member
ורק מוסיפה שהגבתי למטה לתגובה שלך

פשוט ההודעה שלי כבר ישנה ולא קופצת. מודה לך שוב, מקסימה שכמוך, על התגובה החמה כל כך לסיפורי.

ממש מחמם את הלב לקרוא אתכן

נאלצת להיאחז בתקווה החזקה שלא תתנפץ לי חלילה ע"י הנשמות הטובות שאגב כל כך נמאס לי מהן , מהביקורתיות שלהן וכן למרות מזלי הטוב מקנאים בי, זה מרתיח לי את הדם. יש בי אהבה והיא תנצח את כל הסטט'. תודה

נוריתי אהובה,

דאגתי לך אז נכנסתי לחפש אותך כאן
לא קראתי את כל מה שהחברות כאן כתבו לך. את עברת אובדן. נכון שהוא "קל" יותר מהאובדנים הקשים שעברת. נכון שאם נגזר עלינו (איך אני שונאת את הביטוי הזה..), לעבור אובדן, רצוי שיהיה זה ככל שההריון צעיר, אבל הכאב ישנו והוא שריר וקיים. הוא מגלם בתוכו את התקווה לילד/ה. ילד/ה שמי כמונו מבין את הכמיהה הזו. גם כשההריון מפתיע ומגיע כנגד כל הסיכויים, עדיין אנחנו רוצים שיצליח. עזבי את הסטטיסטיקות, הן לא נועדו עבורנו. הלב שלנו מדבר, הכמיהה הזו לילד. והיא תנצח! אוהבתותך

תודה נשמה , מי כמוך דוגמא

לאהבה הבלתי מעורערת הזו ולכמיהה של ילד. אני יודעת שגם אם אצטרך לעבור עוד אבדן {חייבת לקחת בחשבון} אני אנצח. תודה על הכל ונשיקות לגברים ולגברת שלך.

רונה 4

New member
יקרה יקרה ../images/Emo201.gif

אוי מה שאת עברת, בא לי להרביץ למישהו, אוףףףףף. רוצה לחבק אותך ולהבטיח שדי, אין יותר סטטיסטיקות ואין יותר מקרים רעים עבורך, די מספיק! כל אובדן הוא כל-כך קשה, וכל-כך לא משנה באיזה שלב, כי כל הריון הוא תקווה חדשה וים ציפיות, וכשזה נגמר זה מפיל באותה מידה. יקירה, חבקי את נועהל'ה המון ותשאבי ממנה את כל הכוחות שאת זקוקה להם כדי להמשיך, וגם את ההוכחה לכך שהנה זה אפשרי וזה לא חלום וזה עוד יקרה. ואנחנו כאן נחכה איתך עד לפעם הבאה, הטובה יותר
, עם המון חיבוקים ותמיכה ועידוד, והמון המון אהבה
.

נכון לעכשו, למרות גילי המופלג

אני עושה "אתנחתא" רוצה לרזות, לטפל בעצמי, לבוא לישראל לחופשת קיץ {ואם יתמזל מזלי לפגוש את כולכן} ואחר כך לנסות עוד מסע. מקווה באמת שתהיו פה בשבילי כמו תמיד. מחבקת ומודה .

גורבי

New member
נורית יקרה,

המחשב עשה לי קצת צרות בימים האחרונים, ורק אתמול באמצע הלילה הצלחתי להיכנס לפורום ולקרוא את ההודעה שלך, אבל זיו קרא לי לפני שהספקתי להגיב. סליחה
. אני מקווה שאת מרגישה כבר קצת יותר טוב, לפחות פיזית. תני לעצמך את הזמן והמקום להתאבל על ההריון הזה. אז מה אם הוא לווה בתחושות לא טובות מתחילתו? זה לא אומר שהתקוות היו פחות גדולות (בלב, בסתר) והכאב פחות עמוק. וזה שהוא נגמר מוקדם יחסית - כמובן שמבחינות מסוימות זה עדיף (כנראה שלא היה צריך להתפתח), אבל כבר יש פה שכבות של כאב, וכל כאב מהדהד כאב אחר, אז להבדלה בין מוקדם למאוחר אין ממש משמעות. אתנחתא נשמעת כמו רעיון טוב, אם הוא מתאים לך-לכם. אין לי ספק בנחישות שלך ובחוזק שלך - אף פעם לא היה לי. כבר אמרתי לך לא פעם שאת גיבורה שלי. אוהבת,

ariane

New member
נורית יקרה שלי

כמה אני מבינה את השאלות שלך. כמה גם אני כעסתי על הנשמות האלה שאומרות שאלוהים מכה ביד אחד ולא בשניהם(וזה אמרו לי אחרי האבדן הראשון כשהייתי בהריון של אלה... כנראה שהוא כן מכה בשני הידיים). אני פשוט אבדתי כל אימון אחרי שאלה הלכה. אני לא רציתי להאמין. כך אני כבר לא שואלת איך זה יכול להיות. אבל זה לא מונע ממני את הכעס הזה. ההרגשה הנוראית שפשוט אין צדק בעולם הזה. וזהו. אני קוראת מה שקרה לך עכשיו ואין לי עצב, לא, רק כעס, כעס נורא כי כל כך לא מגיע לך שוב לסבול ככה, כל כך מגיע לך רק טוב, ומגיע לך להיות אמא לעוד ילדים מקסימים כמו הדבש המתוקה שלך. גם לי כבר שאלו למה אני רוצה עוד הריון ואני לא חושבת שמשהו לא בסדר איתנו שאנחנו רוצות שוב לחוות את האושר הזה של להביא ילד בריא לעולם. גם אני באמת אוהבת אותך איתך

אז זהו שהכעס נגמר ונותר העצב

וגפ קצת ריקנות וחוסר התלהבות, אך סמוכני ובטוחני שעוד קצת אשוב להיות קצת אני. צדק, כמו שאמרה חברתינו תמי, הפסקנו לחפש, גם בבג"צ. אוהבת ונשיקות לעדנצ'וק

קנגה רו

New member
אהובה שלי!!!

כמה כואב (גם הכאב הפיזי שאותו לא אשכח בחיים). אהובתי, שולחת לך חיבוק. ממך למדתי עוד משהו על תפילה (קראתי מליון פעמים את ספור הלידה של נעה), ולא מזמן היה לי הכבוד ליישם - בעיניים עצומות תחת נאון מחבקת ערימת דפים עם שמות ובצד עומדים מיילדת ומיילד, ואבא אחד בפונטציה שמחכים שאני אסיים... שלחתי וביקשתי עבור כולנו ועבורך. מקווה שהבקשות שלי התקבלו ועוד קצת תוכלי לקצור את הפירות...

אמא של גאיה אדר {שם מדהים}

תודה על החיבוקים, הברכות , התפילות שתמיד מתקבלות בשמחה אצל ההוא למעלה ששמע את תפילותיי ובטוח יישמע את שלך. שוב מתרגשת ומתרגשת ודומעת מכל אחת מאיתנו שהופכת לאמא של יצור מקסים מקסים שיהפוך להיות ברבור מדהים ומוכשר. שוב מזל טוב על הצטרפותך לעולם האמהות, יאללה בואי כבר לכאן. אוהבת המוםן המון

למעלה