בלוטת לימפה נפוחה

אריראלה

New member
בלוטת לימפה נפוחה

כבר כמה חודשים (מעל חצי שנה) בלוטת הלימפה של בני בצוואר נפוחה. בבדיקה אצל הרופאה (שנעשתה לפני חצי שנה) היא קישרה את זה לעובדת היותו מקורר ואמרה שזה יכול לקחת כמה חודשים עד שזה ירד. בנתיים עבר הקיץ, בלי התצטננות ובלי דלקת ועדיין הבלוטה נפוחה. היא לא מאד גדולה, פחות מסנטימטר אבל האם זה מעיד על איזה בעיה??? ברור לי שהכי נכון לקחת אותו לרופא , אבל כשניסיתי לקחת אותו למרפאה בשבוע שעבר הוא נתקף בחרדה והתנגד להיכנס לבניין. כנראה אצטרך לחפש קליניקה אחרת...עוד נטייל בכל קופות החולים בארץ.

razgalili

New member
מה מצב השיניים שלו?

בלוטת לימפה נפוחה מראה על מצב דלקתי קרוב אליה ויתכן על זיהום, ויש לקחת אותה ברצינות.

אריראלה

New member
רופא שיניים?? איזה פחד!!!

אנחנו מקפידים לצחצח שיניים בוקר וערב. הוא לא נראה מתלונן, אבל מכיון שהוא לא מתלונן על כלום אז אני לא בטוחה מה זה אומר. לא חשבתי על השיניים כאופציה לבעיה. זה אומר שצריך לבקר רופא שיניים, זה ללא ספק לא יעבור בשקט. מה עושים???? אני אחפש בשירשורים קודמים המלצות על רופא שיניים. רז, האם יש איזה בדיקה (דם?) שחשוב שנעשה??

razgalili

New member
חשוב שתהיו בפיקוח רופא

בלוטת לימפה נפוחה מעידה על דלקת בדרך כלל. צריך לעשות בדיקות דם לראות אם יש סימנים לדלקת ואולי לקחת אנטיביוטיקה. אם יש בעית שיניים או חניכיים צריך לאתר אותה. לגבי המה עושים - נסי ליצור קשר עם ד"ר יפה או ד"ר אופנהיים. יש סכוי שהם יהיו מוכנים לעשות דברים פחות קונבנציואנלים כמו להפגש עם הילד במקום פחות מאיים או לאבחן דרך הטלפון. רז

למעלה