ברוכים הנמצאים!

ברוכים הנמצאים!

שלום לחברי הפורום, מזה זמן מה שאני קוראת, נהנית מהתובנות, מזדהה וכו'.. החלטתי לצאת מהארון ולהשמיע את קולי.. יש לי בן מתוק בן שנה שמתנגד התנגדות נמרצת להחלפת חיתול. הוא מיד מתישב ובוכה בכי תמרורים. הסחות דעת עוזרות רק לעיתים. מה לעשות? יש רעיונות?

להפסיק לחתל? ../images/Emo13.gif

אם את קוראת פה בטח שמת לב שכאן חיתול הוא אופציונלי בכל גיל
נשמח לעזור לך להתחיל לגמול אותו. אם כבר לחתל, בגילו הייתי מחתלת בעמידה תוך כדי שהוא משחק במשהו. אפשר לחתל גם תוך כדי זחילה/הליכה אם אין ברירה...

whitesnow

New member
שאלת המיליון דולר ...

מאוד תלוי בילד ובהורה. אני מוכרחה להגיד שניסיתי את כל השיטות שיכולתי לדמיין וכל פעם משהו אחר עובד (או שלא ...). הבן שלך כבר בגיל שהוא מתחיל להבין את מה שאומרים לו ומקשר מילים עם סט פעולות מסויים. ולכן כדאי להסביר לו כל פעם "עשית קקי? אז צריך עכשיו להחליף" וללכת איתו לכיוון המקום שמחליפים (ככה זה עובד אצלינו לפחות). לנו גם יש צעצועים מסויימים שהילדה משחקת איתם בד"כ רק בזמן ההחלפה ונראה לי שזה עוזר. עוד אופציה זה להביא משחק שהוא לא שיחק כבר הרבה זמן שימשוך את תשומת ליבו ליותר זמן. אני כל פעם מסבירה ומבקשת "לשים ראש", "לשכב על הגב" וכו' ולרוב זה עוזר. אבל אני מודה שלפעמים אין ברירה ואז אני חייבת להכריח אותה. לדעתי אם תתמידי בהסברים ובבקשות, בשילוב עם משחק ואולי גם שירים, תוך זמן לא ארוך תוכלי להחליף יותר בקלות. זה לפחות מה שעובד אצלינו ברוב הדברים שהיא לא רוצה/רצתה לעשות, כי יש לי ילדה מאוד עקשנית ודעתנית. כרגע האתגר שלנו הוא צחצוח שיניים

אבל..

הבעיה שה"צעצוע" היחיד שאיתו הוא מוכן לשכב (כמובן לא תמיד) הוא השפורפרת בעלת הקצוות החדים של המשחה לטוסיק..
גם שלי מאד דעתן ומצחיקן- הסברים, הצגות ושירים לא עוזרים.. אבל זה באמת רעיון טוב להביא לו צעצוע נחשק לזמן ההחלפה בלבד.. נראה אם יסכים להיפרד ממנו אחרי ההחתלה (הימור שלי: לא יסכים
). בהצלחה עם האתגר!

וולדה, אה? ../images/Emo3.gif

גם אצלנו המשחה הזו היא צעצוע מועדף, וחד.. מה שעובד אצלנו (הגמד אמנם קצת יותר גדול, אבל יכול לעבוד גם אצל בן שנה) - מדבקות (להדביק עליך, עליו, על הסביבה), בלונים, והלהיט הנוכחי - להחליף חיתול לבובה. עד שהוא מצליח לפתוח את החיתול ולהנדס את הבובה פנימה, ההחלפה כבר נגמרה.

למעלה