בית איזי שפירא

בית איזי שפירא

שלום,
האם מישהו יודע אם בית איזי שפירא שברעננה נותן גם טיפול דיאדי?
הפקיד/ה בטח לא יידע/תדע ואני מנסה לחסוך לי פגישה שם ובזבוז זמן.
כמו כן, האם המקום הזה מומלץ בעיניכם לקבלת טיפול רגשי לילד הסובל מאספרגר/pdd בתפקוד גבוה?
תודה מראש למשיבים.

schlomitsmile

Member
מנהל
הוא סובל? ממה? באתר שלהם לא מצאתי טיפול דיאדי,
אולי פיספסתי, אולי שכחו לציין, אולי אין
http://www.beitissie.org.il/התפתחות-הילד
דוקא נראה לי שווה להתקשר ולשאול

dina199

New member
ברוך הבא

האם אפשר לדעת בן כמה הילד , מתי אובחן , באיזה מסגרת חינוכית הוא נמצא ןבמה מתבטא הסבל ?
כל השאלות אלה זה לא חטטנות , אלא שברגע שיש הפרטים האלה , אנשים יכולים לענות תשובות יותר מדוייקות.

מצבו

היי דינה,
תודה על הרצון הטוב.
הילד בן 5.5, אובחן לפני 3 שנים כ-pdd בתפקוד גבוה.
מטופל מזה 3 שנים אצל פסיכולוגית (טיפול דיאדי אחת לשבוע והדרכת הורים אחת לשבועיים כ״א), משלבת בגן (רגיל), רכזת הדרכה ובמרכז ״שבילים״ להשלמת טיפול רגשי-חברתי.
לפני 5 חודשים הופסק הטיפול אצל הפסיכולוגית, בהעדר יכולת כלכלית ומסיבות נוספות.
ניסיתי לחפש אלטרנטיבות. המרכז להתפתחות הילד קורס (בר״ג) או חסר יכולת מקצועית לטפל כיום (כ״ס) והופניתי ע״י זה שבכ״ס לבית איזי שפירא.
בתחילת ההליך, לילד לא הייתה היכולת ליצור קשר חברתי עם בני גילו, לא הייתה לו היכולת להביע רגשות, הייתה אקולליה, הייתה אובסיסיביות בתחומים צרים והיה פוגע בעצמו מתוך תסכול (הטחת הראש בעמוד או בקיר).
מצבו של הילד השתפר מאוד, בשנים האחרונות (אף לאחר הפסקת הטיפול הרגשי אצל הפסיכולוגית) וכיום הוא מסוגל ליזום קשר חברתי ומשחק עם בני גילו, מביע רגשות, מביע מלל באופן מרשים ביותר ביחס לבני גילו, אינו פוגע בעצמו והרבה פחות אובססיבי בתחומי העניין שלו. כמו כן, פחות חרד ויכול לתפקד באופן עצמאי בלי נוכחות צמודה של מסייעת/ההורים.

dina199

New member
תודה על המידע
.

נראה שתקבלו המלצות על בית איזי שפירא.

למעלה