בקשר לטוטו...

ZIZO 5

New member
בקשר לטוטו...

יש מצב לדעתכם שהפועל הרצליה תפתיע את ניר רמה"ש???

הייתי רוצה לענות לך, אבל

אין לי מושג. אני לא מכיר אף שחקן משתי הקבוצות, ואף פעם לא ראיתי אותם משחקים כדורגל, ואני כל העונה מנסה לתפוס את הפועל הרצליה ויש לי הרגשה שהם יודעים מה שמתי בטוטו ( ווינר ) ועושים לי דווקא.

X,2

אבל אני רוצה לסביר משהו, זיזו, והמסקנות עליך. אני אף פעם לא הולך על קבוצה מסויימת, אם היא כבר ניצחה את היריבה פעמיים בעונה. ורמת השרון ניצחה את הפועל הרצליה פעמיים - 3 0, 3 1. ולעיתים קרובות זה תופס. אבל אם יש לך הרגשה בקשר למשחק - תלך לפי ההרגשה ולא אמרתי כלום.

ZIZO 5

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח...

זו אחת מהשיטות שלי...! אז אתה גם הולך בטח X2 בב"ש-פ"ת ו-X2 ברעננה-הכח? כי ככה אני עושה...

חחחח אתה רציני ? אפילו כתבתי לך

שגם רעננה לא תנצח, אבל אחר כך מחקתי כי אתה מרעננה ואולי אוהד שלהם... גם באר שבע וגם הכח. ולגבי שאר המשחקים אני עוד לא בדקתי. ובגלל זה אני לפעמים תופס הפתעות ומצד אחר נופל למשחקים קלים. האמת שבאירופה השיטה הזו + היסטוריה של השנים שעברו במפגשים של הקבוצות היא הרבה יותר יעילה מאשר בארץ. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ואז בטוח נפגש במשרדי המועצה כשנלך לקחת צ'קים !!!

ZIZO 5

New member
חחח הלוואי...חכה רגע יש לי שאלה...

משהו לגבי צימצום... אני שולח מחר עם אבא שלי 8 כפולים מצומצם עם נפילה אחת (כפול אחד חי) עכשיו מישהו אמר לי שאם אני נגיד נותן 1X בהפועל ת"א-בני יהודה לדוגמא, אז אני צריך להגיד למוכר שיסמן 1X או X1, יעני שיהיו יותר טורים עם סימון 1 לדוגמא, אם זה מה שאני יותר מאמין שייצא. זה נכון?

הטור שאתה אומר לבעל התחנה - הוא

זה שמופיע בצמצום ב100 אחוז. ז"א, אם אתה שם בטור 1,X אבל מאמין ב1 - תגיד לו שיסמן 1,X ולא 1X. וכל הכפולים כך - קודם תגיד את מה שאתה מעדיף ואחר כך כפול. ואז אתה מקבל את הטור המועדף בלי צמצום - בשמונה כפולים הוא צריך להיות או טור מס' 4 בטופס הראשון או טור מס 1 בטופס האחרון ( הרביעי ). אני פעם התעניינתי בזה ובדקתי יחד עם מוכר. אבל בגדול - זה לא משפיע אם השיטה תתפוס או לא - היא תופסת בכל מקרה ( עם נפילה, כמובן).

ZIZO 5

New member
וואי תודה רבה על ההסבר...

אבל זה כן משנה, יש לך יותר סיכוי לתפוס את הנפילה.

למעלה