בוקר טוב (ככל האפשר) לכל החברים

Alfa156 GTA

New member
בוקר טוב (ככל האפשר) לכל החברים

בפורום. אשמח להתייעץ איתכם בנושא צביעת דירה והצבעים בהם בחרתי... אז ככה, לקראת סופ"ש הזה אני מתכנן לעשות שיפוץ קליל לדירה (דירת סטודיו חדר אחד ענק), חשבתי על לצבוע מחדש את כל הדירה בנוסף לריהוט החדש שאני יקנה. אז ככה, לעניינינו, בחדר עצמו חשבתי על שני גוונים, כתום, ואפור בהיר, זאת אומרת לצבוע שני קירות בכתום (כמו שרואים בתמונה בצד ימין למטה) ושני קירות באפור, הקירות הכתומים יהיו צמודים למחשב ולמיטה בצד השני, והאפורים יהיו הקיר הגדול ביותר בחדר (טלויזיה שידה וכו'), והקיר מולו (ספה וכו'). האם שני הגוונים יתאימו? האם יש המלצות טובות יותר ? אמבטיה, חשבתי על ירוק / תכלת או משהו בסגנון, אבל זה דיי טריויאלי, האם יש משהו שונה שאפשר לחשוב עליו? ואחרון חביב, המטבח, ארונות המטבח הם בצבע אדום חזק, איזה צבע ישתלב טוב עם הארונות האלו? תודה מראש לכל העונים, המשך יום טוב. :)

solantro006

New member
אני לא הייתי הולכת על כתום

על 2 קירות גדולים.אולי על קיר אחד קטן,בייחוד שהדירה קטנה. כתום ואפור יכולים להשתלב יחד אבל תלוי באיזה גוונים. אתה אומר שהמטבח הוא אדום,וזו דירת סטודיו,אז נסה לדמיין את כל הדירה כמכלול-כתום,אפור ואדום ביחד בעין זה יותר מדי לדעתי,ועוד אתה רוצה להוסיף תכלת או ירוק באמבטיה...בקיצור קרקס של צבעים. אני מציעה ללכת על צבעים רגועים יותר,נניח 2 צבעים עיקריים שתעשה בהם שימוש לכל הדירה(לדוגמא אפור בהיר ולבן)) ואת הצבעוניות אפשר להוסיף באביזרים,ווילונות מנורות וכו'.

Alfa156 GTA

New member
אוקי - קודם כל תודה - הבנתי גם

את ההגיון, שכחתי לציין שהמטבח הוא חדר נפרד כמובן ולא נמצא כחלק מהסטודיו, כמו כן השירותים והאמבטיה. לבן ואפור נשמע לי מעולה - אך איכשהו גם נראה לי "בהיר" מדי אגב הכתום (הבהיר) מתוכנן ל2 קירות הכי קטנים שיש בסטודיו. הלכתי אתמול לקבל הצעת מחיר לצבעים, וקיבלתי כדלקמן: 5 ליטר כתום - בסיס כהה. 5 ליטר אפור - בסיס בהיר. 5 ליטר - אקוואה - בסיס בהיר. 5 ליטר צהבהב ב'ז - בסיס בהיר. 3 ליטר צבע שמן לדלתות ומשקופים - בסיס בהיר. סה"כ הכל ביחד 770 שח בACE. האם יש מקום מומלץ יותר לרכישת כמות כזאת ? תודה ושוב תודה.

למעלה