בקשה בשם הפורום הרשמי של הדג נחש

טיפקסית

New member
בקשה בשם הפורום הרשמי של הדג נחש

" השנה 2004 להקת הדג נחש מתמודדת בטקס אנשי השנה בקטגוריית אנשי השנה במוסיקה הדג נחש שהוציאו השנה אלבום שלישי שמכר כיום מעל ל-15,000 עותקים בחודשיים וממשיך למכור בשם הפורום הרשמי של הדג נחש אנחנו מבקשים אם ברצונכם להשפיע על תוצאות הטקס ולעזור לנו לעזור לחברי הלהקה להגיע לתואר הנכסף בבקשה היכנסו לכתובת www.ynet.co.il/year2004 ועיזרו לנו לעזור להם לזכות יחד יש לנו את הכוח לנצח אמת ואמונה

יש לך טעות בלינק שם..

אני מקווה שלא פירסמת את ההודעה הזו ביותר מידי פורומים, כי הלינק הנכון הוא: http://my.ynet.co.il/year2004 וחוץ מזה, הם לא פיירים שם בקטגוריית המוזיקה. שמו את אהוד בנאי, הדג נחש ואלגי'ר באותה קטגוריה.. ועכשיו אני אמור להחליט את מי אני אוהב יותר? טוב, אז את אהוד

Kobi Guerrero

New member
אני אעתיק את מה שכתבתי בפורום אחווה

אני אשתדל להגיב על זה בצורה אובייקטיבית, בלי הטעם האישי שלי. בואו נראה מה ההשפעה של כל אחד מ-5 המועמדים בקטגורית המוסיקה, ונראה האם "נהג חדש" באמת זכאים לתואר "אנשי השנה במוסיקה". 1) אלג'יר - להקה צעירה וחדשה שהוציאה דיסק ראשון השנה. אין להם שיר שהפך ללהיט גדול בארץ. הדיסק שלהם זכה לביקורות מעולות, ונבחר ע"י הרבה מבקרים לאחד מהאלבומים הישראליים הטובים בכל הזמנים. (דעה אישית - באמת יופי של דיסק. מומלץ!) 2) מאיה בוסקילה. זמרת חדשה שהופיעה משום-מקום והפכה לאלילת התקשורת. יש לה 2-3 (לא זוכר במדויק) שירים שהפכו ללהיטים עצומים. הדיסק אמנם זכה לביקורות פושרות, אבל אחרי השנה הזאת, אפשר להגיד שכמעט כל אדם בארץ יודע מי זאת מאיה בוסקילה. מכונת פרסום משומנת עזרה לזמרת הזאת להגיע לכוכבות-על (עד כמה שאפשר בארץ). בכל תוכנית טלוויזיה נידחת אפשר היה לראות פרודיה עליה באיזשהו שלב. (דעה אישית - זבל, אבל מצליחה). 3) אהוד בנאי - זמר ותיק מאוד שהוציא אלבום חדש השנה, לאחר הרבה ציפיות. שיר או שניים מהאלבום כבר הפכו ללהיטים בארץ (תלוי איך מגדירים "להיט). הדיסק זכה לביקורות מצוינות ע"י רוב המבקרים, והאמת - עוד לא יצא לי לראות עליו מילה אחת רעה בביקורות. הדיסק נמכר במהירות עצומה, ומאז שיצא הוא לא יורד מרשימת האלבומים הנמכרים של השבוע. השנה הזאת עזרה לבסס את בנאי כאחד היוצרים הגדולים והמוערכים בארץ. (דעה אישית - איש גדול, והאלבום הזה הוא אחד הטובים שלו, אם לא הכי טוב). 4) הדג נחש - להקה שמצליחה כבר מספר שנים. שיר אחד מתוך האלבום הפך ללהיט ענק בארץ. האלבום יצא השנה לאחר הרבה ציפיות, ונמצא בראש (או קרוב לראש) רשימת האלבומים הנמכרים מאז שיצא. הדיסק זכה לביקורות מעורבות - חלקן משבחות וחלקן פחות, אבל הדעה הרווחת היא שאלבום זה הוא לא האלבום הטוב ביותר של הלהקה. הדג נחש הצליחו להפוך בשנים האחרונות לכוכבי על ולנושאי הדגל של ההיפ-הופ בארץ. (דעה אישית - יש להם שיר אחד או שניים נחמדים, שנמצאים באלבומים קודמים. אני לא אוהב את הלהקה. ממש לא. הקשבתי לדיסק האחרון שלהם, ולא מצאתי שם אף שיר שאהבתי. חוץ מזה - מי ששם במבה על העטיפה שלו, די מבקש את שנאתי). 5) שרונה ודניאלה פיק - הפיקיות קיבלו את הפריצה הגדולה שלהן ברגע שנולדו. אחרי הכל - הן ה"בנות של". הבנות הוציאו 2 שירים שהפכו ללהיטים עצומים בארץ. האלבום יצא לביקורות רעות, חוץ מהעובדה שהאלבום מאוד קליט, ושההפקה מושקעת (מה שנקרא "אריזה יפה ללא תכלית"). הבנות הפכו לכוכבות גדולות במהירות רבה, אבל די נעלמו אחרי שהצלחת שני השירים דעכה. (דעה אישית - גועל נפש, ומצדי הן יכולות להישאר במקום שהן נמצאות עכשיו... כל עוד זה רחוק ממני). אז למי מגיע? אלימינציה: לצערי, לאלג'יר לא. אמנם הם קיבלו ביקורות מעולות, אבל הם לא הצליחו ליצור אימפקט כלשהו. עדיין... גם לפיקיות לא - ביקורות רעות+היעלמות מיסתורית=לא טוב בכלל. ולא אכפת לי מי אבא שלכן. לדג נחש אולי מגיע, אבל בטח שלא יחסית לאהוד בנאי והבוסקילה בכבודה ובעצמה. הייתי רוצה לתת לאהוד בנאי את הפרס, אבל לצערי - לבוסקילה מגיע. היא באה משום-מקום והפכה לכוכבת ענקית השנה. עד כמה שאני לא סובל אותה, ההצלחה המדהימה שלה בהחלט שווה את פרס אשת השנה במוסיקה. אתה יודע שהצלחת אם כולם מנסים לחקות אותך, למרות שלפני שנה אף אחד לא ידע מי אתה. כמובן שאני לא אגיד לכם להצביע לבוסקילה... אבל זה מה יש... ואם את כל כך רוצה שנצביע לנהג חדש... שכנעי אותנו. חוץ מזה, שהרבה זמן לא הופתעתי ממשהו כמו שהופתעתי מהעובדה שרוני לא מועמדת. שלא תבינו אותי לא נכון - טוב מאוד שהיא לא. אבל זה מאוד מפתיע... היית מצפה שערוץ 2 וידיעות אחרונות, שהם שיא המיינסטרים, ינסו לדחוף את גברת סופרסטאר כמה שיותר...

nitait

New member
את מי זה מעניין?

דבר ראשון הימור שלי מאיה בוסקילה לוקחת את זה (לצערי הרב היא והבוצ'יות שלה). דבר שני את מי זה מעניין? זאת תחרות טיפשית (תסתכלו על המועמדים והזוכים בכל שנה וכמעט בכל תחום לא האנשים החשובים זוכם או מתמודדים) שלא משנה שום דבר חוץ מעוד רייטניג לערוץ 2. אז באמת בואו לא נתרום לשטות הלא חשובה הזאת ונתעלם מהתחרות הטיפשית זאת.

למעלה