בוקר אור

האדמור

New member
../images/Emo163.gifבוקר טוב...יש מישהו שגר

עובד בסביבות רח אלנבי בת"א. ומוכן לתת לי 20 דקות מזמנו? בבקשה במסרים. תודה ויום טוב לכולם.

אלימא

New member
בוקר טוב לכולם

ככה ,,, לפני שיוצאים... מגיע לנו טוב על הנשמה. ואם זה לא קורה על ידי אחרים, אנחנו צריכים לעשות זאת לעצמנו. אז שיהיה בוקר נפלא לכולנו ויום נהדר. כי מגיע לנו!!!

רגש2

New member
ככה...לפני שנכנסים...

לתוך יום חדש. מילה לדרך צלחה. שהיום הזה יהיה טוב יותר מקודמו מבטיח - וגם מקיים יום טוב לכולכם!

תמנונה

New member
קולית אני לא ממינה הקדמת את רגש?

שיהיה לכולם אחלה יום ואם אתם רוצים להתנתק מדבר כל שהו אל תשאלו...... אוייייי אויייייי ........................ תמנונה
היום מיואשת מאין לי ארץ אחרת

תמנונה

New member
מותק אני כל בוקר עושה../images/Emo24.gif

"חיטוב".... הגוף וצועדת לי עם השמש הזורחת......... אה קולית?????????????????????????????

maxima

New member
בוקר טוב בוקר צח וזך

אחרי הגשם שירד בלילה וניקה את האויר

maxima

New member
הבוקר התעוררתי לקול ציציהן של

הצופיות על העץ מול חלוני זוג צופיות, עת שחר עולה מזמרות הן אריות בקולם העדין זה לזו ישוררו בסילסולים מופלאים העולם יעוררו. זעירות קופצניות מדלגות מענף לענף היא אפורת שלמה הוא תכול כנף. בזריזות ירפרפו בינות הפרחים צוף ילגמו במקוריהם הארוכים. מזמרות לי בוקר טוב זעירות יפיפיות, על העץ מול חלוני, זוג צופיות.

רגש2

New member
ושוב בוקרטוב לכולם שאוטוטו צהריים..

וזהו. לא יכולה יותר להתאפק.. מה זה, שייחי.. מה זה כתוב בחתימה שלך? רגש מרגישה שהיא חייבת לשאול!

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בבילון יש לך ?

אם אין לך או שיש והוא לא מעודכן ולא מכיר את המונח הנ"ל נא לפעול כדלהלן: א. להכנס לכרטיס שלי. ב. ללחוץ בצד ימין על הקישור שמופיע בקטגורית לינקים, לקרוא תנאי שימוש, לאשר ולקרוא עד הסוף. ג. אם תהינה עדיין שאלות נוספות פני שוב לתמיכה טכנית (בתשלום כמובן).

רגש2

New member
כל זה אתה רוצה שאעשה?????????

אפשר לקבל תקציר ? (יותר תקציר מהתקצירים של לאונה בבקשה?) רגש מרגישה עצלות-מה

למעלה