בעיה בחלומות צלולים

netush

New member
בעיה בחלומות צלולים

אני הרבה מאוד זמן מחכה שיהיה לי חלום בכלל לא חלום צלול אבל כל פעם שאני הולך לישון בבוקר אני לא מרגיש אפילו שישנתי לא זוכר את החלום ולא שום דבר ניסיתי את השיטות לזיכרון בכל מקום שום דבר לא עזר אני פשוט לא זוכר כנראה תחלומות שלי בבוקר אם מישהו יכול להביא לי שיטה שתעזור לי איכשהו לזכור את החלום כי פשוט אני מתעורר ולא מרגיש שחלמתי בכלל ואני אפילו לא יודע אם חלמתי או לא בתודה אבי

אלון ב

New member
עזרה ראשונה

היי מה שארשום לך זה דבר מאד יעיל אבל רק אם לא תתעצל. תחשוב שזה מירשם מרופא לחלומות, אני נותן לך תרופה ואתה צריך לנסות אותה במשך שבוע וחצי. או-קיי ? קודם תשתדל לישון לפחות 7-8 שעות בלילה, ככל שישנים יותר זוכרים יותר חלומות. כל יום לפני שאתה נירדם תחזור בראש 50 פעמים לפחות בראש על המשפט "כשאני אתעורר אני אזכור את כל החלומות שהיו לי !!!" ( תנסה להתכוון לזה, לא סתם להגיד בלי כוונה ! ) תכוון שעון מעורר שיצלצל חצי שעה לפני שאתה אמור לקום וכשהוא מעיר אותך כבה אותו, כוון אותו לעוד חצי שעה וחזור שוב לישון. כשתעורר אחרי חצי שעה אתה חייב להישאר 10 דקות במיטה עם עיניים עצומות ( לא לפתוח עיניים ! )באותה תנוחה שבה התעוררת ונסה להיזכר בחלומות שלך במשך 10 דקות מלאות בלי לחשוב דברים אחרים. כל פיפס שאתה זוכר אתה חייב לרשום ביומן חלומות, ממש כל דבר קטן שאתה זוכר. אתה צריך לנסות זאת במשך שבוע וחצי. נסה תהנה וספר לחבריך
אלון

חלמן

New member
עזוב חראטות..

סתם אלון.. יכול להיות שזה יעבוד בשבילו.. אבל אני מצאתי שיטה.. בשביל העצלנים כמוני!!!! אבי.. יש משהו שאתה רוצה?? למשל אוטו.. מיול? אופנוע.. מחשב אנא ערף.. אז תחשוב עליו וזה.. ולך לישון.. תראה שאתה תחלום על משהו שקשור למה שחשבת.. נגיד על מחשב.. אז תחלום שקונים לך מחשב .. משהו בסיגנון.. קפיש? אבל כשאתה מתעורר אל תמהר לקום וזה.. שכב במיטה.. 5 דקות בערך.. נו טוב 10 דקות.. ותחשוב על מה חלמתי... תראה שזה יגיע... מקווה שעזרתי.. ואלון אל תפגע.. פשוט למי יש עצבים שבוע וחצי לקום אחרי חצי שעה ועוד פעם.. אתה תראה את כולנו עם סימנים מתחת לעינים (של עיפות) חלומות צלולים.. אלוי!!!

netush

New member
תודה ו

אוקיי אלון תודה אני ינסה את השיטה ותגיד יש סיכוי שאני יצליח להכנס לחלום צלול כבר הלילה ?! או שזה דורש הרבה אימונים והתמדה כדאי להגיע רק אל החלום ? כי יש לי חבר שהוא הצליח להכנס לחלום צלול בפעם הראשונה שהוא ניסה והוא אומר שזה לחצי דקה הוא הצליח והוא פשוט אמר שהוא לא הצליח לעוף או משהו כזה אבל הוא היה מודע לזה שהוא בחלום והוא יכל לעשות פעולות אחרי שבוע של חלומות צלולים הוא מספר שהוא כבר יכול כל לילה לקבל חלום צלול זה ייתכן ?! תודה, אבי

שריר

New member
אם אתה לא זוכר חלומות רגילים אז

מה זה יעזור לך אם תחלום חלום צלול כנראה שלא תזכור אותו

netush

New member
גם נכון אבל האם זה חלום צלול ?

אבל היום לדוגמא סתם הלכתי לישון לאיזה שעתיים וחלמתי וזכרתי תחלום אבל אני לא בטוח אם הוא היה צלול היתי ברחוב שלי היה ממש חשוך ואז נזכרתי בכל הקטע של החלומות הצלולים ויכולתי ללכת וכאלו אבל לא הבנתי איך אני עושה שהחלום יהיה יותר צלול בסוף בלי שהתרגשתי יותר מדי קמתי ואני זוכר רק חלק כי אני בטוח שיש משהו שאני שוכח אבי

למעלה