בקשה למתכון

קטיקה

New member
בקשה למתכון../images/Emo15.gif

אני מבקשת מתכון ל"גפילטפיש" נוסח הונגרי טוב וטעים. תודה מראש

גלי®

New member
חומד, הנה המתכון היחיד לגפילטע

הונגרי, שאני מכירה: גשי לסופר הקרוב, למחלקה של השימורים, שם, על המדף, יש צנצנות שקופות של גפילטע פיש... על אחדות מהן אפילו כתוב "גפילטע פיש בנוסח הונגרי" .... :)))))

ju100

New member
גלי..../images/Emo45.gif

גלי ..על זה האמר :יצאנו מעבדות לחירות!!!

orlu

New member
גלי אני מתפלאת עלייך............וכי

לא תצייני כי יש לבדוק את חותמת כויישר לפסח??

orlu

New member
וכשתגיעי לסופר תקני,1.5 דג טחון

או 800 גרם בערך דג טחון נקי, תוסיפי לתערובת 2 ביצים 1.5 כפית מלח 1.5 כפית סוכר 1.4 כפית פלפל לבן או שחור 2 בצלים טחונים ערבבי והוסיפי 5 6 כפות קמח מצה (פרורי לחם לחלופין) עד שנעשת בלילה מוצקה אבל לא קשה מדי. נותנת לזה להתגבש כ 10 דקות ומעלה. בנתיים מרתיחה 6 כוסות מיים עם 2 בצלים קצוצים 3 4 גזרים 1.5 כפית מלח 1.5 כפית סוכר 1.4 כפית פלפל ומרתיחה כשרותח את מכניסה שני ראשים של דג רצוי גם את האידרה ומוסיפה את הקציצות. יש כאלה שמוסיפים גם פרוסות דגים ואחר כך סמים בתוכם קציצות. מרתיחה שעתיים לא יותר על אש קטנה , מעבירה את הקציצות והדגים אם יש לכלי שטוח ושופכת עליו את הנוזלים מסוננים. חותכת את הגזר ומקשטת בתייבון ובתאבון

vera2

New member
בוקר טוב../images/Emo19.gif../images/Emo140.gif

את הדגים מעבירים לכלי הגשה לאחר שהתקררו בכלי בישול. את הציר מסננים כך שישאר ציר צלול ואז לאחר מספר שעות במקרר יהיה kocsonya כמובן עם הגזרים לקשט את הדגים. בתיאבון.חג שמח.

עב

New member
המתכון שלנו

חמותי ממונה על הגעיפלטע והיא מביאה כל שנה. ומה נאכל כשלא יהיה לה כוח יותר להכין אותו? מצאתי פתרון: חריימה. הרבה יותר קל להכנה
אפשרות שניה: לטפח נטיות צמחוניות. בתיאבון וחג שמח!

גלי®

New member
רגע, אחרי המתכון הארוך הזה, את

מתפלאת שאני קונה מוכן? :))))))))))))))))

orlu

New member
הארוך הארוך הזה הוא למקצרי דרך

זה לוקח בדיוק 5 עד 10 דקות תאמיני????? ולמרות הסוכר הוא לא יוצא פולני............. את מוזמנת אלי לקורס

גלי®

New member
אין בעיה... בתמורה, אעשה לך קורס

קצר של איך קונים את כל הארוחה בחנות, אבל יוצרים רושם שהכנת הכל בעצמך... :))))))))))))))

orlu

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifידעתי שכדאי להשקיע בך

חוץ מזה שאם תרצי כמה עצות בתחום הוא.......... יש לי בגרות בסיורי חנויות שכאלה......

קטיקה

New member
תודה../images/Emo15.gif

תודה תודה מקרב לב, חשבתי בערך כך אך לא הייתי בטוחה! חג שמח לכ ו ל ם !

orlu

New member
אם את רוצה עוד בערכים כנסי

לאתר של ערוץ 10 בתכנית של אודתה מתכונים לא תמצאי את המתכון הזה אבל הרבה אחרים אולי יתאימו לטעמך יותר יש שם לפחות 6 אופציות

למעלה