בעיה בקשר

בעיה בקשר יש לי חברה טובה כבר הרבה זמן ויש מזמוזים והכול אבל היא לא רוצה סקס ועדיין לא הגענו לזה, היא כנראה לא מוכנה או לא מפותחת מספיק ואנחנו מאד אוהבים ואין סיכוי שנרצה להיפרד. לי יש קצת ניסיון אבל גם כן לא מאד טוב. לה אין ניסיון, חוץ מאיזו טראומה שהייתה לה פעם. מה לעשות?

תשובה
לפני שהידידות הזו הפכה לחברות היה לי קשר חומרי שלם עם נשים, לא מאד טוב אבל היה, היא לא מוכנה למגע שלם ואני מוכן לתת לה את הזמן להיות מוכנה נפשית כי אני אוהב אותה מאד והיא חשובה לי. אני אישית בוגר נפשית, יצרתי קרבה שלמה כמה פעמים בחיי ואני מוכן לזה. האהבה הרבה יותר חשובה, אני לא נואש אלא אני נהנה להיות עם בחורה שאני אוהב ואוהבת אותי וכמו כל אחד מקווה שהחברות תתפתח גם לקשר חומרי טוב. גם אם לא תתפתח לזה, זה בסדר.

תודה
אנחנו מדברים בזה. הנושא לא בלתי נעים לנו, אבל היא לא מרגישה מוכנה נפשית לקרבה הזאת. היא אומרת שהיא לפעמים מפנטזת על זה. התקרבנו די הרבה. אולי צריך לתת לה לקבוע חלקית את הקצב, ככל שתתקרב אתקרב אליה יותר ובינתיים נשקיע באהבה ובדאגה ונפתח את האמון ואת החברות. אני מניח שאם תתחזק הקרבה הרגשית, באופן טבעי תתחזק גם הקרבה הגופנית.

למעלה