בוקק טוב
יום שני

בוקק טוב../images/Emo42.gifיום שני../images/Emo187.gif

הכל טוב. והאביב ממש אצלנו
היום קמתי עם תחושת כישלון... לא יודעת מה קורה לי לאחרונה, אולי זה גיל המעבר?
מחרתיים אני עושה את בדיקת הRMR ופתאום לא בא לי... מאיים עלי... מה אני צריכה לדעת? אז אני שמנה וזהו, מה זה משנה למה? תחושות משפיטות כאלו... אולי זה קשור לכמה דברים שמעיקים על הילדים שלי.. (האמנם א נ י הפכתי לאמא סימביוטית/מגוננת/אווזה?) זה הדבר היחיד שנראה באופק, והוא אכזבה/כאב חדש... מה שרציתי לומר הוא, שאני לא יכולה לסבול את עצמי במצב המלנכולי הזה. לא יכולה!!!! זה ממש גורם לי סבל, לסבול....
נראה לי שאני הולכת להביא לי שישית גולדסטאר ולהעלות לעצמי את מצב הרוח באופן כימי....
אני חייבת להזיז ת'עצמי לכוון החיובי... רגע, מייד חוזרת עם מצב רוח עדיף... צפו להודעה אופטימית יותר במשך היום.

בוקר טוף ../images/Emo204.gif

יום שני ואני עדיין ביום חמישי שעבר - יום אחד ארוך מתמשך ורב פעלים... אני עסוקה ואני נהנית מאוד מכל מה שאני עושה. מוקפת בדיוק בדברים שעושים לי טוב, אבל גם קצת מתחילה להיות עייפה. אני מקווה שבסוף השבוע הקרוב באמת אשאר בקיבוץ ותהיה לי שבת של מנוחה וכיף. ועד אז, לא אפכת לי שהחיים ימשיכו לזרום כמו שהם עכשיו בקצב מהיר וסוחף. היומולדת שלי מתקרב ואני מרגישה פרפרים בבטן מהתחושה שאהיה גדולה יותר. מזה שמסתיימת עוד תקופה בחיים שלי ומתחילה אחת חדשה ואצטרך לחשוב על המטרות שלי לתקופה הבאה. ככה זה אצלי יומולדת - סיום של תקופת לידה אחת וסיכום. עם מחשבות לעתיד ולשנת ההולדת הבאה. מחשבות, מטרות, חיזוקים... את השנההזאת למרות שלא עשיתי כל ה שרציתי אני מסיימת במצב ממש טוב עכשיו אני צריכה לחשוב מה אני רוצה הלאה... ויש הרבה דברים שאני ארוצה רק שזה דורש אומץ להגיד אותם :) שחף. בהגיגי בוקר.

למעלה