בחירת כלב...?

• פותח הנושא eos1
  • פורסם בתאריך

eos1

New member
בחירת כלב...?

שלום לכולם שאלה לגבי סוגי כלבים אני מחפש כלב קטן עד בינוני עם שער קצוץ שאין בעיה לגדל אותו בדירה (קטנה) אשמח לקבל המלצות לגבי כלבים מהסוג הנ"ל

big lul

New member
יש הרבה סוגים

אבל צריך לחשוב גם כמה זמן יש לכם לעשות טיולים עם הכלב ואם הוא צריך להוציא הרבה מרץ או לא. האם יש ילדים בדירה וצריך כלב עם אופי יותר רגוע. שיער קצוץ גם נושר ונמצא בכל רחבי הבית. ובטח יש עוד דברים... לאחר שתחליטו, אפשר לראות אלו גזעים מתאימים ואפשר גם ללכת לעמותה ולמצוא את הכלב המיוחד שיתאים לכם במיוחד.

eos1

New member
אשמח לקבל שמות של סוגים

יש זמן ל2-3 פעמים ביום לטייל עם הכלב חשוב שהוא יסתדר עם ילדים ורצוי לא מהסוג שנובח הרבה

וויפט/גריהאונד איטלקי, ויש לי כאן

גורת סאלוקי נחמדה מרחובות אוהבת חיות שתהיה קטנה לגזע, עם שיער קצר מאד ומחפשת בית

big lul

New member
היא מקסימה הגורה !

נשבעת - ראיתי אותה והתאהבתי

ו לומפי התחש/פינצ'ר שאיתה קצת מתעלל

בה [יודע שזה סוג של סחטנות אבל גם האמת] מקווה שיקחו אותו חזרה ושלא אצטרך למצוא גם לו בית

mia01

New member
היי ביג לול ראית אותה??? צחי מי

נשארה החומה??

נשארה החומה - בת בלי שם.

מאחר והאזוואקים מגובשים כלהקה ולא בקטע של קליטת חברים חדשים, היא בכלוב עם כלב קטן ממנה אך בוגר - לומפי - כלב תחש מעורב בפינצ'ר שאני מקווה שבעליו עוד ירצו אותו אחרי חו"ל ולא יעבירו אותי את אותה מערכת של התלבטויות אם להשאיר אצלי או לקחת הביתה שוב, עוד פעם. והוא די תופש עליה תחת. היום היא קבלה משושה שני, עוד תילוע, והיא חברותית, מתוקה, עם שיער קצר, חום בהיר, [ הבהירה מאז שהגיעה] ומבנה שמרמז על זה שהיא תהיה מהנקבות הקטנות בגזע. עדיין מחפשת בית צ.

eos1

New member
בוסטון טרייר

קראתי עליו באינטרנט נראה לי שהוא בדיוק מה שאני מחפש יש למישהו ניסיון עם הכלב הזה או שיכול להעשיר אותי במידע עליו אשמח

למעלה