בע פקידות מעצבנות של איתור חמ"ן

• פותח הנושא dp04
  • פורסם בתאריך

dp04

New member
בע פקידות מעצבנות של איתור חמ"ן

התקשרו אליי היום ממספר חסום ולא הספקתי לענות. התקשרתי למענה שלהם, בארועים פתאום אמרו שיש לי תחקיר בטחוני עוד 5 ימים. התקשרתי למענה אנושי, ענתה פקידה, עשתה טובה שהיא מדברת איתי בכלל, שאלתי אם הם התקשרו אליי היום, היא אמרה שלא. אח"כ אמרתי שבארועים אמרו שיש לי תחקיר, אז היא אמרה "אה.. רגע.. כן יש לך" -"לא הודיעו לי על זה שום דבר" -"תוריד את הטפסים מהאתר ותבוא עוד 5 ימים" -"מתי?" -"ב 8" -"לאן? בית אליהו?" - "אממ.. רגע.. כן.." פקידה מעצבנת, ואני גם יכול להשבע שהיא אמרה לחברות שלה שם "תראו איזה מפגר, התקשרו אליו ממספר חסום, והוא ישר מתקשר לפה". אני מעדיף בהרבה את הפקידים שם..

ilankt

New member
וד"א יש גם פקידות נחמדות

ויש גם כאלו שרמוטות, זה תלוי באיזה שעה ואיזה תאריך בחודש זה

dp04

New member
אני מתמיין לכל מיני מסלולים

נראה לי התחקיר זה ממודיעין אלקטרוני, כי את הראיון של זה עברתי כבר מזמן. רוב הפעמים שהתקשרתי ענו לי בחורות לא הכי נחמדות.

F R O S T

New member
מנצל"ש מבד"קים

מישהו כבר קיבל תשובות ממבדקי קצונה לשחקים שנערכו ביום שני האחרון?

F R O S T

New member
בעקרון זה נכון

אבל עכשיו כשזה המחזור מיון האחרון הם מודיעים ממש מהר למשל לכל מי שעשה איתי מבחני מצב ביום שלישי שעבר הודיעו כבר ביום חמישי(אחרי יומיים סה"כ) שהוא עבר.

F R O S T

New member
אני יודע

שלידידה שלי שעשתה את זה בשלב לא לחוץ הודיעו כבר אחרי שבועיים שהיא עברה אז אני משער שעכשיו זה יקח יותר מהר.בכל מקרה,רק הזמן יגיד. דרך אגב,מישהו יודע סתם ככה במקרה אם הרבה נופלים במבד"קים?

BeyondTheWall

New member
תגיד תודה

התקשרו אלי הביתה כשישנתי, כל מה שאני יודע זה שהם ממודיעין. אז התקשרתי יומיים אח"כ למקומות אליהם אני מועמד במודיעין, שם אומרים שזה לא הם. עברו כבר שבועיים מאז ואין לי מושג מה זה היה ....

dp04

New member
חח.. זה רק בגלל שבמקרה

נכנסתי ל "ארועים", אחרת לא הייתי יודע מזה

shanii

New member
אפשר לשאול מה זה

ארועים? הכוונה איך נכנסים לזה ומה זה אומר... או קישור...

dp04

New member
מתקשרים לטלפון של איתור חמ"ן

אם את מכירים את המערכת - לחצו 1 תעודת זהות קוד אישי לארועים לחץ 2 משהו כזה..

רק עכשיו עלית על זה שהם מטומטמים?..

לפחות אמרו לך שיש ראיון בסוף
לי לא אמרו בכלל ואז גליתי שהעיפו אותי כי לא הגעתי לראיון (מעניין למה)

למעלה