בעיית עיניים בציפורים - פינקים

aviviv1

New member
בעיית עיניים בציפורים - פינקים ../images/Emo10.gif

אנחנו מגדלים פינקים בהצלחה מרובה אבל בהטלה האחרונה נוצרה בעייה הגוזל האחרון שבקע סובל לפי הגדרתי ממין של פיגור קל הוא בקע ואז הבחנו כי אחת מהעיניים שלו מפוחה יותר, אינה במקומה הרגיל(טיפה נמוכה יותר יחסית לשניה) וכי יש עליה קרום והיה ברור שהיא לא מתפקדת מאחר שכאשר הוא הביט לכיוון מסויים הוא תמיד הביט בעיין הבריאה. עם הזמן הגוזל גדל ויצא את הקן אבל הבעיה רק התגברה בכל שהעפעפיים שלט האדימו למרות שנראה כי יכול לראות בעין. * עוד דבר הוא לא פעיל כמו יתר הציפורים. הבעיה היא בעצם שנראה לי כי הוא מדביק את יתר הציפורים (את אמא שלו לפחות) היא פתאום החלה להיות יותר "רגועה" יושבת במקום אחד סוגרת את עיניה ואחת העיניים מתחילה להיות אדומה. כטיפול מנע בנתיים הפרדתי את הגוזל מיתר הציפורים (אני רק מקווה שזה לא מאוחר מידי) אנוי משהו יוכל לעזור או לייעץ בנושא מה עושים עכשיו אולי לזלף טיפות עיניים (לפחות לאמא) תודה רבה

t32

New member
לא טיפות עיניים

בשום פנים ואופן אני מצרפת לך קישור לאתר של מרפאה בה עובדת וטרינרית בשם ד"ר שרון תתקשר בדחיפות ותבקש ממנה עזרה.

GUYLI9

New member
טיפות עיניים

של בני אדם הם לא בשביל חיות! ולגביה גוזל- מה שיש לו זה מחלה או שהוא נולד ככה והמחלה התפתחה?

aviviv1

New member
לא הבחנתי בבעיה לפני שהוא יצא מהקן

לא הבחנתי בבעיה לפני שהוא יצא מהקן אבל היציאה הראשונה שלו מהקן היתה מאוד לא טובה הוא כנראה נפל מהקן והרגל שלו הסתבכה במצע הקן והוא נשאר תלוי במשך זמן די ממושך ייתכן שהוא נפגע בעין בזמן הנפילה ורק אז התחילה הבעיה

aviviv1

New member
הפרדתי אותו מהגדולים

כרגע הפדתי אותו מהגדולים אבל הוא לא רחוק מהם כך שהוא בכל זאת ליד ההורים המעניין הוא שחוץ מהעין הוא נראה לי ממש בסדר הנוצות שלו התחילו להשתנות ואפשר כבר לראות שהוא זכר

למעלה