בטח משהו מייד ימצא את המקור בעברית

• פותח הנושא ro99
  • פורסם בתאריך

ro99

New member
בטח משהו מייד ימצא את המקור בעברית

בעצם אם זה בא מהג'רוזלם פוסט, אז אולי לא. אבל הנה שוב יוזמה הזוייה. כן, אני יודעת, יש תזוזה. הללויה, אמן. אבל לי יש קשיים גדולים עם זה שזורקים לי פירורים אבל לא מקבלים אותי* כפי שאני אלא פשוט מתנהגים ל"פגם" שלי ביתר רחמים. (*בעצם, איפה הלסביות פה? מה, החרדים כמו המלכה ויקטוריה לא מאמינים בקיומם? או שהנשים בסידור הזה יכולות להיות לסביות וזה מעין שידור חוזר של ה"נישואים" בין מומרים לסטרייטיות, הומו ללסבית ש"כל כך מאושרים ומאוהבים" ובדרך כלל מחזיקים מעמד חמש וחצי דקות עד שהם קולטים שבעצם שינוי נטייה מינית לא היה ולא נברא?) קשה לי להיות אסירת תודה על כך ש"מקבלים את זה" שבעצם בטח מגעיל את הגבר לשכב עם אישה ונותנים אלטרנטיבות הודות לקידמה מדעית. אם המדע מתקדם והם כל לכך ששים להשתמש בפירות, מדוע זה נפסק בקבלת נפש האדם? קשה לי להיות אסירת תודה למשהו שמתנה את הקבלה שלנו בזה שאנחנו נקבל את זה שאנחנו חולים (במיוחד כל כך קרוב לפסיקה של ה-APA נגד טיפולי הסבה!!! ראייה סלקטיבית מאוד של המדע, כרגיל...). לא קשה לי בעצם, אלא בלתי אפשרי לי. אז זה "מציל" אולי חרדים במצב מאוד קשה, אבל בעצם זאת הצלה שהיא דיכוי כי זה תוקע אותם במין גהנום של התכחשות לזה שאין שום פגם בהם ושיש אפשרות לחיות חיים יותר שלמים. זה יוצר אופציה ולגיטימיות ל"פתרון" שידחפו אליו גם אלו שכן מסוגלים לקבל את עצמם ולחיות חיים שלמים. מה אתם חושבים?

למעלה