ברקוביץ'ק לא הגיע לאימון הבוקר, ככל

pgprince

New member
ברקוביץ'ק לא הגיע לאימון הבוקר, ככל

הנראה בגלל מחלה, ועושים מזה כותרות כאילו הוא רצח מישהו.

השאלה אם זה באמת בכלל מחלה

שברקו כמו ברקו עושה חרם ולא בא לאימון כדי להעביר איזה שהוא מסר לקלינגר אני מקווה מאד שזאת באמת מחלה (נשמע רע לאחל למישהו מחלה ) ושזה לא אי טריק של ברקו

כמו שאני מכיר את ברקו

ואני לא מכיר אותו הרבה (רק מהתקשורת ) יש מצב שהוא עושה את זה דווקא אבל אני לא רוצה לקפוץ סתם למסקנות לפני שנקבל את המידע המדוייק אבל כמו שכולנו מכירים את ברקוביץ הוא יותר ממסוגל לשטויות האלו

bister

New member
הרי ברקוביץ' הוא הדמות הישרה

בכדורגל הישראלי, הוא מדבר דוגרי, מהלב. אם הוא אמר שבמקרה של ספסול עם קלינגר הוא לא יריב עם אף אחד, הוא לא שיקר, נכון? או שפשוט ברקוביץ' לא משקר, אלא רק מחליף דעות כל שתי דקות...

בקשר לקטע עם הספסול...

אני חושב שהבעיה של ברקביץ לא רק בגלל שהוא סופסל, אלא בגלל שהוא דווקא הראשון מבין "שלושת הכוכבים" שיורד לספסל העונה, ודווקא אחרי שדובר רבות על כך שרוסו ירד לספסל ופתאום הוא הראשון שמוצא את עצמו בחוץ. בשביל בנאדם עם כמויות אגו כמו ברקוביץ זה עלבון רציני, קשה לו עם זה שמכבי ניראת כרגע יותר טוב בלעדיו.

itadmor

New member
איל ברקוביץ

איל ברקוביץ משקר את כל המדינה ואת כל האודים של מכה=בי הוא בא למכבי רק בגלל האוהדים לא בגלל הקבוצה?! ואחר שקלינגר סיפסל אותו הוא מתחיל להתבכין

לא משנה מחלה או לא

בכל מקרה ברקוביץ' עשה טעות, והראה שוב - סימנים של חוסר מקצועיות במכבי ת"א. אם זה באמת בגלל מחלה (מה שהאמת, לא נראה לי, אפילו אם זו תהיה ההודעה הרשמית לתקשורת) אז הוא היה צריך להודיע לראשי הקבוצה. הוא לא יכול לא להופיע לאימון סתם ככה, ולהגיד אני לא מרגיש טוב. אפילו בקבוצות ילדים, ששחקן לא מגיע לאימון דבר ראשון הוא צריך להודיע. אם זה לא בגלל מחלה אלא בגלל הספסול זה עוד יותר גרוע, ושוב מוכיח כמה האף של חלק מהשחקנים במכבי בשמיים, והשליטה עליהם קשה. אני רק חושש שהכל יתנפץ עוד העונה הזו. ברקוביץ' שחקן גדול - עם אופי גרוע.

צהוּבה

New member
לא ברור לי למה שחקן כל כך קטן

עושה כל כך הרבה רעש. אפשר לחשוב מיהו בכלל. יישאר במכבי - סבבה. יילך? גם סבבה. לא רואה צורך להשקיע אנרגיות בלהקשיב לו.

שחקן קטן הוא לא...

אבל זה עדיין לא מצדיק את הסיבות לבלאגן. לא משנה איזה שחקן הוא יהיה, אם הוא בא ולא מוכן להתנהג במקצועיות - שילך

למעלה