ביקרתי היום ב"פוטו גל" ביאליק...

• פותח הנושא TAZ!
  • פורסם בתאריך

TAZ!

New member
ביקרתי היום ב"פוטו גל" ביאליק...

בתקווה לאחוז ולהתרשם מהמינולטה 5D ואולי גם להשוות ל-350D ול-D50. כשהגעתי גיליתי למרבה הצער שהם לא מחזיקים את ה-5D בתצוגה, אלא רק במלאי, באריזות סגורות. אז כפרס ניחומים החזקתי ביד את ה-350D, שרבים טוענים שהיא קטנה מדיי ולא נוחה. אז כנראה שיש לי ידיים מאוד קטנות כי בידיים שלי היא דווקא ישבה לא רע בכלל והיתה די נוחה לאחיזה, אם כי לא ממש צילמתי איתה והיא היתה ללא עדשה (לא שאלתי אם אפשר לחבר עדשה, מאחר וגם ככה לא יכלתי להשוות למינולטה ולניקון, אז הרגשתי שזה קצת חסר טעם), אז יש לקחת את דבריי בהסתייגות, אבל בגדול, הגריפ הרגיש נוח יותר מכפי שהוא נראה. אז... נראה שבסופו של דבר אצטרך לקפוץ לת"א מתישהו כדי לטעום מעט מהמינולטה.

TAZ!

New member
ועוד דבר...

בדרך לשם עצרתי בחנות ספרים ועיינתי קצת במדף הספרים והמגזינים העוסקים בצילום. באחד המגזינים, Practical Photography שמו, נערכה שוואה ראש בראש בי הקוניקה מינולטה 5D והניקון D50. נחשו מה? ה-5D ניצחה, בין היתר בגלל היתרון בכמות ואיכות הפיצ'רים על פני הניקון (שליטה ב-WB, נוחות שימוש וכו'), כמות הרעש ב-ISO גבוה (פחות רעש מאשר הניקון לטענתם) וכמובן, לא מעט בזכות ה-AS. אחד החסרונות של המינולטה, ע"פ הסוקרים, הוא המשקל הרב שלה בהשוואה לניקון, אבל לדעתי זה דווקא יכול להיות יתרון בשביל אנשים מסויימים כי זה תורם ליציבות. לא יודע מה איתכם, אותי זה קצת שימח...

בודאי משמח../images/Emo13.gifתחרות היא דבר 'בריא'!

גם המחיר שלה אטרקטיבי יחסית למה שמציעה. ולשאלה הנוספת:איך עדשת הקיט של מינולטה יחסית לעדשת הקיט של ניקון?

TAZ!

New member
ובכן...

לא התעמקתי מספיק בכתבה, רק עיינתי ברפרוף (או רפרפתי בעיון), עמדתי באמצע חנות ספרים, הרגשתי לא נעים לעמוד שם שעות ולקרוא. לא שמתי לב אם היתה שם התיחסות לעדשות.

למעלה