בקשה להגירה

ddscs

New member
בקשה להגירה

שלום רב. לפני כחודשיים שלחתי ניירת בדואר מישראל לעיר סידני שבנובה סקושה עבור בקשה לקבלת היתר קבע בקנדה, אני מציין כי אני נשוי לאזרחית קנדית וילדי אזרחים קנדים, קיבלתי אישור כי הניירת הכן הגיע לסידני. בשל מצב הקורונה בעולם רציתי לדעת האם משרד זה עובד ומטפל בבקשות שמגיעות איליו וכמה זמן התהליך לוקח. בנוסף כרגע אנחנו מחכים שהשמיים יפתחו לטיסות גם עבור אלה שהם לא אזרחים קנדים..אני מבין שבלתי אפשרי לכנס כרגע לקנדה אם אתה לא אזרח.

SupermanZW

Well-known member
זה לא מדויק

המשרד עדיין מטפל בבקשות, אך בקצב הרבה יותר איטי מהרגיל. לא רק אזרחים יכולים להיכנס לקנדה אלא גם תושבי קבע, אך עם זאת כל מקרה לגופו ויתכן שמכיוון שאשתך והילדים אינם נמצאים כרגע בקנדה תיאלץ להמתין עד שיותר לך להיכנס לקנדה. אם הם היו כבר שם, סביר להניח שברגע שהיית מקבל את תושבות הקבע היית יכול להיכנס לקנדה. הערכת זמן לא ניתן לתת לך נכון לעכשיו.

ddscs

New member
שלום רב.
לפני כשנה בערך הגשתי בקשה לתושבות קבע, בקשתי אושרה ע"י מחלקת ההגירה בקנדה (אני נשוי לאזרחית קנדית ושני ילדי אזרחים) וכיום אני נמצא בהליך סופי לפני הגעה, הפעולות האחרונות שהתבקשתי לעשות ע"י ההגירה הם בדיקות רפואיות ובדיקה ביומטרית (טביעת אצבע) שאת שניהם עשיתי (את כל תהליך הבקשה עשיתי בישראל)...אשמח לדעת ממי שעבר את התהליך מהם השלבים הבאים? כמה זמן עלי להמתין לתשובה לאחר אישור הבדיקה הביומטרית, בנוסף אשמח לדעת מהם ההנחיות כיום לגבי מי שנוחת בקנדה ביחס לנושא הקורונה? האם נדרש להיכנס לבידוד וכמה זמן?, אני מציין כי אני ומשפחתי מחוסנים האם אישור חיסון מישראל מתקבל בקנדה? תודה מראש למשיבים...

למעלה