ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או לחלק בינהם?

Entrecote

New member
ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או לחלק בינהם?

את ההפרשות, זו השאלה! אני בן 22 כרגע, אם זה משנה לא עדיף ביטוח מנהלים רק מהעובדה שקרן פנסיה נתונה לשינויים בתקנון ע"י המדינה, הקרן, ומושפעת משאר החברים בקרן (אם כולם בקרן חיים עד מאוחר הקרן עם פחות כסף\בגירעון ואז אני מקבל פחות)? הסכום שעליו בפועל אני מקבל סוציאליות הוא קצת פחות מ-10K מצד אחר מאמין שבעתיד מאוד יגדל (אני לא מקבל סוציאליות על כל המשכורת, וזה תפקיד ראשון באזרחות וגם עוד ללא תואר) בפגישה עם המנהל תייקי לקוחות הציעו לי 70% לקרן פנסיה ו-30% לביטוח מנהלים אם אני זוכר טב העמלת היו 4% על ההפקדה ו-0.25% שנתי בקרן פנסיה ו-1.25% בביטוח מנהלים בשתי האופציות מדובר על מגדל (זה או מגדל או הפניקס)

מדון

New member
מכון שאתה בן 22 המלצתי היא שני שלבים ביחד

1 קרן פנסיה אם יותר חסכון (מוטה חיסכון) כאשר קצבת שארים את לא זקוק וקיצבה לילדים עד גיל 21 אין לך עקב כן אוטמתי יורד גם האובדן כשור עבודה אבל בקרן היא יותר חסכון לעתיד ביחוד שכל נושא שארים הוא לא רלבנתי בשלב זה של החיים החלק השני הוא קניה של אובדן כושר עבודה מחברת ביטוח אן אתה בעל מקצוע צאורן לבן יש אופציה ל המתנה בנגוד לחברות אחדות וכל הקרנות לקבל אובדן כושר מ 30 יום ולא מ 90 יש לבקש כיסוי מקצועי ואיסוקי (לעולם אל תציין כי אתה מנהל ציין מקצוע ועסוק נהול זה מלכודת בכול החברות והקרנות יש לרכוש ללא קיזוז ביטוח לאומי במקרה של ת. עבודה ויש לבטח 75% מהשכר ברוטו ולא נטו ולא ממה שמופרש כי אם יש בונוסים או שאות נוספות לא קבועות רצוי שזה יהיה כלול בדוק בחברת הראל את תנאי הפוליסה שם התוכנית הראל לעתיד בטוח בהצלחה בדוק גם אזו השקעה אתה רוצה בקרן שלך (ברר מה משקיעים בבררת מחדל ( מענין )

renegade21

New member
המלצה אישית

ביטוח חיים פרטי ובנוסף פנסיה פרטית אותה אתה תפקיד באופן אישי לרוב המעסיקים נותנים את המינימום הקבוע בחוק ולכן בתור "ילדים" עלינו להגן על עצמנו בצורה הטובה ביותר כי אף אחד אחר לא יעשה זאת בשבילנו.ביטוח מנהלים לרוב אינו משתלם כמו שזה נראה.

renegade21

New member
עקב הפוליסה הנמוכה והתמורה הנמוכה יחסית

ביטוח מנהלים לרוב אינו כולל ביטוח בריאות מורחב וביטוח שיניים כמו כן אינו כולל פנסיה גבוהה במיוחד לכן אני חושב ככה אם זה לא מספיק אנא הסבר לי אין לספק תשובה שאותה תוכל לקבל...

מדון

New member
כאשר מדברים על ביטוח מנהלים

יש לפעול לפי חוקי ותקנות המס אסור מכספי ההפוליסה מהפרשות עובד מעביד לרכוש ביטוח בריאות ולא ביטוח שניים ביטוח שניים באופן פרטי היא פוליסה הגרועה ביותר שיש בשוק הביטוח לגבי בריאות יש לבדוק אך עושים פוליסה כזאות בשילוב אם השבן של קופת חולים ולא באופן של פוליסה המכסה הכל אוטמטי כי היא יקרה מאוד בשלובים יש תחירים מצוינים ולא יקרים לגבי ביטוח מנהליעם יש לקרוא את תקנות המס הנושא לך למד טאז תיעץ

מדון

New member
המלצות אישיות לא נתנות בפורום של שאלות בנושא

אשמח לשמור על לשוני כאשר הכותב לא מציג את בורותו ברבים ומטעה אותם בדברים שלא קימים ואסורים על פי חוק אנני יודע כלל אם אתה בעל רשיון ליעווץ או לתווך אז בבקשה אל תאים עלי בבקשה

renegade21

New member
היועץ כפי שאתהמציג אותי כלל אינו יועץ

ואינו עוסק בתחום אך כן עוסק כשכיר ועצמאי בו זמנית ולכן יודע את עמי ולא איני עוסק בתחום הכספים או כלכלה כלשהו

מדון

New member
אם כך ודאי וודאי שהמידע שלך הוא חלקי ביותר

והעברת מידע שגוי בתחום שאין לך מושג וביחוד לביטוח מנהלים עלול לגרום לטעויות של עובדים וגם רב סרן שמועתי יכול לעורר שמות בתחום כאשר המידע הוא שגוי ולידעתך שכר של 10,000 ש"ח בביטוח מנהלים זה פרמיה של 833ש"ח לחודש זה לא הוצעה קטנה

למעלה