בקשה: פסיכיאטר מומלץ באזור המרכז (בהסדר עם מרפאת מכבי)

Dordumu

New member
שלום רב לחברי הפורום,
אשמח לעזרתכם במציאת פסיכיאטר המומחה ב-ASD ו-ADHD.
קצת רקע על עצמי:
אני מאובחן בשתי אבחנות אלה, ב-ADHD אובחנתי בגיל 8, ובאוטיזם ממש לאחרונה, כתוצאה מיוזמה אישית שלי.
יש לי כבר ניסיון לא קטן עם מספר פסיכיאטרים, אמנם לצערי עד עכשיו לא מצאתי איש מקצוע שבאמת מבין אותי. אפילו הפסיכיאטר שאבחן אותי באוטיזם, עשה את זה בלב לא שלם, לפחות לתחושתי.
כעת אני מחפש פסיכיאטר חדש לבניית טיפול תרופתי יעיל, היום אני נוטל אטנט אותו קיבלתי מפסיכיאטר של הקופה, אך אני לא בטוח ב100 אחוז שזה הטיפול המתאים לי. לדעתי אותו פסיכיאטר היה עם יד קלה על ההדק, ולא באמת טרח להכיר אותי לפני דחיפת התרופה. אם אהיה כנה, זו הרגשתי מרוב הפסיכיאטרים אותם יצא לי להכיר.

לכן אודה למי היוכל לכוון אותי לפסיכיאטר טוב מאזור המרכז, הנמצא בסדר עם מרפאת מכבי.
תודה רבה לעונים!

אגב: בעוד כמספר חודשים אתחיל טיפול פסיכולוגי במרפאת קשת, שם גם אפגוש את ד”ר טמיר אפשטיין. אולי למישהו פה יש ניסיון עם גוף זה וד”ר אפשטיין?

נערך לאחרונה ב:

דפנה 73

New member
שלום רב לחברי הפורום,
אשמח לעזרתכם במציאת פסיכיאטר המומחה ב-ASD ו-ADHD.
קצת רקע על עצמי:
אני מאובחן בשתי אבחנות אלה, ב-ADHD אובחנתי בגיל 8, ובאוטיזם ממש לאחרונה, כתוצאה מיוזמה אישית שלי.
יש לי כבר ניסיון לא קטן עם מספר פסיכיאטרים, אמנם לצערי עד עכשיו לא מצאתי איש מקצוע שבאמת מבין אותי. אפילו הפסיכיאטר שאבחן אותי באוטיזם, עשה את זה בלב לא שלם, לפחות לתחושתי.
כעת אני מחפש פסיכיאטר חדש לבניית טיפול תרופתי יעיל, היום אני נוטל אטנט אותו קיבלתי מפסיכיאטר של הקופה, אך אני לא בטוח ב100 אחוז שזה הטיפול המתאים לי. לדעתי אותו פסיכיאטר היה עם יד קלה על ההדק, ולא באמת טרח להכיר אותי לפני דחיפת התרופה. אם אהיה כנה, זו הרגשתי מרוב הפסיכיאטרים אותם יצא לי להכיר.

לכן אודה למי היוכל לכוון אותי לפסיכיאטר טוב מאזור המרכז, הנמצא בסדר עם מרפאת מכבי.
תודה רבה לעונים!

אגב: בעוד כמספר חודשים אתחיל טיפול פסיכולוגי במרפאת קשת, שם גם אפגוש את ד”ר טמיר אפשטיין. אולי למישהו פה יש ניסיון עם גוף זה וד”ר אפשטיין?
ספר לנו איך היה אצל טמיר אפשטין.

דפנה 73

New member
אני זקוקה מאד לתמיכה רגשית בקבוצה של ....קשישים עם הפרעת קשב וריכוז. מי יודע על פעילות כזו? מתמודדים עם ההפרעה כל החיים. התרופות לא מעלימות את כל תופעות הלוואי שהצטברו כל השנים עקב חוסר טיפול מגיל אפס עד גיל....60. רק לפני 15 שנה אובחנתי לראשונה.

schlomitsmile

Member
מנהל
שלום דפנה, ממליצה לך להעלות את ההודעה שוב בשרשור נפרד
כדי שלא תבלע בשרשור ישן, ותזכה ליותר תשומת-לב.
בינתיים, אולי תמצאי מענה בניצ"ן, מצרפת קישור

schlomitsmile

Member
מנהל
נכון, רוב הפסיכיאטרים יודעים בעיקר לרשום תרופות... :-/
יש כמה שיודעים להקשיב, ולתת יותר מזה.

לגבי מרפאת קשת-
היה לנו פעם ארוח בפורום עם מי שהיתה אז (אין לי מושג אם היא עדיין) הפסיכולוגית האחראית שלהם

מקוה שבימים הקרובים יגיבו לך כאן בעלי נסיון
ובכל מקרה, אתה יכול לשאול גם באס"י
בפייסבוק שלהם או דרך צור קשר של האתר שלהם

ואשמח אם תוכל לשתף מנסיונך עם קשת ו/או פסיכיאטר במקום אחר, אולי זה יעזור לקוראים עתידיים בפורום

schlomitsmile

Member
מנהל
תודה על השיתוף |4U|

מצער לקרוא על התנסותך עם אותו פסיכיאטר...
בגלל מקרים כאלה, אני מעדיפה בד"כ המלצות של א"סים (-אנשי ספקטרום) ופחות של ארגוני הורים של א"סים.

למעלה