בעניין "המושיע האקדמי"

בעניין "המושיע האקדמי"

ותיקי הפורום עוד זוכרים בוודאי את האיש שמפרסם מכירת עבודות בשם "המושיע האקדמי"...
ובכן, בשבוע שעבר התברר שלי שהוא אכן מצליח לדוג, גם אנשים תמימים, שלא רוצים לקנות ממנו עבודות.
מתברר שהאיש מרשה לעצמו לפרסם את עצמו גם בתור מתרגם, עורך, עורך לשוני ועוד ועוד ועוד כובעים.
מישהי מהפורום סיפרה לי בשבוע שעבר שנפלה ברשתו בטעות, בלי שידעה על מעלליו. הוא ביקש ממנה מחיר מופקע (פי שלושה מהמקובל בתחום העריכה) תמורת עריכה, והחתים אותה שמותר לו להשאיר את העבודה שלה אח"כ במאגר שלו.

חברים, אני מזהירה שוב. האיש משתמש בעבודות ומוכר אותן למרבה במחיר.

הלוואי שהיה אפשר להסגירו לרשויות כלשהן, כדי למנוע את זה.

אני מעלה את ההודעה הזאת גם למען החדשים בפורום, וגם למען מי שבמקרה עלולים לעשות "חיפוש" עליו...

אנא! היזהרו באנשים שאתם פונים אליהם. בקשו המלצות מאנשים שאתם מכירים. הרשת אמנם מספקת הרבה אפשרויות, אבל .. לא כל האפשרויות כשרות.

אלי2040

New member
לצערי נפלתי ברשת שלו כי לא חקרתי אודותיו מספיק.
הוא מרח אותי במיליון תירוצים, הייתי צריך לרדוף אחריו במשך חודשים ובסוף שלח לי בכלל חומרים לא רלוונטיים (כנראה מאיזו עבודה קודמת שהייתה לו),
בגללו, תואר שעבדתי בשבילו 5 שנים הולך לפח בנוסף לתשלום שהעברתי לו.

302Or

New member
בעניין "המושיע האקדמי"

ותיקי הפורום עוד זוכרים בוודאי את האיש שמפרסם מכירת עבודות בשם "המושיע האקדמי"...
ובכן, בשבוע שעבר התברר שלי שהוא אכן מצליח לדוג, גם אנשים תמימים, שלא רוצים לקנות ממנו עבודות.
מתברר שהאיש מרשה לעצמו לפרסם את עצמו גם בתור מתרגם, עורך, עורך לשוני ועוד ועוד ועוד כובעים.
מישהי מהפורום סיפרה לי בשבוע שעבר שנפלה ברשתו בטעות, בלי שידעה על מעלליו. הוא ביקש ממנה מחיר מופקע (פי שלושה מהמקובל בתחום העריכה) תמורת עריכה, והחתים אותה שמותר לו להשאיר את העבודה שלה אח"כ במאגר שלו.

חברים, אני מזהירה שוב. האיש משתמש בעבודות ומוכר אותן למרבה במחיר.

הלוואי שהיה אפשר להסגירו לרשויות כלשהן, כדי למנוע את זה.

אני מעלה את ההודעה הזאת גם למען החדשים בפורום, וגם למען מי שבמקרה עלולים לעשות "חיפוש" עליו...

אנא! היזהרו באנשים שאתם פונים אליהם. בקשו המלצות מאנשים שאתם מכירים. הרשת אמנם מספקת הרבה אפשרויות, אבל .. לא כל האפשרויות כשרות.
חיפשתי אותו במרשתת וכבר באתר שלו ניכרות לא מעט מוזרויות. להלן כמה מהן:
1. "כתיבה אקדמיות וסמינריון הכוללות" - יופי של עברית
2. "סיוע משמעותי, הנחייה וליווי אישי בכתיבת עבודות אקדמיות, סמינריון, תזה, דוקטורט, איכותיות, בלעדיות ולפי כללי הכתיבה האקדמית (APA)" - כלומר APA זה כללי כתיבה אקדמית? יש עוד עשר שיטות לפחות. זה מראה שהמושיע הוא איש מדעי החברה שפורש רשת רחבה יותר גם לתחומים אחרים. מה אכפת לו.
3. "סיוע בפרסום כתיבת מאמר אקדמי לכתב-עת מדעי בארץ ובחו"ל עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית." - בטח, אתה גם מסייע לתלמידי שנה ראשונה, דוקטורט ופרסום בשפות זרות - ועוד לא רק אנגלית, אפילו שפות אחרות, כי ודאי כל אקדמאי ישראלי רק חושב איך לפרסם בספרדית.

בעיקר משעשע לראות המשחק הזה בין סיוע בכתיבת עבודות לכתיבת עבודות מלאה - שני השירותים בתשלום כמובן. מעניין מה קורה עם מי שרק מבקש סיוע.

מה שהכי שעשע אותי זה זה:
"וידוי אישי - "לפני שנים רבות, כמעט טבעתי בדוקטורט שרציתי לסיים. התפללתי שמישהו יושיע אותי. ולא היה כזה. אז לאחר מספר שנים - החלטתי להיות בעצמי המושיע האקדמי. אז הוספתי לזה ® ובניתי צוות -ויצאתי לדרך..."
כלומר: לעזור לעצמי לא הצלחתי. אבל לעזור לאחרים? אין בעיה!

302Or

New member
נו, אם תשלם לי כדי להדריך אותך בפעילות גופנית, תיכנס לכושר מהר מאוד. זה שאני בקושי גורר את עצמי להליכה יומית, זה סיפור אחר. התשלום מעורר מוטיבציה. לא היה פעם איזה פרוייקט של משרד החינוך לתגמל תלמידים כספית להצלחה בבגרויות?

למעלה