בעיה בעייתית???

tlii20

New member
בעיה בעייתית???

היי, יש לי מע"ה XP וזיכרון פנימי של 256MB . אני כבר חודש עם מהירות 1.5MB דרך ברק והתשתית היא בזק. לא הרגשתי שום שינוי במהירות ולכן עשיתי בדיקת מהירות באתר של ברק ובהתחלה הקובץ הוריד לי במהירות של 77KB והמשיך לרדת עד למהירות של 4 אבל מהירות ההורדה בכלל לא הגיעה למהירות של 185KB כמו שאמרו לי שצריך להיות לי. התקשרתי לתמיכה ואחרי כמה בדיקות הוא טען שיש לי תוכנה שעובדת מאחורי הקלעים ולכן היא יכול להיות תופסת משאבים ולכן אני לא מקבלת את המהירות שאני צריכה לקבל. האם זה נכון?? ב. דיברתי עם בזק בינלאומי והבחור שענה לי טוען שרוחב הפס שלהם הוא 9.1 כאשר לברק יש רוחב פס של 1.1 וזה היה אפילו כתוב בעיתון (אין לי מושג). כאשר התקשרתי לברק היא טענה שרוחב הפס שלהם הוא 5.5 לכ-150 אלף לקוחות ואילו רוחב הפס של בזק בינלאומי הוא 9.1 לכ-480 אלף לקוחות לכן יוצא לפי חשבונה שהמהירות של ברק יותר מהירה. אין לי מושג איך היא חישבה את הכל והשאלה שלי היא: למי להאמין? למי כדאי להתחבר? שניהם, אגב, מציעי לי את אותו מחיר (35 ₪ לחודש למהירות של 1.5). אשמח לקבל הצעות, הסברים וכל מה שיעלה על דעתכם. תודה רבה מראש ולילה טוב

rafid1

Active member
מנהל
עולה על דעתי ---->

שכדאי לך להתקשר לבזק 1800340340 ושיסייעו לך לבדוק מולם את המהירות. אולי טעו שם בהגדרות . בדיקות הפורומיסטים בברק נראות תקינות לאחרונה. לא צריכה להיות לך בעיה עקרונית איתם. אם הכל תקין שם - תעלי תמונת מסך מכאן: http://www.speedguide.net/analyzer.php

tlii20

New member
עשיתי עם התמיכה הטכנית של ברק

בדיקה האם אני מקבלת מהתשתית את כל המהירות ויצא שאני כן מקבלת. הייתה לי מהירות 185..אז בתשתית לא נראה לי שיש בעיה.

rafid1

Active member
מנהל
תיזהר שלא תרגיז את צ'יף --->

אם לא תבקר באתר "שלו" עוד יזרקו אותך מהפורום...

shloga

New member
אפשרות

היי,עקרונית,במעבר בין 750K ל 1.5M לא רואים בעין הבדל עצום בגלישה. נכון שהורדה של 77K בחבילה כמו שלך זה קצת פחות מחצי,אבל בחיים לא מגיעים ל187.5K האופטימליים מכיוון שיש עוד תוכניות שעובדות ברקע ולוקחות רוחב פס. מהירות הורדה סבירה בחבילה כזאת צריכה להיות בסביבות 170-175K. מה שצריך לעשות זה להתחבר עם יוזר של בזק (1@1) ולהשאיר את הסיסמא ריקה. חיבור כזה פותח רק את פורט 80(של הגלישה) ואפשר להגיע רק לאתר בדיקה של בזק(מצטער,לא זוכר כרגע את הכתובת בעל פה) ושם לבצע בדיקת מהירות שתראה לך את המהירות האמיתית!!! של התשתית שלך. אם שם הכל תקין,תתקשרי לתמיכה של ברק וישמחו לעזור לך. אני תומך בברק,תרגישי חופשי להתקשר בכל שעה. הטלפון של התמיכה של בזק- 1800340340

tlii20

New member
עשיתי את הבדיקה עם התמיכה

הטכנית של ברק ודרך בזק אני כן מקבלת את מלוא המהירות אבל תכלס כשאני מורידה קבצים זה יורד לי במהירות של 70 ומטה.

LOVEtheMcMAHONS

New member
הכתובת 192.168.97.12

את הבדיקה הזו לפי מה שהבחורה כתבה כבר עשתה. הורידה תקין מהתשתית. מה שנשאר באמת לראות האם בחיבור לברק כאשר באמת אין שום תכנה עובדת ברקע (צריך לבצע בדיקת NETSTAT) לראות למה היא לא מורידה תקין. את מוזמנת להרים שוב טלפון לתמיכה של ברק (כן, לשם הסדר הטוב גם אני תומך בברק) ולנסות למצוא את מקור הבעיה.

tlii20

New member
עשיתי.הבחור טוען שיש לי ברקע 4

נסיונות של התקשרות. מישהו מנסה להיכנס אלי או שאיזו שהיא תוכנה מהמחשב עובדת (קבצי ריגול וכו') אז מה זה אומר?? ואגב, מה לגבי השאלה השניה?

shloga

New member
לגבי השאלה השניה

לקחת את מי שעולה פחות. המצב הוא די זהה פחות או יותר בכל הספקיות,ולכל ספקית יש תקופות טובות יותר וטובות פחות.

LOVEtheMcMAHONS

New member
בשביל שנראה בעין במה מדובר

נסי להוריד ולהריץ את בדיקת המהירות של הפורום ותעלי תוצאות בשרשור זה. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=20&msgid=21085595 רצוי לפני (או אחרי ואז להריץ שוב בדיקה) לבצע סריקה למחשב עם תכנות אנטי-ספיי שונות : Adware, Spybot ולראות עם סריקה מוצאת משהו חשוד במחשב שלך. מכיוון שרוב שרשורי המהירות מברק בהחלט נראים סבירים על רקע התוצאות שמקבלים בשבועיים האחרונים כמעט מכל הספקים (אנוכי בעצמי מחובר פה דרך בזקבנלאומי וסובל מאוד מאיטיות שנהגתי לצחוק עליה כשהורדתי על 260 משרתים בחול עד לפני שבועיים) נראה בהחלט שמשהו מקומי במחשב שלך לא יושב כמו שצריך.

tlii20

New member
נראה לי שהצלחתי הפעם..

הרצתי את Adware והיה שם משהו שלא רצה להימחק אז בסוף מחקתי אותו ידנית. אח"כ בדקתי אם יש לי תוכנות שעובדות מאחורי הקלעים (התחל-הפעלה-CMD וכו') ואין שום תוכנה. הלכתי לאתר של ברק וניסיתי להוריד שוב קובץ וזה עלה, ירד והתאזן על מהירות של 175. אז הבחור מהתמיכה הטכנית צדק. מקווה שהמחשב יחזיק הרבה יותר זמן בלי שום תוכנות מטומטמות. תודה רבה לכולם..אין כמוכם. שיהיה לכולכם רק טוב. עד לפעם הבאה - טלי

למעלה