בטריה הלכה קאפוּט?

Shpritz

New member
בטריה הלכה קאפוּט?

ברשותי מחשב נייד של HP בן שנתיים עוד מעט (ואו.. חשבתי שהוא צעיר יותר). בהתחלה הייתי משתמש בו בתור נייד מפה ולשם וכדומה ובשנה האחרונה הוא הפך למחשב שולחני לכל דבר עם חיבור חשמלי נונסטופ. שמתי לי שסימון הבטריה מראה לי שהבטריה לא מגיעה לFULL CAPACITY לפני כמה שבועות אבל לא ייחסתי לזה משמעות רבה אבל היום כשהוצאתי את חוט החשמל מהנייד כבה לי המחשב בבת אחת. בחיבור מחדש ונסיון בדיקה מהירה של מאפייני הבטריה לא מצאתי שום דבר.. המתנתי קצת כדי שהבטריה תתמלא (אולי התרוקנה?) וניסיתי שוב אבל מייד התבדיתי ואני דיי סבור שמשהו שם קצת נדפק כליל.. מה אתם אומרים חבר'ה? ישד איזו בדיקה שאפשר לבצע על-מנת לבדוק את אופי/מצב הבטריה שלי? או שברגע שהגעתי למצב הזה אין מנוס לרכוש בטריה חדש? ברמת העיקרון כבר מלכתחילה עשיתי טעות ולא רכשתי בטריה "טובה" אלא משהו שמגיע עם הנייד (נייד ראשון שלי) וראיתי את אופן התפקוד לאחר הקניה ככה שצפיתי שהיא תילך בשלב מסוים אבל לא.. בצורה כזו.

kitt

New member
כל סוללה תידפק בשלב מסויים של חייה (לא סתם

רוב היצרנים נותנים חצי שנת אחריות לסוללה ושלוש שנים למחשב). לדעתי הסוללה שמגיעה עם הנייד היא הטובה לו ביותר.

Shpritz

New member
אני מבין את ההיגיון שעומד מאחורי זה

אבל פשוט ביום בהיר אחד להפסיק לעבוד? מה אתם אומרים חברים? לא יכול להיות שזו הגדרה שגויה? משהו השתבש וכדומה? ...רק להחליף בטריה? ונגיד וזו באמת האפשרות היחידה? מה האפשרויות העומדות בפני?

למעלה