בוקר טוב, שאלה קטנה

בוקר טוב, שאלה קטנה ../images/Emo13.gif

יש לי קובץ פלאש קטן שמשולב באתר שאני בונה, רק שיש לי איתו בעיה קטנה, לחיצה על הפלאש מובילה ללינק מסויים באתר, לאחרונה שיניתי את מבנה האתר שלי ועכשיו לחיצה על הפלאש אמורה להפנות ללינק אחר (דף אחר באתר) אין לי קשר עם האדם שיצר את הפלאש .. כיצד אפשר בקלות בסך הכל לשנות את הלניק שעוברים אליו בלחיצה על הפלאש ? תודה לעונים

rod4

New member
שלבים:

1. צריך להשיג את קובץ הפלאש המקורי. 2. לבצע בו תיקון (דבר פשוט, נעזור לך כאן בפורום) 3. אחרי התיקון הופכים את הקובץ לפלאש מוגמר מה שנקרא קובץ (swf) 4. את הפלאש המוגמר שולחים אותו לאתר שלך- ולכך דרוש: א. שם משתמש וקוד password שנתן לך הספק(או נתן למי שבנה לך האתר) כדי שתוכל להכנס לאתר ולשתול את הקובץ המתוקן שלך. ב. הסעיף א' חשוב מאוד בשבילך, כי אם אין לך קובץ הפלאש המקורי אפשר לעשות משהו. אם תשיג את סעיף 1 , והסעיף א' העבודה מאוד קלה. אולי הגזמתי בהסבר , אבל זהו זה.

yoe66

New member
יש פתרון

קח את הקובץ swf ייבא אותו לפלאש שים מעליו בשכבה נוספת כפתור שקוף שיכסה אותו לחלוטין תן לכפתור השקוף את הכתובת החדשה ייצא swf חדש ובא לציון גואל...

שום בעיה

אם יש לך אישור מיוצר הפלאש אתה משתמש בתוכנה: Flash Decompiler שתהפוך לך את הSWF לFLA. שם אתה משנה את הקוד של הלינק ומייצא שום כSWF. אם יתעוררו בעיות אשמח לענות.

למעלה