בנים...אודה לכם אם תענו לי על שאלון

בנים...אודה לכם אם תענו לי על שאלון

השאלון מיועד לבני 15-18 השאלון הוא במסגרת עבודת הגמר במד"ח, בנושא בילויים ליליים בגיל ההתבגרות. תודה רבה עירית!!!

white star

New member
../images/Emo54.gif שתי המלצות

1) תשימי את זה בהודעה או בקובץ טקסט מצורף. ככה יוכלו להעתיק ולכתוב תשובה רלוונטית בצורה נוחה 2) ניסית גם בגאווה צעירה? שם זה גם (
) הגילאים של חלק מהפורום

אוקיי תודה רבה!!הינה השאלון בצורה

הנוחה אם יש פה מישהו בגיל הזה שלום אני תלמידת כיתה י"ב, במסגרת מחקר שאני מכינה על בילויים ליליים בגיל ההתבגרות, אבקש ממך לענות על שאלון קצר. השאלון הוא אנונימי ושימושו יהיה לצורכי מחקר בלבד. (הכוונה בבילויים ליליים בשאלון זה היא: מועדונים, סנוקר, פאבים וכו') תודה מראש על שיתוף הפעולה. הקף בעיגול: מין: זכר / נקבה לפניך 21 משפטים, הינך מתבקש/ת לציין האם אתה מסכים להם או לא. 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי כן/לא 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים כן/לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי כן/לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי כן/לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי כן/לא 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי כן/לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן/לא 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים כן/לא 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי כן/לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית כן/לא 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים כן/לא 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית כן/לא 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן/לא 14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה כן/לא 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם כן/לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות כן/לא 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף כן/לא 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית כן/לא 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן/לא 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר כן/לא 21. הורי מתקשים להירדם עד שאני חוזר/ת מבילוי כן/לא

תשובות{אני כבר לא תלמיד זה משנה?}

שיתוף הפעולה. מין: זכר לפניך 21 משפטים, הינך מתבקש/ת לציין האם אתה מסכים להם או לא. 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי לא. 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי כן 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים {אני בן 20 לא רלוונטי...} 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית לא 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים לא 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית לא 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי ממש לא
14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה לא, אבל זה ברור שכן... 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם חחח לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות לא 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף כן ולא {תלוי אם הכסף הוא מהם...
} 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית לא משנה להם 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר לא 21. הורי מתקשים להירדם עד שאני חוזר/ת מבילוי לא, הם ישנים יותר טוב..
} רק שתדעי כאילו שכל השאלות כאן חוזרות על עצמן רק בניסוח אחר... חן.

עונה

הקף בעיגול: מין: זכר לפניך 21 משפטים, הינך מתבקש/ת לציין האם אתה מסכים להם או לא. 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי לא 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי כן 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים לא 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית כן 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים כן 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית לא 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה כן 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות לא 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף לא 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית כן 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר כן/לא 21. הורי מתקשים להירדם עד שאני חוזר/ת מבילוי לא

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif ~עונה~

מין: זכר 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי לא 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי לא 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים לא 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית כן 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים כן 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית כן 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה כן 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות לא 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף לא 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית כן 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר כן 21. הורי מתקשים להירדם עד שאני חוזר/ת מבילוי לא

ח נ צ ה

New member
תשובות..

מין: זכר 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי לא 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי כן 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים לא 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית כן 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים כן 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית כן 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה לא 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות לא 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף לא 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית כן 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר &nb

בבקשה

מין: זכר לפניך 21 משפטים, הינך מתבקש/ת לציין האם אתה מסכים להם או לא. 1. הורי כועסים עלי כשאני יוצא/ת לבילוי לא 2. הורי חושבים שהבילויים שלי מיותרים לא 3. הורי רבים איתי לפני שאני יוצא/ת לבילוי לילי לא 4. הורי לא שמחים כשאני יוצא/ת לבילוי לא 5. הורי סבורים שאני יוצא/ת יותר מדי לא 6. הורי מגבילים את שעות היציאה שלי לבילוי לא 7. הורי דואגים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 8. הורי טוענים שהבילויים שלי פוגעים בלימודים לא 9. הורי מאיימים שיגבילו את זכויותי בבית אם אצא לבילוי לילי לא 10. הורי שמחים כשאני נשאר/ת בבית כן 11. הורי חושבים שהבילויים מסוכנים לא 12. הורי מנסים לעודד אותי להישאר בבית כן 13. הורי מפחדים כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 14. הורי חושבים שבזמן בילויים אני נחשף/ת לחברה לא טובה לא 15. הורי מענישים אותי אם יצאתי לבילוי ללא אישורם לא 16. הורי שונאים את העובדה שאני יוצא/ת בלילה לבלות כן 17. הורי סבורים שהבילויים שלי הם בזבוז כסף לא 18. הורי מעדיפים שאשאר בבית כן 19. הורי חרדים לי כשאני יוצא/ת לבילוי לילי כן 20. הורי חושבים שהבילויים שלי באים על חשבון דברים חשובים יותר כן 21. הורי מתקשים להירדם עד שאני חוזר/ת מבילוי כן

למעלה