במידה והמשחק של ב"ש מבוטל

הנסיך 8

New member
רם אחי זהו שזה מה שרציתי לכתוב

והשגת אותי וואלה אני הולך איתך יותר רחוק כמו שאמרת יש לי 15 משחקים חיים לא צימצומים ולא נפילות הכל חי ובאר שבע רעננה יש לי משולש עומד ויציב סבבה מה עושים זה מה שעכשיו אמרתי לחברים שלי והם ישר אמרו כמו שאתה רשמת תביעה בבית המשפט אני יודע שהרבה אנשים לא שמו באנקר לבאר שבע בעיינים נוצצות אין כזה דבר באנקר תשכחו מהמילה הזאת ואני ראיתי היום טפסים והטור שלכם מאד נחמד כן חברים נפתח דיון כאן על חומרת העונש המדהים הזה מה עושים במצב כזה ולפי דעתי לבטל את כל המחזור הזה אז פעם לא יהיה טוטו באהבה גדולה הנסיך 8

זה שם זה

New member
../images/Emo79.gifמי שנדפק פעם כבר לא יכול להגמל

מזה........שיר של מאיר אריאל טוטו 16 והמועצה דופקים אותנו ואנחנו לא מחרימים וחבל .......אוליי הפעם.......ודעתי על טוטו 16 ידועה לכם!!!!!!!!!!!

הנסיך 8

New member
אתם יודעים מה מהטוטו השבת יצא

לי כל החשק כבר לבדוק ואני מושקע והשבת השקעתי יותר אני מקווה שאני אחזיר את ההשקעה בווינר שהוא עדיין חי עם אני אספיק אני אפרסם עוד מעט באהבה גדולה הנסיך 8

thekidxx

New member
הבעיה העיקרית והחריפה מכל הסיפור

הזה היא שאנחנו עם חרא... חרא של צרכנים... דופקים אותנו מכל כיוון - ואנחנו לא עושים שום דבר, רק בוכים ובוכים ומאיימים. במדינות מתוקנות מזמן היו יוצאים בחרם צרכנים על המועצה, ובהרבה מקרים היו מצליחים. אז אם לנו היה טיפת עמוד שידרה - וחודש אחד לא נשלח ווינר וטוטו- המועצה תתקפל ( מדובר בהפסד הכנסה מטורף!!). אבל מכיוון שאנחנו לא נעשה את זה, הם ינהגו כמו רשתות הסלולאר הכבלים, הלווין(YES), או כל גורם אחר ששם עלינו זין בפנים ואנחנו ממשיכים לשלם. אז אם יש לקח אחד מהסיפור הוא להתחיל במרד צרכנים קטן ולהפיץ אותו - דרך חברים ופורומים, הדבר יתפוץ תאוצה תוך כמה שבועות. לדעתי חובה לנסות.

למעלה