בקשר לספרות

^hunter^

New member
בקשר לספרות

זה מה שאנחנו אמורים ללמוד לפי המורה\הבית ספר הדפוק שלנו(בחר כרצונך): השאלה שלי האם אתם חושבים שזה נכון , מספק וממצה או משהו דומה(בקיצר תגיבו): שירה: שירת ימה"ב - ליבי במזרח כותנת פסים הים ביני ובינך שירת ביאליק -לבדי הקיץ גווע גבעולי אשתקד שירת המאה ה20-עם אלי הנפח\אצ"ג ספר שירי\רחל אבי\עמיחי אני שומע משהו נופל\נתן זך סיפור קצר:האדונית והרוכל\עגנון תפוחים מן המדבר\נראה לי של סיוון ליטבך או משהו כזה רומאן ונובלה:בעל זבוב\גולדינג חצוצרה בואדי\סמי מיכאל (אני חושב..) אבא גוריו\בלזאק סיפור פשוט\עגנון דרמה: אנטיגונה אתם חושבים שזה מה שבאמת אני צריך ללמוד? איך החומר אצלכם בבית הספר.. כי לי יש הרגשה ששום דבר ממה שלמדנו יהיה
בכל אופן תגיבו...

מ ס ט י ק

New member
כל בית ספר בוחר מה ללמד או יותר

נכון כל מורה בוחר/ת מה הוא.היא רוהצ ללמד מתוך תוכנית הלימודים הרשימה שכתבת באמת הגיונית, והיא די דומה לרשימה שלי..

shlulit

New member
אממ... ../images/Emo26.gif

בקשר לרומאן.. מספיק ללמוד את חצוצרה בואדי או את בעל זבוב. בסיפור הקצר הייתי לומדת עוד אחד לפחות. חוץ מזה נראה די בסדר.. אבל זאת רק דעתי..

אושר מ

New member
אני ממליצה ללמוד שניים של עגנון

משום שרוב הסיכויים שנצטרך לענות עליו, ולא כל סיפור מתאים לכל שאלה. זה יתן לך עוד אופציות.

נגה84

New member
בקשר לסיפורים הקצרים

המלצה שלי, תשאירו אותם לסוף... תתחילו עם השירים.

Ck3

New member
מה לגבי הבחירה?

אוקיי יש 5 פרקים, אנסין חובה, ועוד בחירה של 3/4. אבל מה בתוך הפרקים האלה? מכיוון שאני מתחיל ללמוד היום (כן, אני והמגן 58 שלי הולכים להכשל), אני רוצה ללמוד מינימום חומר.. אני גם ככה לא אספיק ללמוד הכל (יש לי הרגלי למידה ממש גרועים + לסיים להכין ספר פרויקט 5 יח"ל ב C). אז מה מהרשימה הבאה יהיה בטוח, שאני 100% חייב ללמוד, ומה "כדאי" לי ללמוד בנוסף? תודה רבה מראש.. ימה"ב: ליבי במזרח, כתונת פסים, הים ביני ובינך ביאליק: לבדי, הכניסני, איך, השוואה בין הכניסי לאיך שירה: עם אלי הנפח, גורל, אני שומע משהו נופל, אבי בחירה פתוחה: 1) מחאה: שיר זוהרה אלפסיה, הכתם נשאר על הקיר, קו העוני 2) שואה: כתוב בעפרון, עדות, אחותי, יצחק סיפור קצר: קבוצה א´: עגנון: האדונית והרוכל, הרופא וגרושתו קבוצה ב´: פרעדל, העיוורת קבוצה ג´: יד ושם קבוצה ד´: העלמה פרל, אחרי 20 שנה, ומועקה דרמה: אנטיגונה, בית הבובות, ביקור הגברת הזקנה

למעלה