בוקר טוב

מירי 25

New member
בוקר טוב

ושאלה לאיזה רגע / רגעים לא הייתם חוזרים בקשר הלא חוקי?‏ שיהיה יום נפלא ומיוחד /tapuzforum/images/Emo9.gif

mari40

New member
רגעים

כמעט ולא הייתי משנה כלום. אבל מספיק אחד שיכול לשנות את התמונה. אחד שסחף מידי ואכזב.

נרקיס נ

New member
אממממ....

לרגע שבו אח שלי ראה לאיזו מכונית אני נכנסת ומי הנהג.....

הרכב הזה

שמקושט בסרטים, פרחים ושלל קישוטים... ביום שאמור להיות היום השמח של חייך??? אשכרה, אח שלך ראה את בעלך לפני החופה???

נרקיס נ

New member
זהו ש... לא בדיוק...

לא מזמן נפגשתי עם אח שלי לארוחת בוהוריים במרכז, אחרי הפגישה הוא היה אמור להקפיץ אותי לאינשהו ולהעלם לי מהרשתית... אבל כנראה שהיו לו תוכניות אחרות... ומסתבר שהוא נשאר שם עוד כמה דקות והוא קלט שנכנסתי לרכב שנהג בו גבר שלא שייך למשפחה.......

diktator

New member
אני כניראה ..בלב כבד..נאלץ ליפרוש.

מהעולם הלא חוקי..כן כן היו לי רק אכזבות עד עכשיו..פעם אחר פעם... נשים משקרות..ממציאות נתונים הזויים..מסלפות.. מיתנהגות בגסות אחרי שהן מזהות עוד " הצלחה " עוד וי סומן.. ההיתנשאות הזו הזויה..אז מה אם אתן נשים מושכות יותר או פחות.. על מה תפיסת התחת הזו ? לא כל הגברים מזיינים כבשים..או פרות.. יש לנו כבוד עצמי..אישיות..שכל ישר והגינות.. העליונות הזו שיש לכן עלינו מטורפת והזויה. מאה מסרים ביום..זה מה שסיפרתן לי.. מחפשות תשומת לב באובססיביות מטורפת..קופצות על כל מחמאה כמו אוויר לנשימה. מכריחות אותנו תמיד לפרגן להחמיא ..אוקיי טיבעי לגמר..אמממה עולה לכן לראש וחושבות שתפסתם את אלוהים בביצים..היוהרה היא חטא מבחיל ומגעיל..גם בתנ"ך הוא נורא. מי מת והכתיר אתכן למלכות העולם..או נתו לכן את הלגיטימציה להיתעלל או להשפיט גברים.רק בגלל היותם גברים..הרי בלי תשומת הלב הזאת..אין לכן קיום..או חיים..ואני לא מדבר מעמדת נחיתות לא ולא ... אני מדבר מעמדת כוח...הכוח לומר לא !!! אני לא פראיר ולא שפוט ולא מיסכן ולא נכה אומלל ולא מצורע. אז נשים יקרות ( " הכוסיות במיוחד " ) ספרו אמת..אל תישלחו תמונות מהצבא..ספרו כמה ואיך ..בדיוק.. והכי חשוב..כשמישהו פונה אליכן וניראה לכן טוב ומדליק ויש זרימה ומיפגש..אל תיתפסו תחת..הוא יכול לומר לא בדיוק כמו שלכל אישה יש הזכות לומר לא..אותו דבר בדיוק.. שימרו על כבודו של כל אדם כאדם..לא כאוביקט או מטרה שמסמנים ויורים..כולנו פה כדי להנות ..רק להנות..

המנער

New member
ולמה שרשרת לכאן..?

ראוי היה להיות לו פוסט משל עצמו מה שכתבת כאן. אז כנראה שהגודל קובע,אבל לא עד כדי כך. קשה לי להתחבר למה שכתבת...בכדי להרגיש אמפטיה אני מניח כי צריך להתנהג בצורה מסוימת...מי שמעניק לאותן נשים את ה"כח" , אלו לרוב גברים שלו אני אשה,אני לא מרשה לאותו הגבר להוריד את הזבל כשהוא יוצא. דוגמא מחורבנת, את זה הרי הבעל עושה.. נחמדות מהסוג המתרפס לא מביאה זיונים, ואם יש מישהי שמוכנה להזדיין עם מישהו שהוא נחמד ומתרפס,אז לאותה אחת לא הייתי מרשה להוריד את הזבל. בקיצור,עזוב זיונים,זה חארטה.

diktator

New member
יש משהו בדבריך..אבל אני

לא הסכמתי בחלק מהמקרים ובחלק עדיין לא הגעתי ..מבחירה שלי כמובן לעיניין ה " גודל "..( שאגב..מאד מאד קובע..שלא יספרו לך סיפורים) עצרתי את הדברים כשהתחילו להיתנשא ולנסות להשפיט אותי או סתם לדבר לא יפה..רק כי הן נשים..ויש להן כוח קוס מי עלינו..אני אלך לצימר לא כדי "לזיין " אלא כדי להנות.!!! יש מיכלול שלם של הנאות שברור שסקס טוב הוא חלק חשוב..אבל גם הדדיות ושיוויון חשובים לא פחות

newcharm

New member
את כל מה שכתבת

(או רוב) על נשים, גם גברים כנראה עושים. מי פחות ומי יותר ולא שאני או זה מתיימר לנחם אותך. אולי תשקול פרישה לשבוע שבועיים ותחזור? :)

diktator

New member
אתה יודע מה ?

הגברים פה..הם גברים..תענוג. התגובה שלי יותר מתייחסת לנשים כי בדרך כלל הן המחוזרות והן שתופסות תחת על מי שכביכול נפל ברישתן.. כשאיתי מתחילים..אני מרגיש טוב עם האגו ומחמיא בחזרה ומישתדל לא ליפגוע או לאכזב..אבל הכל בכבוד..בלי היתעללות !! אני רק אציץ פה מדי פעם.. חוצמיזה יש לי עוד שלוש ידידות טובות טובות מהפורום..אז..בטוח שלא אעלם לנצח

newcharm

New member
עם כמה גברים פה התחלת?

(שואל בשביל להבין איזה פרספקטיבה יש לך) סתם, החוצמיזה שלך הרגיע אותי קצת. נשתמע :)

diktator

New member
חחח טוווב..עם גברים עדיין לא התחלתי..ניראה..

עוד לא איבדתי תיקווה במין הנשי..חולה עליהן..

קסם82

New member
כאישה

אני נוטה להסכים איתך... אבל לא רק הנשים תופסות תחת יש גם גברים כאלה. יש ויש החוכמה למצוא אישה וגבר נורמטיביים שלא תופסים תחת לא משחקים משחקים ותאמין לי שאישה עם מודעות עצמית למראה שלה ואישה שאוהבת את עצמה לא תתפוס תחת ולא תשלח תמונות מהצבא ואותו הדבר אצל גברים עם בטחון עצמי גבוה, אל תהיה נחמד מדי כמו שמנער אמר תהיה ערני למתרחש ותדע לזהות מתי מדובר באישה נורמטיבית שחפשת להנות ומתי מדובר שאחת שלא. אין פה מקום להכללה לא של הנשים ולא של הגברים

diktator

New member
את כרגיל..קסם אמיתי..100 לא 82..חחחח

לא הכללתי דיברתי על חלק מהנשים כמו כמובן מה שאמרת בצדק אולי..גם חלק מהגברים... את עירבבת כמה סוגיות שהעליתי שם היה את המטעות ושולחות תמונות ישנות\מסתירות\,חשוכות\ למשל..וגם מספרות ומתארות מציאות אחרת...עליהן אני פחות כועס...אולי טוב להן להאמין שהן מושכות וסקסיות..אולי. יש בניפרד מהן את אלה שניראות טוב..יודעות את זה..ומישתמשות בזה כל הזמן.. הן מפתחות את זה לדרגה של רוע..וצוחקןת עם חברות על כל מי שפחות נאה מהן..שם למעלה באולימפוס.. אפשר להישתחצן מעט ולהפגין ביטחון עצמי..זה אפילו בריא..אבל יש ההופכות את זה לאומנות ה. היתעללות ,והיתנשאות..כשבתוך תוכן ,מיסתתרת אישה שכמהה לתשומי..עם חסכים מהעבר..ובכל זאת.. מיתנהגות באופן מרושע ועוד צובעות את זה באיצטלת היחסים הלא חוקיים..הכל מותר..אני כוסית על...

למעלה