בלאגאן בצומת רעננה

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
בלאגאן בצומת רעננה

בלאגאן בצומת רעננה
לא ראיתי אלא רק שמעתי משכן שהיה שם שנהג אוטובוס אגד חשד בנוסע והתקשר מהפלאפון שלו למשטרה בזמן שהוא היה על כביש 4 מצפון לדרום ובצומת רעננה המשטרה חיכתה והשוטרים קפצו לאוטובוס מהחלונות והתברר שזה אכן היה תושב שטחים. אין לי פרטים נוספים אולי אח"כ.

ארזS

New member
++ פרטים בלינק שבפנים ++

בלאגאן בצומת רעננה
לא ראיתי אלא רק שמעתי משכן שהיה שם שנהג אוטובוס אגד חשד בנוסע והתקשר מהפלאפון שלו למשטרה בזמן שהוא היה על כביש 4 מצפון לדרום ובצומת רעננה המשטרה חיכתה והשוטרים קפצו לאוטובוס מהחלונות והתברר שזה אכן היה תושב שטחים. אין לי פרטים נוספים אולי אח"כ.
++ פרטים בלינק שבפנים ++
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2618654,00.html

oren*

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד לעירנותו של הנהג

בלאגאן בצומת רעננה
כל הכבוד לעירנותו של הנהג

ארזS

New member
בנוגע לעירנותו של הנהג

כל הכבוד לעירנותו של הנהג
בנוגע לעירנותו של הנהג
לפני כמה שנים בזמן שנסעתי באוטובוס היה גם מקרה עם נוסע חשוד. הנהג התקשר מהפלאפון למשטרה, אבל...שימו לב : המשטרה הגיעה לאוטובוס אחרי יותר מחצי שעה !!! (ולא היו פקקי תנועה שהפריעו במקרה הזה. זה בדוק). 4 ניידות הקיפו את האוטובוס מכל הכיוונים וכשהנהג פתח את הדלת הקדמית עלו שני שוטרים וצעקו "איפה הוא" ... אתם הבנתם את זה ? אני מעדיף שלא למסור עוד פרטים בקשר למקרה הזה. כי זה היה בבדיקה ויתכן שהופקו מכך לקחים והוסקו מסקנות. רק מזל שהנוסע החשוד היה אז סתם יהודי ש"סניק ... (בלי לפגוע חלילה באף אחד. הוא אמר אז בעצמו שהוא מודע לעובדה שהוא נראה כמו חמ"סניק)... העניין הוא שאני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ה"חשוד" היה מפגע וברגע שראה את השוטרים היה מחליט ללחוץ על הכפתור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה