בוקר אור חג שמח שבת שלום

בוקר אור חג שמח שבת שלום

שתהיה שבת נפלאה שיהיה חג שמח - חג שמחת תודה נזכרת איך הייתי הולכת עם דגל לבית הכנסת ועליו תפוח עץ עם נר איך היינו נדחפים לגעת בספר התורה איך היו מחלקים הפתעות לילדים איך היו רוקדים ברחובות עם ספרי התורה חגיגה גדולה שיהיו רק חגיגות ושמחות

בוקר טוב לכולם

יהיה שמח בשמחת תורה

or1

New member
צודק דרור ../images/Emo13.gif

חג אתה יודע
) בישול, הכנות לאירוח ... ושני ילדים יקרים הדורשים את תשומת ה
כל אלה הרחיקו אותי מכם מעט אך הייתם במחשבתי כל הזמן
חג שמח גם לך

princess lis

New member
בוקר טוב,שבת שלום וחג שמח../images/Emo140.gif

חג שמחת תורה אצלנו היה גם חג וגם יום הולדתו של אבי ז"ל. השנה החג יצא בדיוק בתאריך הלועזי בה הוא נולד 13.10.30 כשהיינו ילדים הלכנו לבית הכנסת עם אבי כשבידנו דגל ועליו נר עם תפוח עץ וכמובן היינו נדחפים מבעד לגברים הרוקדים סביב התורה כדי לגעת בספר ולנשקו. כשנולדו ילדנו אמי דאגה לקנות לכל נכד דגל ואבי בגאווה הלך עם הילדודס לחגיגות שמחת תורה. היום כל המשפחה באים אלי לארוחת החג,,, אמי כמנהגה עם דגלים לשני הנינים
ואנחנו נעלה זכרונות , נחגוג עם צער שהוא לא זכה ליהיות איתנו. חג שמחת תורה שמח לכולם

or1

New member
ליס../images/Emo24.gif

משא של זכרונות אנו נושאים בלבנו בהזדמנויות שונות אנו חושבים על יקירנו שאינם. ימי חג הם אמנם ימי שמחה אך הם כאלה המעוררים זכרון ומחשבה ואם כמו במקרה שלכם, יום החג הוא גם יום ההולדת של אביך ז"ל החג מקבל משמעות נוספת. בטוחה שהוא מביט במשפחה בגאווה גדולה
חג שמח יקירה ושבת שלום

dardara

New member
אור ליס ועננושה../images/Emo24.gif

הזכרונות והגעגועים למישהו או משהו שאיננו הם הכוח והדרך שמלוים אותנו הלאה בהמשך חיינו הם המחזקים והם הנותנים לנו את התיקוה להמשך של חיים טובים .ומלאי עשיה ועתיד. ליס יקירתי
אני בטוחה שהיום ערב החג במפגש המשפחתי ,תדברו ותעלו זכרונות ונוכחותו של אביך תורגש במלא הדרה ומלוא כוח כאילו שהוא נמצא איתם ממש באופן מוחשי כי כוחו של הזיכרון ועוצמו יכולם לתת את ההרשה שהכל כאן והכל איתנו והזיכרון הוא למעשה .......כאן ומציאותי שיהיה לכולנו חג מלא שמחה ואורה

emmy5

New member
נסיכה ,את יודעת מי הכי מרוצה?

"ההורים שלו " ,בגן עדן ,מאוד מרוצים שממשפחה ענפה שנספו בשואה ,נשאר אחד , וממנו האימרה בתורה "פרו ורבו את הארץ " אתם קיימים , . איש מקסים ,אבא למופת וגם בעל מקסים. על זה 13 לאוקטובר הוא התאריך שאני אוהבת . לא לצחוק ... ברשימת החברים שלי ,בחרתי כמה שנולדו באותו תאריך .. זה גם נפל בדיוק שמחת תורה ,יום שהוא נולד .. נסיכה . את דומה לו , מקסימה.

dardara

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifומה יותר יפה

לומר לבת ביום שכזה חג שמח emmy5 לך ולכל בני המשפחה שהיה הזה יהייה חקוק תמיד בליבכם וכמה שהוא יכול להות עצוב באותה מידה גם יום של מחה ותקוה לאושר ולהמשכ
יות

princess lis

New member
../images/Emo51.gifemmy ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

לי מותר לצחוק
עכשו אני מבינה למה בני בכורי בחר את אשתו שנולדה בדיוק בתאריך יום הולדתי
בוקר טוב וחג שמח לכולם

dardara

New member
../images/Emo24.gif נסיכונת ../images/Emo47.gif

ובעיקבות הצחוק שלך בקשר לתאריכי הלידה שלך ושל כלתך לי מותקר להבין גם משהו .........חחח אבל לא מגלה לך מה הבנתי אוכל לומר שזה דבר חיובי........ חג שמח יקרה לך ולני המשפחה
רק אושר ושמחה מכל ה

dardara

New member
ועוד משהו ../images/Emo47.gif

אתה אישה מקסימה
אהבתי את ה
לך חג שמח

princess lis

New member
../images/Emo51.gifדרדרונת../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif...

היום הוא יום המחמאות...את, emmy ,,, בסוף אני אאמין
המשך יום נפלא וחג שמח לכולםםםם

or1

New member
יום המחמאה ../images/Emo35.gif ../images/Emo23.gif

גם אני מוסיפה ברכת חג שמח לחברה נפלאה. חג שמח אחותי הגדולה

למעלה