ביזיון!!!

ה ר ש ל ה

New member
ביזיון!!!

ביזיון!!! אין לי יותר מה להגיד, מה שראיתי ביום ו' ב- "שישי עם רביב דרוקר ועופר שלח" היה מזלזל אני מדבר על הכתבה של ה- bootcamp של האמריקאים בבסיס נח"ל. למי שלא יודע מדובר בקבוצה של 25 אמריקאים שהצבא עשה להם טירונות דחוסה של 4 ימים והם תרמו רבע מליון דולר לבסיסי נח"ל ערוץ 10 הציג אותם בצורה נוראית, כאילו מדובר באנשים זקנים עם עודף כסף ושעמום שבאים להפיג אותו במשחקי צבא!!! כשבעצם מדובר בחברים הכי גדולים שלנו בעולם שעשו הכל בער ועדיין כיום באידיאולוגיה ענקית, כולם חברים בארגון idf-friends ובמשך שנים כבר תורמים כסף אז בכדי לגייס עוד כספים הם ארגנו משלחת שתראה מה הצבא עושה, תדבר עם החיילים ותצלם הכול תביא לארצות הברית ותגייס עוד כסף, וגם לעודד עליה לארץ!!! אבל שום דבר מזה לא הוזכר, רק צלצולים של כסף ברקע... הם עכשיו עדיין בארץ, צופים בזה ואחרי ההתרגשות הענקית שלהם (בכי!, של אנשים גברים מבוגרים - לא רואים את זה כל יום!) וההתרגשות של כל הסגל שלהם בניהם אני - המפקד שלהם, מה אתם חושבים שהם צריכים לחשוב?! - מה ערוץ 10 חשב לעצמו?!, האמריקאים- לא! החיילים!, באו אלי אחרי שהכתב ההדיוט שלהם (תסלחו על הצרפתית שלי) סיים את הכפשה שלו, ואמרו לי שהוא שואל אותם שאלות מזלזלות, שהם לא ידעו איך לענות לו כי היו כל כך מופתעים!, הם באו לעשות מעשה תמים! לבדוק את ההשקעה שלהם, ולארגן עוד ועוד ממה שהם כבר עושים אבל הם! כולם! לא רק הכתב, זה שאישר! כולם תוקעים סכין בגבם של הטובים שבטובים, חברינו ב- idf-friends וחברי לנצח! אני מצפה לתגובה, אני מצפה להצהרה בשידור שטעו, אני מצפה לכתבה אמיתית! אני מצפה מהם להיות בני אדם! ולספר לעולם ולעם הישראלי כמו כל כוח עיתונאי אתי שעשו טעות! וטעות חמורה! אני מצפה... אבל עמוק בלב אני יודע שהם רודפי רייטינג - שיזהרו מאפקט כדור השלג! אני לא אסלח, הם לא יסלחו! שיעשו את הדבר הנכון, האנושי והאתי, שיצאו בהצהרה לטובת האנשים הטובים האלו - ויענישו את הכתב שהפיל אותם כל כך! שהפיל אותנו, כחברה...

spraizler

New member
באמת אני מסכים איתך..

אבל כמוני וכמוך, זה ידוע שהטלויזיה משקרת הרבה פעמים ומסלפת דברים כדי ליצור רייטינג. מה שחשוב זה שאני ואתה יודעים שזה בסדר גמור ושהם גאווה לעם היהודי. ונקווה שאני ואתה נוכל להעביר את זה הלאה..

ה ר ש ל ה

New member
תודה אך זה לא מספיק...

לא מדובר אף פעם בי או בך וגם לא בכמויות האלו, מדובר במדינה, מדובר באוכלוסיה עולמית - אלו המטרות של האנשים האלו לפני 3 שעות הם התקשרו אלי, הם צפו בתוכנית וחושבים שיצאו ממש מטומטמים! הם באו בשביל להשפיע על המדינה, ויותר מכל על אוכלוסית העולם היהודית... ויצא בדיוק ההפך זה לא מספיק לי, זה לא מספיק להם שרק שנינו נדע, אחרת כל העבודה שלהם נפגעה

spraizler

New member
זה לא ממש.. תסתכל

אתה עכשיו רשמת את זה פה.. קראו את זה נגיד 20 אנשים. מתוכם 15 הסכימו. אנחנו מדריכים, ויש לנו חברים ומשפחה. יש לנו קהל עצום שאנחנו יכולים לשכנע ולדבר איתו, אולי זה לא גדול ולא שומעים על זה בחדשות אבל מ2 אנשים זה גודל וגודל. אם יצא לך לדבר איתם שוב תגיד להם שככה זה הטלויזיה, אני בטוח שגם באמריקה יש קטעים כאלה ושלא ידאגו, כי אנחנו אוהבים אותם.

justsilly

New member
אוקי.. מה?

גם אני ראיתי את הכתבה, ולא הרגשתי שמראים את זה בצורה בזיונית. התרשמתי שהאנשים האלה הם באמת אנשים טובים שבא בסה"כ כדי לתרום למדינה בדרכם שלהם.. והם עושים את זה בכיף! אני לא מבינה את הטענה שלך..

למעלה