בקשר לשינויים מהיום עקב ה"הפרטה"

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

(איך שאני לא אוהב את המילה הזאת שמשאירה בני אדם בלי פרנסה !) נכנסתי עכשיו לאתר של "דן" ובקישור הזה יש פרטים על השינויים וגם ברכות לחברת "קווים" מחברת "דן"... איך הם יכולים לברך אותם כשהם לקחו להם ולעובדים שלהם את הפרנסה ?

BUGO 54

New member
לא פוטר אף נהג מ"דן" עקב הרפורמה.

(איך שאני לא אוהב את המילה הזאת שמשאירה בני אדם בלי פרנסה !) נכנסתי עכשיו לאתר של "דן" ובקישור הזה יש פרטים על השינויים וגם ברכות לחברת "קווים" מחברת "דן"... איך הם יכולים לברך אותם כשהם לקחו להם ולעובדים שלהם את הפרנסה ?
יש שיתוף פעולה וכבוד הדדי בין החברות. הסתיים הזיכיון של "דן" על קווי בקעת אונו. חגיגת הביזבוזים של חברי "דן" ו"אגד" (על חשבון משלם המיסים)מתקרבת אט אט לסיומה. המילה "הפרטה" אינה נכונה אלא "התחרה" - כידוע, חברת "דן" היא חברה פרטית (לא ציבורית) בבעלות בעלי המניה - החברים לשעבר.

ארזS

New member
יש לך לא מעט טעויות.

יש שיתוף פעולה וכבוד הדדי בין החברות. הסתיים הזיכיון של "דן" על קווי בקעת אונו. חגיגת הביזבוזים של חברי "דן" ו"אגד" (על חשבון משלם המיסים)מתקרבת אט אט לסיומה. המילה "הפרטה" אינה נכונה אלא "התחרה" - כידוע, חברת "דן" היא חברה פרטית (לא ציבורית) בבעלות בעלי המניה - החברים לשעבר.
יש לך לא מעט טעויות.
אתה מדבר על חגיגת הביזבוזים של החברים. על איזה בזבוזים של החברים אתה מדבר ? אתה יכול לדבר אולי על בזבוזים של המנהלים כפי שבכל חברה כמעט המנהלים חיים על חשבון העובדים, אבל איפה יש כאן (או היתה) חגיגת בזבוזים על חשבון משלם המיסים ? ולפני שתחשוב שאני חבר דן/אגד או משהו כזה, אז התשובה היא שלילית (אולי הייתי רוצה...וגם אם הייתי רוצה אז פעם כשזה היה שווה ולא היום). על חשבון המיסים שאני משלם חיים המון אנשים אחרים, אבל לא חברי אגד ודן.

יש לך נתונים BUGO 54 ?

יש לך נתונים BUGO 54 ?
חוששני שאתה טועה ומטעה וקודמי הגיב נכון.

איליה.

New member
התחרה.

התחרה.
תגיד את המלה הזאת למישהו והוא ישאל מה הקשר לטחורים.

ארזS

New member
איליה - הרגת אותי ! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

התחרה.
תגיד את המלה הזאת למישהו והוא ישאל מה הקשר לטחורים.
איליה - הרגת אותי !

oren*

New member
הברכה הזו הודפסה ונתלתה על החלונות

הקדמיים בחלק מהאוטובוסים (ראיתי אותם ביום שישי). הברכות לדעתי מיועדות יותר לציבור הנוסעים ופחות לעובדי חברת קווים - חברת דן רוצה להציג את עצמה כמי שנכנסת למהלך הזה בכבוד (והם בהחלט ראויים לכל כבוד אפשרי
). דרך אגב, מישהו יודע כמה כסף דן מפסידה (אם בכלל) מהעברת הקווים הללו לחברת "קווים"? האם אלה קווים רווחיים?

ארזS

New member
סביר שאתה צודק בהנחה שלך

הקדמיים בחלק מהאוטובוסים (ראיתי אותם ביום שישי). הברכות לדעתי מיועדות יותר לציבור הנוסעים ופחות לעובדי חברת קווים - חברת דן רוצה להציג את עצמה כמי שנכנסת למהלך הזה בכבוד (והם בהחלט ראויים לכל כבוד אפשרי
). דרך אגב, מישהו יודע כמה כסף דן מפסידה (אם בכלל) מהעברת הקווים הללו לחברת "קווים"? האם אלה קווים רווחיים?
סביר שאתה צודק בהנחה שלך
בנוגע לתליית הברכה. בקשר לנושא הכסף שדן מפסידה (אם בכלל) אז קו 36 הוא מאוד עמוס וכנ"ל קו 68 ברוב שעות היום. ואם עומס = כסף, אז כנראה שהם מפסידים. למיטב זכרוני גם קו 56 די עמוס . מזל שבינתיים לא לקחו את קו 55 ...

ה דרומי

New member
משרשר כאן נתניהו בתוך חמש שניים

משרשר כאן נתניהו בתוך חמש שניים
הרכבת תגיע לכול ישוב שיש בו מעל 150.000 איש. מלקח מויי נט. נתניהו אמר מעניין האם הוא גם יקיים את מה שהוא אומר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה