בוקר טוב!

נעמצי

New member
בוקר טוב!

מה קורה????? אני פשוט חייבת לספר לכם כל כך הרבה! קודם כל התנצלות שלא היו דיווחים מהשטח- אבל יש לנו קללה על האינטרנט בבית, לפחות פעם בשבוע הכל נתקע ולא עובד, ולא משנה כמה פעמים אבא שלי ניסה לתקן אותו, וטכנטים ניסו----------------- לאינטרנט חוקים משלו............... בכל אופן, אני חייבת לספר לכם................. קודם כל כריס חמווווווווווווווודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד! (למקרה שעוד לא הבנתם את זה ). המסיבה היתה מדהימה. קבענו בכניסה לבית ספר בשבע וחצי, והיה מה זה כיף. קודם כל הדי ג'יי היה אחלה. ממש כייפי, ורקדתי בלי סוף. כל הזמן- אני ממש אוהבת לרקוד, ובארץ הייתי 3 שנים בחוג ג'ז פעמיים בשבוע- אני גם יודעת לרקוד.. ביצור ההי כיף בטירוף, רקדנו כל הזמן וזהו. בסוף לבשתי את השמלה השחורה, כי אין מה לעשות אני מודעת לכך שיש לי מלא בעיות בראש, ומרוב לחץ לפני המסיבה הורדתי קילו------- לא בכוונה פשוט לא יכולתי לאכול. ואז חזרתי בערך ב00:30 הביתה וישהתי עד חמש וחצי אחר הצהריים- --------- הייתי מוןתשת וכמה ימים קודם בקושי ישנתי בלילה. קמתי דברתי עם כריס- שניסה לתפוס אותי כל היום ואני ישנתי, וחזרתי לישון. בשבת קמתי ב 11:30-- אני כל הזמן ישנתי וב13:00 כריס ואני יצאנו לפיצה והוא הכריח אותי לאכול- לפחות שתיתי דיאט קולה והיינו כל היום ביחד- והפלאפון שלי מת ואבא שלי נלחץ כי הוא לא ידע איפה אני עכשיו בדיוק ולא יכולתי לענות לו ואז כריס החיר אותי הביתה ונאלץ לחוות מסכת השפלות איומה- הייתי צריכה להציג אותו לפני אבא שלי ואבא שלי היה חייב להביך אותו בהמון שאלות עליו ועל ההורים שלו ------------- כאילו מה ההורים שלו צריכים להיות בפנים? אנחנו עוד לא מתחתנים! ואז אבא שלי בסוף השאלות שאל אותנו אם אנחנו חברים, ואני כזה- אבא זה חא ענינך ! אבל בסוף הוא הבין את זה ונראה לי שהוא מה זה נלחץ! וזהו ובערב ראינו את האירוויזיון - ונראה לי שאנחנו היחידים שהצבענו לישראל כי לא הביאו שום קול מגרמניה לישיראל- כריס אמר שהוא לא צופה בתחרויות המפגרות האלה, אבל אהבתי את השיר שלנו והשיר של גרמניה היה כזה גרוביייי, בכל אופן, היום כריס מגיע כי אבא שלי הולך לעבודה, והבית יהיה כולו שלנו------- שיההי לכם יום טוב!

sivani

New member
ויי איך אני שמחה בשבילך ../images/Emo24.gif

ומקנאה בו זמנית...
תשמרי עליו,הבנת? הוא נשמע ממש מותק. הלוואי עלי מישהו כמוהו.

נעמצי

New member
סיווני, נשמה

מה עובר עלייך בזמן האחרון? את נשמעת מדוכאת, עצבנית, עצובה--------- שכחת? זה אמור להיות התפקיד שלי בפורום. סתאם. בכל אופן, אני משאורת ורוצה שכולם יהיו מאושרים-------- אם בא לך לדבר יש לי msn [email protected]

sivani

New member
אני יודעת ../images/Emo10.gif

הלוואי וזה לא היה ככה אבל עזבי,אני לא הורסת לך את השרשור השמח.

נעמצי

New member
כן

רק לא יכולה להבטיח על תאריך מדויק. מתיחשהוא אני אהיה חתיכה, ומתישהו יההי לך טוב! אם לי טוב, לכולם יהיה טוב!

נעמצי

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

היום היה לי פשוט יום מ-ע-ו-ל-ה! לא עשינו כלום. כריס בא אלי ראינו טלוויזיה כל היום עד שעה לפני שאבא שלי הגיע. תגידו יש לי שאלה- למה בנים אוכלים תמיד אבל תמיד יותר מבנות? כאילו, יצאנו אתמול לפיצה, אני אכלתי פחות מחצי משולש ועמדתי למות מרוב שהתפוצצתי- כריס אכל 3 משולשים ועוד את מה שנשאר משלי! הוא מה זה התלהב מבמבה, חבל על הזמן, אמרתי היום לסבתא שלי שתשלח עוד, כי הוא אמר שזה הג'אנק הכי טוב שהוא אי פעם אכל-- ואני צחקתי ואמרתי לו שזה בריא בכלל כי יש שם ויטמינים. בכל מקרה, אנ רואה גם בקפיטריה של בית ספר שהם אוכלים בכמויות כמו סוסים, ואני מנסה להבין: למה? תשובות והסברים...............

sivani

New member
../images/Emo24.gif

אני שמחה שהולך לך כל כך טוב איתו דרך אגב,את מדברת איתו בגרמנית או באנגלית? ו...יש לי הסבר: בנים אוכלים יותר כי הם לא צריכים לדאוג לגבי הירכיים שלהם או אם יש להם תחת גדול

canadit

New member
הם אוכלים הרבה כי......../images/Emo2.gif

הם חזירים והם באמת לא צריכים לדאוג למשקל שלהם!!!!!

הם אוכלים הרבה כי...

הם לא מפגרים ומרעיבים את עצמם. זו התשובה הכי הגיונית! וגם ליבי חושבת כמוני...
והיא גם מוסיפה לנעמה - את חייבת לעשות משהו בקשר לעצמך- את הולכת בדרכים מסוכנות, בקרוב יצטרכו לקרוא לפורום הזה בעיות אכילה (מבחינת הרעבה עצמית). ושירן מוסיפה לסיום- לדעתי זה סתם פיגור אבל חפיף... ביי ביי...
מוסרות נשיקות וחיבוקים לסתומים שמתים מרעב בפורום...
ולכו תאכלו קצת- אולי תחשבו יותר בהיגיון...

charmed Orly

New member
גם בנות אוכלות הרבה ../images/Emo78.gif../images/Emo21.gif

טוב, רוב הבנות מנסות לשמור על דיאטה, אבל גם יש בנים ששומרים על המשקל. ויש גם בנות ששמות פס -------- על העולם ואוכלות מה שבא להן. אני אוכלת המוווון, אבל אני רזה אז אני לא דואגת. בכל מקרה אני חושבת שלהרעיב את עצמך זה ממש לא פתרון!

justnoa

New member
נו זה ברור....

כמו שאמרו... הם חכמים יותר (רק בתחום הזה) למרות שגם אני דיי אוכלת כמה שבא לי... אז מה, אני בן? טוב, עדיף... בנים מוזרים... מאוד מוזרים... אבל זה למה אנחנו אוהבות אותם לא?

נעמצי

New member
פחחחחחחחחחחחח

שירנוש, תודה על הדאגה אבל אני עוד אהיה בסדר. יש לי פסיכולוג מומחה להפרעות אכילה- נפגשתי איתו פעם אחת והוא
אבל עם ראש פתוח. כאילו, הוא מסכים לעבוד בהדרגה, ולבינתיים הבטחתי לו- בהסכם דו צדדי שאם הוא לא יציק לי יותר מדי אני יאכל כל יום משו כמו 500 קלוריות ( הוא רצה יותר והגענו להסכם פשרה ), ולאט לאט נתקדם. המטרה שלו זה שאני לא אשמין אלא אשאר על אותו משקל. קוווווול, אה? ואני ממש נהנית עם כריס, וסיוני, אנחנו מדברים בגרמנית ואנגלית! אבל קללות אני מקללת רק בעברית, כי כשראיתי מישהי מה זה יפה אתמול וסיננתי לה " שתמות" זה היה נשמע לכריס שאמרתי לו שהיא יפה, בקיצור נגנבתי על הרעיון ואמרתי 'אוקיי, קללות נעשה בעברית'

נעמצי

New member
זה בתור התחלה

תראי, הייתי אוכל 1200 קלוריות פעם בכמה ימים. עכשיו כל יום חמש מאות קלוריות ולאט לאט נעלה, הבעיה היא שאני לא אוכלת כי אני לא רעבה והיום אני חייבת להכריח את עצמי לאכול את ה 500 קלוריות האלה, אני לא רעבה כי זה ככה כבר יותר משנה, והגוף שלי התרגל למשהו כמו 2500-3000 קלוריות בשבוע. הוא רוצה שבהתחלה אני יאכל כל יום 500 ועוד שבועיים נעלה את זה ל 700 אבל אני אמרתי לו שאם אני יעלה אפילו 200 גרם אני מפסיקה את הכל והוא נשבע לי שלא יקרה כזה דבר. הוא אומר שהשמקל הנוכחי שלי הוא עוד איכשהו בסדר וזהו. אני עושה את זה כדי שאבא שלי וסבתא שלי ירדו לי מהראש. סבתא שלי כל יום מתקשרת ועשר דקות שואלת אותי מה אכלתי..................

נעמצי

New member
זה נגיד....

חבילת במבה גדולה או, 2 לחמניות או 10 פירות או לא יודעת, אני לא סופרת קלוריות, הוא הביא לי רשימה של מליון מאכלים עם הקלוריות שלהם ואני כלי ום כותבת מה אכלתי כדי לעמוד בהסכמים איתו........ ויש עם זה גם צ'ופר כי על כל שבוע שאני עומדת בזה אבא מביא לי 25 יורו--- שזה בערך 100 שקל חוץ מהדמי כיס. סבבה לא?

J0nathan17

New member
אמאלה...

חבילת במבה ביום... כמה קלוריות זה ארוחה במקדונלדס? :)

למעלה