בנות אני בבאסה :(

B o o o o M

New member
בנות אני בבאסה :(

הייתי אמורה לנסוע ביום חמישי ל"יום הורים" אצלו בבסיס ואמרתי לו שאני אגיע והבטחתי וממש גם רוצה להגיע ופתאום המעסיקה שלי מתקשרת ואומרת לי שהיא צריכה שאני אעבוד ביום חמישי וזה דחוף ואמרתי לו את זה ונראלי הוא די התבאס כי הוא בדיוק התחיל לדבר על זה
אוף ואני מבואסת שאני לא אראה אותו ואת הבסיס שלו וכל זה
מה אתן אומרות זה בסדר שאני לא באה? או שאני צריכה להגיד למעסיקה שלי שאין מצב? (וזה ייראה קצת לא רציני)

McBlack

New member
אני לא בטוחה שאני יודעת מה זה יום הורים...

אם ממש חשוב לו שתהיי שם אז אני אומרת שכדאי שתבטלי את הסידור עם המעסיקה... אם לא אז תעשי עם עצמך את השיקול מה יותר חשוב. הבסיס שלו רחוק מהבית ככה שאין מצב שהוא יראה לך אותו מתישהו כשהוא יצא? X:

B o o o o M

New member
אין שם ביקורים אף פעם

ואני לא יודעת עד כמה חשוב לו כאילו מן הסתם הוא רוצה שאני אהיה שם

McBlack

New member
מממ שמעי...

ברור שהוא ירצה שתהיי שם, אבל השאלה היא עד כמה זה קריטי עבורו... ושוב, עד כמה קריטי עבורך/עבור המעסיקה שתעבדי. אם את על סף פיטורין, את צריכה את הכסף ואין עבודה זמינה אחרת, אני בטוחה שהוא יבין, גם אם זה ממש חשוב לו. ובקשר לבסיס... מממ כבר יצא לי להיכנס איתו לבסיס בליל שישי... פעמיים או יותר... הבאנו לחברה' שלו אוכל ושתייה, אולי גם אצלו זה אפשרי?

B o o o o M

New member
ממש לא

זה בסיס באמצע שום מקום שאפילו אי אפשר להתקרב עם הרכב אחרי איזה 700 מ' מהכניסה
בכל אופן נראלי שאני אאלץ לעבוד בסוף.. הוא מבין .. מה לעשות

Clueless Maiden

New member
גם לחבר שלי יש יום הורים ביום חמישי

רק שאותי לא הזמינו. אבל לא נורא. גם אצלך הוא סוגר עכשיו 21? כי גם שלך בצנחנים, לא? אני במקומך הייתי אומרת שאני לא יכולה. זה די חד פעמי, לראות איפה הוא משרת, וגם זה הזדמנות לראות אותו. תבדקי מה האפשרויות מבחינת המעסיקה.

B o o o o M

New member
הוא לא סוגר 21 הוא יוצא היום

אבל אחרי זה הוא סוגר שבת... חח הוא ממש רצה שאבוא, אבל כבר אמרתי לו שלא אגיע, הוא אמר לי שלא נורא כי בטח יהיה שם חפירות לפני זה והרצאות וזה אז נתראה כבר מחר.. בקטנה

למעלה