בוקר טוב

Guy K

New member
בוקר טוב

אז עכשיו אחרי שיש לי מק עובד, בעצם למה אני צריך את זה? על איזה תוכנות אתם ממליצים - שלא מצריכות יותר מדי ידע טכנולוגי ויכולות להדגים לי את היתרונות של המק על ה PC? (כי אם לאמר את האמת, למרות שהמחשב כבר נמצא בפינה של כבוד, אני עדיין מקליד מה PC. אני פשוט כל כך רגיל לאינטרנט אקספלורר!)

בוא נתחיל מסודר

דבר ראשון האינטרנט איכספלורר כבר כלכך מיושן וחסר פונקציות שקיימות בדפדפנים החדשים של מוזילה וגם אופרה וכו' אז לדעתי אפילו על החלונות כדאי לך להתקין את הפיירפוקס המגניב דבר שני אם אני לא טועה יש לך סיסטם 9.2 זאת המערכת הישנה אפשר להתקין בה תוכנות נחמדות אבל אל תצפה לגדולות נצורות כי זאת מערכת ישנה מקבילה לחלונות 98 מבחינת חדשנות למרות שבתכלס היא יותר טובה מ98 אבל אם אתה באמת רוצה להנות אתה יכול להתקין את הסיסטם 10 שאם אני לא טועה האימק שלך יכול לעבוד איתה ואז אתה באמת תוכל להתלהב מחדשנות מבית אפל בכל מקרה תבדוק באתר הבא תוכנות עדכניות אפילו ל9 בהצלחה

Guy K

New member
תודה ../images/Emo13.gif

התחלתי לחטט. הטכנאי שלי אומר ש OSX יעבוד אבל כדאי קודם לשפץ קצת את המחשב, להוסיף לו זכרון וכאלו. אז בזמן שהוא עובד על זה אני מנסה להבין את המערכת הבסיסית יותר (בינתים זה באמת מזכיר לי חלונות 98, רק עם פונקציות שאני לא מצליח להבין)

למעלה