בידור לחתול

בידור לחתול

שלום לכולם

באסטר בן שמונה חודשים, פחתול שובב ואנרגטי שנאסף מהרחוב בגיל חודש. בערך מאז סובל ממה שהוטרינרית הגדירה "יותר מדי אנרגיות בשביל תנאי המחיה שלו". לפני יומיים עברתי דירה ליחידת מרתף, והשאיפה היא אולי בסופו של דבר להרגיל אותו לצאת. בכל מקרה זה לא יהיה בחודש הקרוב. וכרגע אפילו אין לו על מה להסתכל בחוץ

אני מחפשת המלצות (מניסיונכם האישי) למתקני טיפוס וגירוד. משחקים יש לו בטונות, וחכות משעממות אותו.

(צירפתי תמונה, חתיך, נכון?)

קני לך הליכון ותתאמנו! ( לחוד כמובן) בהתחלה זה לוקח זמן לחתול להבין שצריך לצעוד בקצב כדי להישאר במקום, אחרי שהוא ילמד את זה, הוא יבקש את זה. החתול שלי גילה עניין בהליכון , כבר מגיל צעיר, וניסה לעלות, הדהים אותי שתוך זמן קצר למד והתאהב! לפעמים הוא לא נותן לי להאמן עליו... עולה ויורד לסרוגין. מהירות 3 קמש, הוא יכול יותר, אבל אז הוא יעלה וירד בזמן קצר יותר. בדרך כלל דקה-שתיים של הליכה וכמה דקות מנוחה וחוזר חלילה.

אבל אם הליכון זו בעיה, אז כדורי ספוג קטנים בשקל יעזרו גם. הבעיה שהם תמיד נופלים לאיזה חור שחור בבית ונעלמים. אצלי נחים על משכבם העלום עשרות כדורים שאין לי מושג היכן הם.

הליכון גדול עליי

ועל הדירה

כדורי ספוג- נכון לספירה האחרונה שלי, וזה אחרי מעבר הדירה, בו ללא ספק אי אלו כדורים נשאבו לאבדון, יש כאן 23. שלא נדבר על עכברים, ציפורים, מתנדנדים, אטבי כביסה, גומיות לשיער, ושלל צעצועים לעת הצורך.

מדובר בזן ייחודי של חתול- הבלתי ניתן לעיוף. כמו כן אחרי כל ההכנות, מעבר הדירה הזה עבר עליי הרבה יותר קשה מאשר הוא עבר עליו! הוא נכנס, הסתובב לו פה ושם, איתר את הארגז שלו ואת כלי האוכל ומאז מסתובב כאילו הוא נולד פה. הזוי.

razor1

New member
ליאור מוכר אחלה מתקנים

http://4mycat.wordpress.com/
http://www.facebook.com/mtqnygyrwd.wtypwslhtwl?ref=ts&fref=ts
לי יש את דגם 115 ואני מאוד מרוצה.
יש לי גם את הספיידרקט שהוא קטן והחתולה שלי מאוד אוהבת להשחיז עליו ציפורניים.
וגם סתם קרטון גירוד עושה אחלה עבודה יחסית זול באיזור ה-30-40 שח.
ומחזיק כמה חודשים, אבל יוצר לכלוך (חתיכות קרטון קטנות שנתלשות) עם הזמן.

snupkin

New member
גם החתולים שלי אוהבים את המתקנים של ליאור

חשוב למקם אותם במקום אסטרטגי בחדר (מרכזי יחסית) ורצוי ליד חלון (דווקא בגלל שזה מרתף בטח אין הרבה חלונות - מניחה שיש משהו גבוה והמתקן יכול לעזור לו להגיע לשם ולהשקיף).
וכן הוא נראה מקסים....

אני חולה על המבטים המופתעים המומים האלה שלהם

איזה אפרוחון!

מתקני טיפוס וגירוד של ליאור.
מתנצלת שאסור לפרסם אז לא אוכל לתת את הטלפון שלו בכללי.
תוכלי להקיש בגוגל מתקני טיפוס וגירוד לחתול.

גם אני חיה בדירה קטנה עם חתול.
אשמח לעזור במסר פרטי.

למעלה