ברצלונה במשבר?

נועם40

New member
ברצלונה במשבר?

ברצלונה אלופת אירופה של שנה שעברה לא נראית כבר אותו דבר, במקום לשחק כדורגל שברצלונה יודעת לשחק, היא משחקת כדורגל שתלוי במסירות עומק מפוקפקות ולא מדויקות לחלוץ המטרה (במקרה שלנו אטו או גודינסן) בתקווה שהוא יכניס. ככה משחקת היום ברצלונה וזה מצער. במקום להניע כדור, לבעוט מרחוק, עקבים, תרגילים מה שאפיין את ברצלונה של שנה שעברה, היא משחקת כדורגל לא יפה לעין שתלוי במזל. בארסה לקחה 3 נקודות משלושת המשחקים האחרונים (הפסד בקאמפ נואו לליברפול, הפסד לסביליה בעשרה שחקנים וניצחון באנפילד 0:1 על ליברפול), מה שמראה שהמשבר של בארסה בפתח. אטו לא חזר עדיין מהפציעה, מסי לא מראה את היכולת של לפני הפציעה ורייקארד לא מצליח להוסיף אתגר לקבוצה הזו. לאחר שהיא לקחה את התארים החשובים בשנתיים האחרונות השחקנים כבר שבעים. ההדחה של ברצלונה ע"י ליברפול הייתה מאוד צפויה (לפני שנה לקחה דאבל, עד המשחק מול ליברפול לא היה לה איום בליגה, ולכן הקבוצה שהייתה הקבוצה הדורסת והמפחידה של שנה שעברה כבר לא אותה קבוצה). גם רייקארד לא תורם בכך שהוא לא מצליח להשתלט על שחקניו, קודם זה קרה עם הפרסומת של רונאלדיניו, אח"כ עם אטו שלא רצה להיכנס למשחק למרות שהם סיכמו וכך ברצלונה לא מתפקדת ובמקום להתחזק, היא נחלשת. המשחק הקרוב ה"סופר קלאסיקו" שייחשב בשביל בארסה כמשחק העונה, מפני שהיא יכולה לפתוח דרך חדשה של ניצחונות או להיכנס למשבר, במידה ובארסה יפסידו רייקארד יהיה חייב לבצע זעזוע (פתיחת עידן חדש בבארסה שיכלול העפת שחקנים שאהבתם למשחק דעכה והבאת שחקנים חדשים ורעבים), בקבוצה שיוביל לרצון והתאמצות גדולה של השחקנים, דבר היגרום לשחקנים לשוב לחייך ,(אל תשכחו את רונאלדיניו). http://isr-football.net/article.php?id=191 (נא לא לערוך, אני סה"כ מזכיר מאיפה לקחתי את הטור הזה.. אני כתבתי את הטור אבל זה מהאתר הזה.)

ricki kaka

New member
עדיין מוקדם להגיד, נחכה לקלאסיקו

העונה של ברסה בכלל לא גמורה היא עוד יכולה לקחת דאבל, בוא נראה איך הם ימשיכו אחרי ההדחה גם מילאן הודחה ב2004 ללה קורוניה במהפך המדהים ניצחון 4-1 בבית והפסד 4-0 בחוץ ובסוף לקחו אליפות. ליגת האלופות זה לא הכול אתה לא יכול לצפות מקבוצה שתיקח כל שנה, העונה של ברסה רק התחילה יש להם עוד מאבק ארוך על האליפות וגם אם הם ישימו שניים אני עדיין לא חושב שזה כל כך משבר

למעלה