בנות יקרות מאוד מתי נוכל להיפגש

בנות יקרות מאוד מתי נוכל להיפגש

מתה לראות כל אחת מכן, שבוע הבא אני באזור מרכז, כנראה לקראת סוף השבוע או שלישי או רביעי, אשמח מאוד מאוד לראות סוף סוף את זיו פניכן, אז אני גרועה בארגון, אם תוכלנה אתן לקחת את הכפפה. אני יכולה גם לא להביא את הדבש, אם זה יפריע למישהי, היא תהיה עם אבא ואני אוכל לשתות קפה לאטה עם סיגריה. אנא התפנו. גברת נייטי - אם את רואה ההודעה, אז תכנני יום לקוסקוס.....

2קשת

New member
נוריתי! איזה כיף! הצעה:

אני אשמח למפגש אצלי. כנראה שלא תהיה לי אפשרות להוציא את גיא מהבית אבל אני אסליק אותו בחדר שלו, ובשמחה גם את נעה. שלישי או רביעי שניהם מצויינים. מי שרוצה לבוא - יאללה להתפקד! שאלון קצר: א. שלישי או רביעי? ב. שמונה זה בסדר? ג. האם חובה עליי להשיג בייביסיטר מחוץ לבית? (לא להתבייש)

happy

New member
אני מעדיפה רביעי

ואני אגיע אחרי 8:00 . הכל תלוי מתי החצי יחזור מהעבודה. לגבי בייבי סיטר לי זה לא משנה

ariane

New member
כתבתי כבר בפורום

הורות שאני מאוד רוצה להפגש ואולי אפשר לעשות מפגש אחד בלי הקטנים ואחד עם כי מאוד מאוד רוצה לראות את הדבש. האמת, שלי קצת מסובך להתנתק מהקטנה כרגע אז אם יהיה אפשר לבוא איתה מאוד יהקל עלי... ואם לא נתחיל לחשוח על פיתרון. מי עוד באה???

../images/Emo41.gif רביעי זה ערב יום השואה

ובשלישי אני עובדת...אבל אוכל להגיע אחרי העבודה (מסיימת ב21:00, לא נורא)

luna10

New member
בשלישי לא אוכל,

יש פגישה בגן של שנה הבאה בשעה 20:00 , לא מאמינה שזה יגמר ב- 21:00, ואם אחרי זה כבר מאוחר .

נייטי

New member
נוריתוש - אני מתה לפגוש אותך

לא הכי מתאים לי מפגש פשושים (SORRY). אז אם אתן עושות משהו של גדולים אני בעניין. הכי הרבה, נקבע לנו לקפה של שמנמנות באחד הימים שאת במרכז. עכשיו מהדהד במוח שלי רק דבר אחד: קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוס, קוסקוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוסוס............ זה דיי אכזרי.

גמ'ני...............

אפשר גם? למרות שאני די טריה ובכלל לא שמנה (הכרס היא מהלידה שהיתה....) אני גם לא אוכלת הרבה. (אם אני כותבת את זה , זה אומר שאני מפנימה שאני כאן? שיכול להיות לי הריון
) שולחת מהר לפני שאשתפן.

Salsa S

New member
גם אני, גם אני!!! לא משנה מתי

רוצה כבר לראות אותך ואת נועה! שלחתי לך גם מסר, אבל אם מתארגן מפגש, אשמח שתעדכנו אותי.

משוש30

New member
אולי אפשר לעשות שני מפגשים?

אחד לפורום הזה שמאד רגיש לתינוקות. והשני להכרויות של נוריתי מפורומים אחרים ונוכל להביא את העוללים שלנו. מה את אומרת?

ariane

New member
בעד...

אבל שנעשה כבר משהו כי הזמן טס ושום דבר לא מתארגן בינתיים

גורבי

New member
גמני רוצה! גמני!

מאוד רוצה לראות אותך סוף סוף. לא משנה לי שלישי או רביעי, עם זאטוטים או בלעדיהם, אבל רצוי בשעות הערב כי אני עובדת.

../images/Emo124.gifמפגש נורית../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif

הרמתי את הכפפה,והתקשרתי לנורית... אצלי בבית,יריקה מראש העין,בשלישי בחמש אחה"צ.(עם פשושים) מי שרוצה נטול פשושים תוכל לפגוש את נורית בת"א יותר מאוחר בהמשך הערב. נורית מוסרת שהאינטרנט בבית אחותה שבק,תהיה במרכז ללילה שבין שלישי לרביעי,מאוד מאוד רוצה לפגוש את כולן. אנא השתרשרו הבאות+מה אתן מביאות. מסר עם הוראות הגעה ישלח בהתאם.

ariane

New member
מתאים מתאים

אני באה, אני מביאה את הפשושה שלי ו... אאאאה אני עוד לא יודעת אבל כנראה משהו קנוי כי אין לי הרבה זמן כוח וקישרון להכין משהוא. רק שחמש זה טיפל'ה מוקדם לא?? הרבה לא יוכלו להגיע נראה לי. אבל נחכה ונראה מי עונה לשרשור.

משוש30

New member
מחרתיים?? אני באה בכל מקרה!!

יכולה להביא פשטידת בצל. הולך?

happy

New member
אני אוכל להגיע אבל רק ב18:30

אני עובדת עד אז. ולגבי ליהי אני אראה איך היא מרגישה היא בנתיים מאוד מאוד מצוננת ואני לא רוצה שהיא תדביק את כולם

רונה 4

New member
כנראה אגיע לזמן מאוד קצר אחה"צ

למפגש עם הפשושים, כי אני מתה להכיר גם את הדבש, בנוסף לאמא. אם יהיה מפגש גם בערב, אוכל כנראה להגיע לזמן ארוך יותר.

למעלה